QUOTE(burundukas @ 2011 01 20, 16:57)
Jo, kad paeksperimentuoti ant savęs o ne ant vaikų reiktų tai pritariu
Mažiukei jokios ligos nebuvo, bandėm stiprinti imunitetą, nes linkusi pasirgti. O vyresnėlė šiek tiek slogavo ir kosėjo, bet kosėjimas jos yra beveik nuolatinė būsena, nes turi
adenoidus siek tiek padidėjusius, tai kai jau nedaviau kord, pirmadienįį po pertraukos grįžom prie homeopat žirniukų- bufo 3 ir drosera. Jaučiam pagerėjimą kaip ir prieš kelis mėn buvo jie padėję, tik jų be pertraukos naudoti irgi negalima.
Dozės- po 1,5 ml ir 0,5 šaukštelio pastos ir 2,5 ml ir 1 šaukštel pastos.
Paprastai iki 12 metų vaikams kai normalizuojaosri ganizmo imuninė istema, adenoidai dingstal. Jei vaikui nustatyti 3 ar 4 lygio adenoidai, kai atsiranda kvėavimpo problemos, geriau operacijos nedaryti.. Duokite vaikui Vaikiško Biokalcio ir Kordicepso 1 mėnesį po 1/2 per parą.
F. Bigbajeva
QUOTE(DianaDaktare @ 2011 03 07, 18:36)
Labas,
O as savo bobutei kordicepso daviau (vaikas mano sveikas kaip kumeliukas, tai ner cia ko kistis i naturalius organizmo procesus su bet kuo, net vitaminu neduodu, lai morkas griauzia). O bobutei daviau, nes cholesterolis buvo per didelis, ir nei dietos, anei cesnakai nepadejo... O kuda kaip pirstas.... Tai cholesteroli numuse nuo 8 iki 4
Tai pradejau dometis tuo kordicepsu, perskaiciau daugybe moksliniu straipsniu. Zodziu - tai NE vaistas, tai papildas. Jis NEPADES jei gydysites vien juo, nes jis NEGYDO o padeda organizmui PACIAM kovoti (taip kaip slubui padeda lazda).
Tai yra parazitinis grybas, išaugantis ant drugio vikšro kūno. Grybo sporos, patekusios ant drugio lervos kūno sudygsta ir pradeda augti. Pirmiausia kordicepsas sunaikina mažiau gyvybiškai svarbius organus ir kurį laiką auga ant gyvo vabzdžio, kol sunaudoja visas maisto medžiagas ir vikšras žūna. Užauga 5-10 cm ilgio grybas. Vertingiausias yra vientisas grybo ir vabzdžio darinys. Toks natūraliai išaugęs kordicepsas yra labai brangus, todėl šiandien yra sukurta nemažai šio grybo kultivavimo technologijų, siekiant išauginti kordicepsą dirbtinėje terpėje nenaudojant vabzdžių vikšrų.