Įkraunama...
Įkraunama...

Avies vilnos patalai

QUOTE(Dalbara @ 2007 07 12, 17:27)
Nelabai suprantu kam tą patalynę velkat į užvalkalus  blink.gif  reikia taip miegot  unsure.gif

Del prakaito, del to kad kartais valgome lovoje... Na kad maziau purvitosi ir kad ilgiau tarnautu.
Bet man labaiu patinka ne kailine patalyne ax.gif
Atsakyti
Gaila, kad šios temos nepaskaičiau anksčiau lotuliukas.gif
O gi nusipirkau Merkio patalynę, užpildas - vilna. Visą naktį uosčiau, kas čia man tvartu dvokia. Dabar ta patalynė balkone ir toks vaizdas, kad mėnesį palaikius, gal kažkiek tas kvapas sumažės.
Gal jau kas valėt valyklose??? O gal žinot būdų kaip tą smarvę panaikinti???
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2007 05 15, 14:23)
Aš dar tik ruošiuosi pirkti vilnonę patalynę, bet neturiu nuomonės kokios firmos. Norėčiau, kad kas patartų.Kiek ji kainuoja dabar, pvz Bauerio. g.gif

Prieš 6m pirkau Bauer patalynę lamos vilnos 180*200 tai sumokėjau apie 4000 lt dvigulė , užklotas yra dvigubas ir galima atsiskirti jei būna per karštą. Vienaws minusas -tai kad po kiek laiko ji susitraukė ant dvigulės lovos jau truputi per maža na gal kokias 2cm, O šiaip gyvenimo be tokios patalynės jau neįsivaizduojam visa šeima tokią turim ir į keliones visur vežamės. Iš pat pradžių tai truputi kando , bet dabar jau nebejaučiam , ir kvapo jokio nėra ir nebuvo.
Atsakyti
Sveikutės drinks_cheers.gif
Mes gavomė iš tėvų dovanų visą Merkio patalynės komplekta.
Kailis ir pagalvių ir koldros iš abiejų pusių...tik vienoje pusėje rudas, kitoje baltas,
Tai super miegoti, nei per karšta nei per šalta, ir kvapo jokio nėra...iškart išpakavome ir miegame... blush2.gif
bet mes irgi apvelkame, tam kad ilgiau tarnautų, nesusimurzintų ir t.t.
Atsakyti
mes irgi merkio patalynes turim ir sau ir vaikams, sau gavom dovanu, labai patiko ir tikrai nesmirdejo, dabar nupirkom ir vaikams merinosu vilnos, tikrai thumbup.gif ir sveika sako. Klausiau pardavejos ar galima skalbt, tai sake galima, tik reikia skalbimo masinoj pasirinkt vilnos arba ranku rezima ir naudot ne skalbimo miltelius, o spec. skysti vilnai. Tik kad mano paklotas ir antklode jauciu nelabai tilps i skalbimo masina g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dote: 03 rugpjūčio 2007 - 22:17
Smirka man tas merkys i psio cool.gif O bauerį nevelku o jokius užvalkalus ir atnaujinus iššukavus jie kaip nauji cool.gif ir po jais aš neprakaituoju ax.gif o jei prakaituojat manau pas jus per šilta su juo miegot ax.gif
vieną kartą per metus nešam į valyklą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(audiga @ 2007 01 05, 15:05)
Na pas mane balkone tai 2 sav. ta koldra kabo, ir kvapas nė kiek nesumažėjo...  O draugės mama tai jau pusę metų garaže pakabinus vėdina ir nedingsta tas kvapas niekur... Natūralus produktas  lotuliukas.gif ...


Pas mane irgi tas pats. Mums vestuvių proga (4 metai atgal) vilnonę antklodę padovanojo, tai visą laiką kabėjo ant aukšto, kad bent kiek prasikvėptų. Tik pernai po lovos čiužiniais žiemą (dėl šilumos) patiest ryžausi. Na, o šiemet jau galima bus ir užsikloti - galų gale nebesmirda tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rigita: 07 rugpjūčio 2007 - 18:45
Šiandien buvau FLOKATI pardėj ir uosčiau šią patalynę, nes ruošiuosi ją pirkti- jokio kvapo thumbup.gif
Atsakyti
As turiu Eastcon patalyne. Jei kas butu leides menesi pasinaudoti, tikrai nebuciau pirkusi schmoll.gif . Pirmiausia kol buvo nauja, tai pilni namai puku buvo. Joje patariama miegoti neivelkant i uzvalkalus, bet mane erzinanciai kutena. O pagalves issigulejo taip, kad ta uzvalkala purenk kiek nori, bet kaip veltinis atrodo. Gal vienintelis jos privalumas ir buvo, kad atsiguli ir jau silta, bet kai turiu malonesni sildytuva (vyra) ax.gif , tai mielai pakeiciau avies vilnos patalyne i paprasta. O ta jau gan ilgai dulka spintoje. O dar kaip kvaisa du komplektus pirkau, tai vienas dar net neispakuotas doh.gif .
Atsakyti
Sveiki. As neseniai isigyjau vilnonia kaldra ir pagalves, esu nepatenkinta nes kaldra labai sunki schmoll.gif
Atsakyti
pagalvem ir mes kazkada susigundem tai susigulejo jos mums per menesi doh.gif o tie iskedenimai veiksmingi tik iki pirmo ismiegojimo doh.gif

bet vistiek nusipirkom vilnoni merinosu (nzn ar tiksliai taip blush2.gif ) vilnos pleda (merkio), is abieju pusiu kailiukas skirtingu atspalviu wub.gif na man tai labai grazus ir mielas prie kuno ir tikrai absoliuciai jokio kvapo schmoll.gif nes kai pastojau tikrai buciau uzuodusi biggrin.gif nes visi net menkiausi kvapai tada mane erzino tongue.gif tik kol i uzvalkala neivilkom tai mete tokius pilnos kamuoliukus tongue.gif bet kadangi man gaila ta grozi istept tai as velku i uzvalkala ir jokio serimosi nejauciu smile.gif esu labai patenkinta wub.gif
beje pirkom gariunuose apie 400 kainavo (200x220 cm)
Atsakyti
Mes irgi merkio turim, avies vilnos patalus. Buvo pradzioj ta tvarto smarve lotuliukas.gif Bet po kiek laiko ji isnyko (net nepamenu kada). Miegam jau virs metu, labai silta- o man tai LABAI svarbu, nes as megeja pasalti biggrin.gif O vyras slapias atsibunda ryte doh.gif
Be uzvalkalu miegojom tik karta, labai grauze, todel dabar visada apvelku, beto ir svariau.
Atsakyti