Įkraunama...
Įkraunama...

Avies vilnos patalai

O va klausimas toms,kurios skalbė.Jei patalus ar pagalves "su kvapu" išskalbi,tas kvapas nedingsta?O nesmirdantys smirdėti nepradeda?Na,šitie lenkiški,lietuviški....
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2007 01 06, 16:17)
Būtų tikrai labai įdomu kažkaip sužinoti,kokį būtent kailį pirko vienos ar kitos mamytės.

Aš pirkau brangiausią, merinoso, bet pagalvės tai paprastos, nemačiau, kad iš merinoso gamintų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 01 09, 10:33)
Aš pirkau brangiausią, merinoso, bet pagalvės tai paprastos, nemačiau, kad iš merinoso gamintų  unsure.gif



Nu,o kaip su tuo nelemtu kvapu?Ar skalbėt?Ir t.t. smile.gif
Atsakyti
as turiu Merkio kainine pataline, t.y. ta kur kailis is virsaus
turiu ir pagalves ir kaldras ir paklota- nesmirdejo nei vienos dienos( gal del to kad tamsi vilna atrodo kupranugario...jeigu kazko cia nesumaisiau...

Mes miegam sioj patalinej jau du metus ir nevelkam..
bet puku kambariuose.....i diena gali pora kartu siurbti. metosi tokie gaurai, kaip menesi nebutu namai valyti

Ar kam nors toka merkio patalyne irgi taip pukuojasi?

bet man su ja miegoti tikrai nera per karsta +20 namie...pats tas..

dar del kvapo- tai kudikiui pirkau superine antkodele is aviuku vilnos LANA CARE- va sita tai smirda.. bet kazkodel vaikiukams smirdinti- vadinasi cia ne del kokybes..
Atsakyti
QUOTE(SUNmom @ 2007 01 13, 20:41)
as turiu Merkio kainine pataline, t.y. ta kur kailis is virsaus
turiu ir pagalves ir kaldras ir paklota- nesmirdejo nei vienos dienos.


Mes neseniai irgi Merkio nusipirkome pagalves ir antklodę - kol kas labai patenkinti - tas jausmas, kai nei karšta nei šalta - optimali temperatūra sakyčiau - mums labai patinka thumbup.gif
Mes pirkome antklodę pūkais tik iš vienos pusės - tai dabar mąstome, gal reiktų ją vietoj antklodės naudoti, ar SUmom turėtų būti atskiri paklotai? Gal jūsų antklodė iš abiejų pusių vilna - ar su tokia ne per karšta?
Atsakyti
mano Kaldros is abieju pusiu kailiai.jos dvipuses. vienoj pusei rudas kailis kitoj margas.
Paklotas buna spec. atskiras. toks storesnis.
turim mes ir vienpuse, bet su ja kazkaip vyrui nepatiko.plonesne ji.

kai per karsta mes paklota nusiimam, ir aisku vasara kitas kaldras imam..

Atsakyti
Dėkui SUmom - ieškosime paklotų.
Man užtenka vienos pusės vilnos, bet maniškis užsikepęs pirkti iš abiejų pusių - bus žieminė.

Mūsų antklodė 170x200 - kaži ar tokia tilptų skalbti paparastoje skalbyklėje 5kg.talpos? g.gif

Bėje, čia moterys apie kvapus kalbėjo - tai jokių kvapų nejaučiame - vos vos kai prikiši nosį visai prie vilnos - tada tik schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2007 01 09, 10:51)
Nu,o kaip su tuo nelemtu kvapu?Ar skalbėt?Ir t.t. smile.gif

Pagalvę? g.gif Ne, neskalbėm, nes jokio kbapo nejutom schmoll.gif Be to, jų NEGALIMA skalbti- reikia vėdinti arba valyti sausu būdu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 14 sausio 2007 - 11:54
gal galite parašyti kur jūs valote patalynę iš Bauer, aš anksčiau turėjau telefoną tai atvažiuodavo, paimdavo, išvalydavo ir parveždavo, o dabar skambinu tai sako kad nėra tokios firmos schmoll.gif , padėkit prašau, nes man jau laikas valyti pataliukus o kaip kitaip išvalyti nežinau g.gif išmatavimai 2x2 m.
Atsakyti
QUOTE(kkriste @ 2007 01 16, 22:46)
gal galite parašyti kur jūs valote patalynę iš Bauer, aš anksčiau turėjau telefoną tai atvažiuodavo, paimdavo, išvalydavo ir parveždavo, o dabar skambinu tai sako kad nėra tokios firmos  schmoll.gif , padėkit prašau, nes man jau laikas valyti pataliukus o kaip kitaip išvalyti nežinau  g.gif  išmatavimai 2x2 m.



Kiek žinau,į valyklą neša.Tiesą sakant,nemanau,kad kitaip darė ir tos firmos atstovai blush2.gif biggrin.gif
O jei telpa,tai kiša į skalbimo mašinas arba skalbia rankomis ,o paskui tik skalbiankėse perplauna.Skalbia su spec.skysta priemone,kad nedingtų lanolinas(atsiprašau,jei neteisingai pavadinau).
O valyklose tai man atrodo,kad to kailio riebalo lanolino,dėl kurio mes tą patalynę ir perkam,tai nė kvapo nelieka.Nežinau,gal klystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2007 01 16, 23:44)
O jei telpa,tai kiša į skalbimo mašinas arba skalbia rankomis ,o paskui tik skalbiankėse perplauna.Skalbia su spec.skysta priemone,kad nedingtų lanolinas(atsiprašau,jei neteisingai pavadinau).

Taigi tos patalynės neskalbiamos blink.gif Sausu būdu valomos 4u.gif
Atsakyti
pas mane pagalve vilnone, tai galva prakaituodavo, ir kazkoks po to keistas kvapas plauku, toks specifiskas budavo, as niekaip negalejau suprast, kodel plaukai smirda lotuliukas.gif , tai buvo jau pries gerus metus, tik dabar, kai pasiskaiciau iki manes daejo biggrin.gif Bet kad pati pagalve nejauciau, kad smirdetu
Atsakyti