Įkraunama...
Įkraunama...

Avies vilnos patalai

o ar kuri nors tuos patalus skabėt, ar kaip nors valėt?
kaip tai darėt?
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 03, 09:01)
o ar kuri nors tuos patalus skabėt, ar kaip nors valėt?
kaip tai darėt?

Pagalves skalbiau, kaldros ir ciuzinio vilnonio uztiesalo nea...nes labai didziuliai, reiktu duoti i valykla. Arma kaime vasara didiji skalbima atidaryt pasamdzius zmoniu komanda doh.gif

Siaip labai esam patenkinti avies vilnos patalais. Pas mus dvigulis, pas dukra viengulis. Reiktu suneliui dar itaisyti visa komplekta rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi pagalve skalbiau, puikiai ishsiskalbe.Kaldra ir paklode nesiau valyt.Valykloj patare, kad geriau butu skalbti, nes gerai neisvalo demiu.As tada neturejau kaip skalbt, tai visgi valiau.Ishsivale normaliai, bet kai pagalvoju, kiek pataluose liko chemijos....Dabar tik skalbciau.
Atsakyti
o gal reiktų pabandyti į savitarnos skalbyklą nusinešti, gal ten didelių skalbiankių turi?į naminę juk neįkiši
Atsakyti
As turiu merkio patalyne: vienguba vasarai ir dviguba ziemai, dar pakloteli ant ciuzinio 4u.gif pagalves man niekad nepatiko, tai turiu lateksine. i jokia kita patalyne nemainyciau!!! schmoll.gif nei man per karsta, nei salta. ax.gif o skalbti dar nebandziau, bet reika susiruosti g.gif o per kiek laiko paskui galutinai jums isdziuna? geriau aisku lauke ant saulytes su vejeliu matyt dziovint.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaga99 @ 2008 04 12, 10:38)
As turiu merkio patalyne: vienguba vasarai ir dviguba ziemai, dar pakloteli ant ciuzinio  4u.gif pagalves man niekad nepatiko, tai turiu lateksine. i jokia kita patalyne nemainyciau!!!  schmoll.gif nei man per karsta, nei salta.  ax.gif o skalbti dar nebandziau, bet reika susiruosti  g.gif o per kiek laiko paskui galutinai jums isdziuna? geriau aisku lauke ant saulytes su vejeliu matyt dziovint..  4u.gif

isdziovo per para mazdaug 4u.gif
Atsakyti
gal kas girdejot, kad kas siutu ar taisytu kaldras (vilnone adijalo tipo) g.gif

noriu is vienos (3ju sluoksniu) padaryti 2 (1no ir 2ju sluoksniu) blush2.gif o tai guli nenaudojama, nes per karsta miegot ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Plumeria @ 2008 04 10, 10:45)
o gal reiktų pabandyti į savitarnos skalbyklą nusinešti, gal ten didelių skalbiankių turi?į naminę juk neįkiši

ten gali pabandyti, mano mama veze tokius uztiesalus ant lovos didelius skalbt, nes namie i skalbimo masina netilpo, o valykloje daugiau nei 50 litu esam mokeje, tai ieskojom kur pigiau, ten kainavo 15 litu.
Atsakyti
Mes irgi miegam po avyciu vilnelem. Kolkas nusiskundimu neturiu. KAip ziema isigyjom, taip ir dabar vasara miegam blush2.gif
Atsakyti
Turim ir mes eastcon aveles patalyne...nezinau ar pirkciau antra karta.Net asara teko nubraukt.Gal patogu ir gera,bet tie pukai...apkibe visi drabuziai,juoda spalva tai geriau net nesimauti.O dar pasigimdziau kudikeli,tai supakavau as ta patalne ir padejau.Vyresnis sunus miega,jam patinka ir net nenori vilkti.Plauti sake galima tik su specialiomis priemonemis ir vilnos rezimu,bet nemanau kad i skalbykle tilptu.Liudna jei isskalbus pukai lieka,kitaip surizikuociau grusti kaip nors biggrin.gif
Atsakyti
Mes jau 1,5 metų turim Merkio patalynę su alijošium. thumbup.gif Anklodė- iš abiejų pusių kailis, pagalvės tap pat, tik viduje sinteponas (rodos taip vadinas) Kvapas pradžioje labai švelnus buvo, toks savotiškai malonus (alijošiai darė savo mirksiukas.gif ), tikrai ne avies iš tvarto schmoll.gif Kai lauke išvėdinam, tas kvapas kažkiek atsinaujina, ypač žiemą.
Patalynę velkam, nes pabandėm porą naktų išmiegot taip ,tai nepatiko. O be to nesitepa ir nereikia sukti galvos dėl valymo. Užvalkalus išskalbti juokų darbas tongue.gif
Atsakyti
Sudomino mane Merkio pataline thumbup.gif Ziema arteja, reikia siltesniu patalu blush2.gif O kur galima nusiprkti sai pataline Vilniuje>? g.gif Kal kas zino??
Atsakyti