Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas Baltu 13

mane ir domina sis namas todel kad vienintelis naujas silainiuose o as ten taip noriu gyvent. visa gyvenima ten gyvenau bet kad kazko netraukia tas namas manes.kazkoks net nezinau . o kaip ten tie virsutiniai aukstai? kur dideli langai?
Atsakyti
ten tie virsutiniai tau jega...tik kad labai brangus. bet vaizdas tai patikekit. thumbup.gif o jei domina tai manau verta pasiziuret...gal kaimynes busim 4u.gif
Atsakyti
koks jis ten naujas, 10 metu svilpavo vejai, o dabar restauravo tik. girdejau apie kazkokia jo neaiskia bukle ir as.nepykit, bet tai ne pletkai o statybininku komentarai
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2007 01 19, 12:51)
koks jis ten naujas, 10 metu svilpavo vejai, o dabar restauravo tik. girdejau apie kazkokia jo neaiskia bukle ir as.nepykit, bet tai ne pletkai o statybininku komentarai

Visiškai teisingai, šis namas avarinės būklės, daugelį metų švilpavo per jį vėjai, jį eksploatuot buvo uždrausta, ta prasme naudot gyvenamai paskirčiai. Kaip galėjo pakeisti naudojimo paskirtį, turbūt istorija nutyli.
Dauguma norėjusių čia gyventi jau atsisakė, kitiems atsakė, nepamirskit, kad sio namo oficialus savininkai yra du, vyras ir zmona, tad sutartyse turi but abieju duomenys, parasai. ( jei zmona neperleido vyrui ir atvirksciai).Su siuo namu daug niuansu, daug apgautu, tad kol neturit irkimo pardavimo sutarties, kol jus teisiskai ne savininkai, siulau remontus pristabdyt. Internete daug apie tai info, galiti per google pasiknaisiot. Plius kai yra tokia pasiula naujos stayba, sis namas butu paskutinis, i kuri atkreipciai demesio ( kainos, kokybes, isplanavimo atzvilgiu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tafi: 19 sausio 2007 - 13:12
jooo. mes irgi su situo nesamone prasidejom ir gailesimes turbut visa gyvenima...
jei dar kas nepirkot tai ir nepirkit. arba jei norit amziaus nemalonumu pirkit.
idomu zaza jus pasiraset jau ta sutarty, o tai kaip zmona kazilo? dejo parasa? nu as tai to kas susije su situo namu nenoriu net [prisimint, deja ir mes ji buvom nusipirke...
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2007 01 19, 13:19)
jooo. mes irgi su situo nesamone prasidejom ir gailesimes turbut visa gyvenima...



O kaip jums galutinai su juo baigėsi?
Atsakyti
mes ir dar viena šeima jo taip pat atisakėm cool.gif ir tai mums išėjo tik į naudą thumbup.gif bet kiek iki to mums nervų kainavo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leduke: 21 sausio 2007 - 12:34
sako ten ispirkti visi butai, bet dega vos kelios sviesos.bet taip turbut reklamuoja visus naujus namus biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš pastebėjau, kad ten tik keliose butuose šviesu ax.gif
Atsakyti
pries 7 metus teko gyventi silainiuose,tai is nuotraukos sprendziu kad cia tas namas vaiduoklis stovejo jis tada be langu baisus .o drauges vyras dirba statybose tai pasakojo,kad ta nama kai irenginejo jis tan permirkes nuo vandens.tikrai nepatariu jame butu pirkt,nes jo statymo pradzia tai buvo labai seniai tik dabar pardavineja kaip nauja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ungrida @ 2007 02 03, 10:18)
pries 7 metus teko gyventi silainiuose,tai is nuotraukos sprendziu kad cia tas namas vaiduoklis stovejo jis tada be langu  baisus .o drauges vyras dirba statybose tai pasakojo,kad ta nama kai irenginejo jis tan permirkes nuo vandens.tikrai nepatariu jame butu pirkt,nes jo statymo pradzia tai buvo labai seniai tik dabar pardavineja kaip nauja doh.gif

na jei jisai permirkes tai kas dabar turetu buti? griuti?pelyti? ar kas? ax.gif
Atsakyti
Mano bendradarbei geras bajeris buvo su tuo šeiminiku. Paėmė ji paskolą , surašė sutartį (pirminę), o šeimininkas po poros savaičių paskambino ir pranešė, kad butas parduotas kitam žmogui, kuris didesnę kainą pasiūlė. O taip vot. Na aš tai pažaliavus būčiau. Bankas siūlė kreiptis į teismą. O šeimininkas dar pagrasino, jei skųsies mergyt, tai mūsų rankos ilgos. Aš tokius hozeinus gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti