Įkraunama...
Įkraunama...

"Danguolės debesėliai" - Vilniuje

QUOTE(buzuka @ 2008 02 12, 23:57)
Nu jo ............ pasirodo ,jei nori pasisakyt temoj,tai dar turi kalbėt tik gerai arba nieko biggrin.gif Na aš pakalbėsiu ir kas patiko ir kas ne ax.gif
Šiaip pagal viską svarbiausia,kad patiktų vaikui.Na kadangi 2 vaikus vedžiau,tai visų pirma buvo aktualu,kad ten lankytų sveiki vaikai.Pati su slogom nevedžiau,ir norėjos ,kad kitos mamos taip pat darytų.Bet kartą viena mama atvedė vėjaraupiais sergantį vaiką,buvo 7 diena ligos blink.gif Maniau pati mokytoja ką pasakys mamai,kad negalima tokio vaiko vesti,bet....Man sukritikavus,kad aš asmeniškai bijau tų vėjaraupių,kad neužkrėstų mano vaikų,nes vienam iš jų buvo tik 3 mėnesiai,tai sudirbo,kad čia jau nebeužkrečiama blink.gif Čia buvo vienas akmenėlis į tą daržą,kitas reikalas tampymas kelių mėnesių kūdikio už rankyčių,pasirodė žiaurokas,nes pati to nedariau namie,tai labai bijojau ,kad rankyčių neišnarintų,juolab ,kad be jokios pramankštos blink.gif
Dainavimas,grojimas muzikiniais instrumentais,kai pramoksti dainelių,tai visai nieko.Vyresnėliui labai patiko ,iki šiol primena,kad lankė mokyklėlę.

Čia aišku bus kiek žmonių ,tiek ir nuomonių mirksiukas.gif Ir taip pulti,kad kažkas pasisako ,ką galvoja,yra neprotinga schmoll.gif Juk tema nesivadina "pagirkime Debesėlius",kaip tada sužinot apie tą mokyklėlę,jei niekas nieko nerašys,vien tik dėl to ,kad vėliau bijos susitikt su mokytoja,ar kokia forumietė garsiai šauks cool.gif


Man labai nepatiko, kad daug vaiku, tai mokytoja pasake, kad neikite niekur jei bijote uzsikresti. Skuduciai tikrai neplaunami, nes ne viena mama sake, jog itaria, kad nuo ju vaikas apsikrete ir susirgo, gi jie maziukai nemoka nei groti nei ka, ciulpia ir seileja tuos skuducius. Pasigedome demesio kiekvienam klientui, o ne kai daug vaiku susirenka, tai ir nebesiskaito, nes fabrikelis veikia, klientu yra, nepatinka eikit lauk. Buna buna jinai susiviepus.
Atsakyti
Sveikutės. Esu nėštukė, lankanti Debesėlių pamokėles. Viskas mums tinka ir labai patinka. Ir padainuojam, ir pagrojam. O dar pradėjome ir kanklėmis groti mokintis. Dabar intensyviai ieškome, kur jas galima nusipirkti pigiau. Gal kas patartų wink.gif

Draugės giria ir www.sveikutis.lt, www.yamaha.lt, www.stradaneles.lt - visoms pagal norus ir poreikius 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Lankiau Debesėlius nėštumo metu. Grojom kanklėmis. Man patiko. Jei būtų arčiau namų, vaikščiotumėm su mažiuke. Bet mums iš Santariškių per toli.
O dėl vėjaraupių - liga užkrečiama tol, kol yra puslyčių. Todėl pritariu mamai, kuri tuo piktinasi, o Danguolei (savininkei) reiktų į tai atkreipti dėmesį. Juk per klaidas tobulėjame... smile.gif
Atsakyti