Įkraunama...
Įkraunama...

"Danguolės debesėliai" - Vilniuje

Man Jusu labai gaila.Be reikalo visko taip bijote: bijote seimos vakaru, bijote ligu.O mes gryzome sveiki ir laimingi.Na,o nekompetentingas vadovas tikrai neparuostu tokio puikaus vakaro, neismokytu tiek dainu, nepastatytu tokio puikaus muzikinio spektaklio su savo mokiniais.Tam reikia daug meiles, ziniu ir profesonalumo.Sistemu yra labai daug.Manau tokiam pasimetusiam zmogui labiausiai tiktu japoskiu jamahos sistema,o gal Jus ir esate jos pasekeja?
Atsakyti
Parasiau kaip man atrodo.O kad Jus esate tokia be tolerancijos ir tik debeseliai,debeseliai,debeseliai jusu galvoje....nera prasmes su jumis testi diskusijos,nes jus emete izeidineti ne i tema.Prie ko cia Yamahos mokykla,japonai?
Keistuole.
O dar mocartuke...juokas ima....pradzioj numkit ta pasiputima ir priimkit kitokia nuomone,o tai kazkoks nesubrendimas kvepia.Gaila....
Atsakyti
QUOTE(mocartuke @ 2007 12 16, 18:06)
Vakar buvom Debeseliu koncerte su Veronika Povilioniene.Nuostabus vakaras,sale sausakimsa,geros emocijos. O, Jums, butu neprosal emocijas pasvarinti,nes toks vulgarus jusu tonas greiciausiai nepasitikejimo savimi ir neismanymo rezultatas. Suprantu,kad Jums svetima lietuviu gimtoji kultura ir menas.O gal Jus jauciate konkurencija?...

o gal tai Jūs jaučiate konkurenciją? ax.gif ir kam jau kam, bet pirmiausia Jūms pačiai reiktų emocijas pašvarinti ax.gif kodėljūs puolate, priešingą jūsų nuomonei?...
Ši tema juk tam ir yra, kad savo nuomonę pareikštume ax.gif


O ši tema ir yra "debesėliai" ax.gif tai ir dalinamės įspūdžiais tongue.gif


Papildyta:
ir šiaip jau jūsų toks purkštavimas padarė tikrai negeriausią reklamą
nevesiu dabar jau tikrai savo vaiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(cnopka @ 2007 12 17, 23:22)
Parasiau kaip man atrodo.O kad Jus esate tokia be tolerancijos ir tik debeseliai,debeseliai,debeseliai jusu galvoje....nera prasmes su jumis testi diskusijos,nes jus emete izeidineti ne i tema.Prie ko cia Yamahos mokykla,japonai?
Keistuole.
O dar mocartuke...juokas ima....pradzioj numkit ta pasiputima ir priimkit kitokia nuomone,o tai kazkoks nesubrendimas kvepia.Gaila....

Cnopkute, ar pačiai neatrodo, kad po Mocartukės pseudonimu pati p. Danguolė slepiasi??? Man net labai... Kažkada tokia eglaitė ar pan tarsi reklamą darė, dabar Mocartukė smile.gif .
Esu apsilankiusi kažkada jos užsiėmimuose. Šiaip sau man ten viskas. Keliskart pasijutau mamų auklėjimo pamokoje, kai man aiškino, kokias daineles turiu dainuoti ar ką namuose šokti. Aš pati pabuvusi, padainavusi, pašokusi nuspręsiu.
Kitas dalykas - kambaryje stovintis fortepijonas. Pasirodė, kad mūsų mokytoja dirgina bet koks vaiko prisilietimas prie instrumento klavišų, nors tai narūtalus vaiko domėjimasis tuo, ko nėra namuose, kuo mokytoja paskambina.
Atsakyti
Visko gali buti...Turbut paprasta mama taip arsiai negintu mokyklos.
Supratau viena,kad mes ten tikrai daugiau neisim.
Gal kazkam ir reikia sakyti kaip kada ka dainuoti,taciau perdem nereikia ikyreti.Labai svarbu psichologija.
Be to,maziesiems vaikams viskas ir bus visada idomu...taip ir turi buti.Labai gerai.O jei mokytoja taip reaguoja,tai gal reiktu nebegroti tuo nederintu instrumentu.Man labai baisu pasidare,kai ji eme juo groti,nes jis mano ausiai,atrodo,kad nederejo.Keista,kad snekedama apie nauda naturaliu garsu,grojo su tokiu instrumentu.
Atsakyti
va būtent dėl fanatiško gynimo ir puolimo ir momentais užslėptos reklamos asosiacijos ir kyla g.gif
Atsakyti
idomiai cia "diskutuojat" lotuliukas.gif
buvau viena kart debeseliuose, ir man labai patiko. jauki aplinka, Danguole labai faina ir maloni pasirode, patiko, kad improvizuoja vietoj, ka dainuot, su kuo grot. ar butina kiekviena kart viska ta pati daryt? net keistos cia tos diskusijos pasirode.. pavaiksciosim dar, paziuresim, ar tikrai yra kaip sakot - kad mokytoja nevaldo emociju ir neprileidzia prie fortepijono bigsmile.gif nepanasi ji man i tokia, kuri forume koliotusi.
o gal tiesiog skirtingi zmones skirtingose vietose atranda save ir ner cia ko pyktis.
beje, mazylis mano visa pamoka ramus buvo ir viskuo domejosi (septyniu menesiu).
Atsakyti
QUOTE(zoske @ 2008 01 07, 16:57)
buvau viena kart debeseliuose, ir man labai patiko. jauki aplinka, Danguole labai faina ir maloni pasirode, patiko, kad improvizuoja vietoj, ka dainuot, su kuo grot. ar butina kiekviena kart viska ta pati daryt? net keistos cia tos diskusijos pasirode.. pavaiksciosim dar, paziuresim, ar tikrai yra kaip sakot - kad mokytoja nevaldo emociju ir neprileidzia prie fortepijono  bigsmile.gif  nepanasi ji man i tokia, kuri forume koliotusi.
o gal tiesiog skirtingi zmones skirtingose vietose atranda save ir ner cia ko pyktis.
beje, mazylis mano visa pamoka ramus buvo ir viskuo domejosi (septyniu menesiu).

Tai labai puiku, kad pačiai patiko.
Tikrai nesakau, kad prie fortepijono neprileidžia, bet matau, kad ją klavišų maigymas erzina.
O forumas tam ir reikalingas, kad žmonės pasidalintų savo mintimis.
Atsakyti
O gal galima ateiti viena pamoka pasiziuret tiktai? Nesinori moket uz visa menesi kai dar nezinai ar lankysi blush2.gif
Atsakyti
Gali tik suma didesne:)
Atsakyti
QUOTE(cnopka @ 2008 01 18, 00:52)
Gali tik suma didesne:)

jei tik paziuret ateini, suma didesne? blink.gif
Atsakyti
20 lt uz viena pamoka, 70 - uz keturias.
p.s. as vis dar vaikstau, vis dar patinka bigsmile.gif
Atsakyti