Įkraunama...
Įkraunama...

"Danguolės debesėliai" - Vilniuje

o kokios kainos ir ar bus idomu maniskiui, jam 6 men?
Atsakyti
QUOTE(novika85 @ 2007 03 06, 13:18)
o kokios kainos ir ar bus idomu maniskiui, jam 6 men?



Sveika, mums tai labai idomu, leliukai renkasi pirmadieniais ir ketvirtadieniais 11 val.daug gyvos muzikos ir gyvo bendravimo. Uzsiemimas kainuoja 15 lt.pabandykit, kol nevelu-balandzio 2d. "debeseliu" mamos su vaikuciais koncertuoja tarptautineje ankstyvojo muzikinio ugdymo konferencijoje, jau vyksta repeticijos ir mes su dukrele dainuosime. thumbup.gif
Atsakyti
aciu, o vasara iri buna uzsiemimai?
Atsakyti
Buvom šiandien pirmą kartą,tai tikrai patiko dukrytei(1,1m)-maža grupė,bendraamžiai,šokom,dainavom,žaidėm...Dukrytei mamos ir vaikų nereikėjo,visą dėmesį buvo sutelkus į vadovę thumbup.gif
Atsakyti
na gali būti blush2.gif


o gal gali kas papassakot ką patys mažiausi ten veikia? blush2.gif
Atsakyti
lietuviu liaudies daineles dainuoja,pagroja mamos skuduciais,barskuciais.Bet mes nusprendem,kad ne mums...
Atsakyti
Mes-tai-lankomes-ketvirtadieniais-kai-buna-muzika-ir-daile.Man-labai-patinka,kad-dirbama-su-naturaliomis-priemonemis(molis,avytes-vilna,valdorfines-kreidutes)-nebaisu,kad-vaikas-isides-i-burna.Muzikoje-vaikai-susipazista-su-ivairiais-instrumentais.Maniskiui-ypac-patiko-spalvoti-varpeliai(ismokau-jais-paskambinti-keleta-kalediniu-daineliu-super). :super
Atsakyti
QUOTE(cnopka @ 2007 12 03, 00:53)
lietuviu liaudies daineles dainuoja,pagroja mamos skuduciais,barskuciais.Bet mes nusprendem,kad ne mums...


o man visai idomu gal butu.. tik niekaip negaliu atsikelt anksciau vienuolikos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ezytee @ 2007 12 03, 10:58)
g.gif  tikrai? verysad.gif


gal didesniems yra idomiau.
del instrumentu-sutinku,ivairove turi buti.O kaip del ju higienos?ar skuducius plauna?
Atsakyti
g.gif , na bet manau,kad mamytės savo leliams namie tikrai užleidžia muzikytės pasiklaussiti....ir netreikia už tai sumokėti ...kiek ten?
g.gif molis, vilna, taip sutinka, gal ir nieko, bet tai aišku diodesniems....

o su mažiais reikia intensyvesnio užsiėmimo g.gif .....
Atsakyti
Vakar buvom Debeseliu koncerte su Veronika Povilioniene.Nuostabus vakaras,sale sausakimsa,geros emocijos. O, Jums, butu neprosal emocijas pasvarinti,nes toks vulgarus jusu tonas greiciausiai nepasitikejimo savimi ir neismanymo rezultatas. Suprantu,kad Jums svetima lietuviu gimtoji kultura ir menas.O gal Jus jauciate konkurencija?...
Atsakyti
o man atrodo viskas cia su tom emocijo neblogai.Diskutuoti niekas nedraudzia.
O kad sale sausakimsa,pilnai tikiu.Tik gal ir ligu daugiau.
Niekas cia nesusipykes su lietuviskais menais,muzika ir t.t.,tiesiog kai kas gali ir namuose daug geriau daryti.Be to,gal Danuole ne visada geros nuotaikos buna,mums taip pairode.Jos pervargimas mums su mazyliu pasirode labai jau per didelis,kai visas emocijas isliejo ant maziaus ir manes,man nepatiko.
Manau,mokytojas turi buti visada puikios nuotaikos,net jei labai labai blogai.Viskas kas bloga,turi palikti uz duru.
Del vedamu uzsiemimu galima labai daug rasyti.Juk patiems maziausiems turi buti kazkokia sistema,nauda,tikslai.Man pasirode labai didelis kratinys to,kad net pati mama nesijaucia saugi,nezinodama ka reikia daryti,kada ainuoti,su kuo groti,o pagaliau ir ka groti.Nes vien tik improvizacija uzsiimti,nezinau.Reikia visu pirma tureti medziagos,kad galetumei improvizuoti ar koki sesta balsa prideti:)
Gal as kiek ir per reikli,bet kai pati labai daug su vaiku uzsiimu,tiek nescia budama uzsiiminejau,tiek dabar,tai nusprendziau,kad namie viska profesionaliau padarysiu.
Atsakyti