Įkraunama...
Įkraunama...

"Danguolės debesėliai" - Vilniuje

Keista kad sitoj temoj nieks nepasisako g.gif Per laida "Supermamos" maciau musu forume keleta dalyviu toje mokykleleje ax.gif Na siaip idomu butu kur randasi? Ka veikia? Koks menesinis ir stojamasis mokesciai?
Atsakyti
Visus metus dalyvavau Danguolės užsiėmimuose. Labai patiko, o ypač sūnui. Rekomenduoju būtinai apsilankyti.
Sekmadienį Debesėlių užsiėmimai buvo rodomi per Tango TV. Dar bus kartojama. Verta pamatyti ir sudalyvauti!

Atsiliepkite, kas jau lankėte ar norite lankyti šią mokyklėlę.
Atsakyti
Mes buvom tik viena karta seniai, beveik pries metus. Tai muzika man patiko, daug dainuoja, zaidzia ir groti duoda kanklem, varpeliais, svilpynem, turejo ir spec. muzikos instrumentu leliukams su teisingais garsais. Bet daile tai man pasirode siaip sau - su piestukais ar akvarele mes ir namuose galim piesti. Kadangi galim lyginti su "Diemedziu", tai "Diemedyje" daile gerokai stipresne. Bet gal ten mums ta viena karta taip pasitaike...
O del vilnos velimo, tai praejusi penktadieni isbandziau (kitur). Mano busimas penkiametis su malonumu ta dare, o va busima dvimete ne is tolo i rankas neeme nei vilnos, nei muilo, nei vandens, nors paprastai vanduo buna viskas... Nezinau kokio amziaus vaikuciams jie siulo vilnos velima g.gif
Atsakyti
Na va ir mes pabuvojom šioje mokyklėlėj tongue.gif Vyresnėliui labai patiko,ir šoko ir grojo ir dainavo,o mažylis kuriam tik mėnuo įdėmiai klausėsi ax.gif
Atsakyti
Sorry, kad apleidau temą atidarius. Lankomės antrus metus. Man labai priimtina tai, kad nereikia pasižadėt, prisirišt ir pan. - Kai turiu galimybę - nueinam.
Atsakyti
gal gali kasnor aprasyti pvz.: vieno uzsiemimo turini... man labai buti idomu.. aciu.
Atsakyti
O turinys ten toks: ateini , nusirengi,eini į tokį didelį kambarį,ir dalyvauji su savo vaiku,kartu dainuoji,šoki,pagroji kanklėm ar dar kuom mirksiukas.gif
Pamokėlė vyksta 45 min. Ketvirtadieniais vyksta muzika su daile, tai pusė pamokos muzika ir pusė pamokos dailės smile.gif
Atsakyti
O kur vyxta sie uzsiemimai g.gif
Atsakyti
vilniuje, ne per toliausiai nuo Petro ir Povilo baznycios
Atsakyti
QUOTE(leuleu @ 2006 12 03, 15:17)
O kur vyxta sie uzsiemimai g.gif

Stalių 4 ,prie Filaretų gatvės ax.gif
Atsakyti
Gal kuri žino telefoną?
Atsakyti
QUOTE(Amelija @ 2006 12 06, 16:14)
Gal kuri žino telefoną?

Visa info rasit čia
Atsakyti