Įkraunama...
Įkraunama...

Dora The Explorer

labukas maniškiui labai patinka dora aš turiu "sing,play and dance with nick jr friends" kompakta kuriame yra Doros dainu kur reikia kartu šokti ir dainuoti,bet nemoku jų ikelti,tad galiu padaryti tik kompakciuko kopija norimčioms blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduva @ 2009 02 24, 21:38)
labukas maniškiui labai patinka dora aš turiu "sing,play and dance with nick jr friends" kompakta kuriame yra Doros dainu kur reikia kartu šokti ir dainuoti,bet nemoku jų ikelti,tad galiu padaryti tik kompakciuko kopija norimčioms  blush2.gif

o ten lietuviškas? bigsmile.gif
Atsakyti
angliškai dėja
Atsakyti
QUOTE(vaiduva @ 2009 02 25, 10:34)
angliškai dėja

gaila, maniškė angliškai jaučiu nenorės dainuot unsure.gif
Atsakyti
mamytes, as tokia buka, kad negaliu suprast kaip tas nuorodas parsiust doh.gif . paspaudziu, atsidaro, o katoliau daryt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretute703: 14 kovo 2009 - 19:24
QUOTE(gretute703 @ 2009 03 14, 20:24)
...negaliu suprast kaip tas nuorodas parsiust ...

spaudi [nemokamai] ir lauki, kol eina laikas, tada atsiras dar mygtukas smile.gif
Labai patogu is saugyklu siustis su USDownloader programa (as USD gerbejas). Imk is mano paraso. Ispakuok kompe pvz. c:\usd ir paleisk prog. su zaliu ratuku. dirbdama stebi atminti, siuncia tik po 1 nuoroda. pati programa stovi eileje, ziuri reklamas... Yra lietuviu kalba...
na as jau kartojuosi, ziurek mano pasisakymus smile.gif
ar klausk AZ drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(vaiduva @ 2009 02 24, 22:38)
...nemoku jų ikelti,tad galiu padaryti tik kompakciuko kopija norimčioms

Jei turi kompaktu rasymo programa ( pvz. Nero ) tai pasirenki "image" failo ( *.nrg , *.iso ) sukurima kompe ir paleidi. programa vietoj irasymo i kompakta sukurs atvaizda. ta atvaizda ikelsi i saugykla (jei didelis reiks supakuot i daugiatomi archyva, pvz. su Winrar), o nuorodas parsisiuntimui nurodysi cia.
parsisiunte mes pasileisim irasymo programas ir isirasysim tuos CD patys smile.gif
SM apie tai yra kalbeta ....
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo semkaa: 16 kovo 2009 - 23:26
Gal kas turi Dora lietuviskai.. blush2.gif labai prasau 4u.gif
Maniske angliskai Dora pasiziurejo 20 minuciu tai po to tiek pat laiko verke cray.gif
Atsakyti
gal jau kas nors turit lietuviska Dora? ax.gif
Atsakyti
ir mano pana ir kaimynės vaikai žiūri Dorą, kaimynkos bernai tai jau kalba angliškai beveik laisvai pažiūrėję šiuos multikus, dar kažkos Diego yra, na kažkas ten panašaus, tai ir tą žiūri...na maniškė matyt ne tokia imli, arba tiesiog nepasidemonstruoja, kad pramoko kalbos biggrin.gif
Atsakyti
Jei kam tinka rusiskai, cia galima parsisiusti labai daug "Doros" seriju:
http://www.openshari...u/torrent/22947
Atsakyti
o kokio amziaus vaikuciai ziuri si filmuka?
Atsakyti
QUOTE(maximuz @ 2009 07 30, 14:57)
o kokio amziaus vaikuciai ziuri si filmuka?

Mano dukryte 2 metu ne dienos nepraleidzia be "Doros".
Atsakyti