Įkraunama...
Įkraunama...

Menjero sindromas

na mergaitės pasidžiaugsiu 4u.gif pasidariau rezonansą, nieko blogo nerado thumbup.gif jokių auglių ar IS požymių ax.gif

taip kad iš kur tie svaigimai man visai neaišku unsure.gif tyrimų daugybę padaryta, viskas tvarkoj, o galva kaip sukosi, taip sukasi (aišku daug mažiau nei pradžioj) g.gif aš galvoju gal betaserca per anksti nustojau gerti, tik mėnesį laiko gėriau, bet kad gydytoja liepė pereiti prie tanakano unsure.gif dabar ir tą, ir tą geriu ax.gif

beje, gavau siuntimą pas surdologą, gal žinot kurią kūno dalį apžiūri lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 02 19, 09:58)
Oho zibambuk, kiek tau tyrimų pridaryta... ir jokios ligos?
Man tai tik rašinėja ligutes (be jokių tyrimų)...
Okokdėl tau pilvo organų echoskopiją darė?



Vidaus organų echoskopiją darė, kad nebūtų pakitimų kepenyse, nuo to sako irgi gali būti svaigimai. wacko.gif O man galiausiai pasakė, kad tai nerviniu pagrindu mano negalavimai... Galva susvaigsta retai, bet dabar įsikūrė nerimas krūtinėj, kuris pereina į panikos atakas, kad gyventi nebesinori... cray.gif Buvau pas pažįstamus psichoterapeutus privačiai, bet teks eiti į psichikos sveikatos centrą, kur turėsiu gauti psichiatro konsultacijas nemokamai, nes privačiai tai ohoho kiek kainuoja... doh.gif Tai va, ką išsiaiškinau bedarydama tiek tyrimų, kad problema visai kitkame...
Atsakyti
QUOTE(alina @ 2007 02 20, 17:15)
na mergaitės pasidžiaugsiu  4u.gif  pasidariau rezonansą, nieko blogo nerado  thumbup.gif  jokių auglių ar IS požymių ax.gif 

taip kad iš kur tie svaigimai man visai neaišku  unsure.gif  tyrimų daugybę padaryta, viskas tvarkoj, o galva kaip sukosi, taip sukasi (aišku daug mažiau nei pradžioj)  g.gif  aš galvoju gal betaserca per anksti nustojau gerti, tik mėnesį laiko gėriau, bet kad gydytoja liepė pereiti prie tanakano  unsure.gif  dabar ir tą, ir tą geriu ax.gif

beje, gavau siuntimą pas surdologą, gal žinot kurią kūno dalį apžiūri lotuliukas.gif

SURDOLOGAS tikrina klausą, nustato klausos netekimo tipą, laipsnį ir paskiria reikiamą gydymą.
Tyrimai :
Fizinė apžiūra, jos metu įvertinami išoriniai simptomai, atliekamas ausies išskyrų tyrimas;
Audiometrinis tyrimas – audiometro pagalba išmatuojami klausos slenksčiai ir užrašomi audiogramoje;
Timpanometrinis tyrimas – ištiriama vidurinės ausies būklė. Šio tyrimo rezultatai pažymimi timpanogramoje.
BERA garsų sukeltų smegenų kamieno potencialų registravimas – kai nustatomi objektyvūs klausos slenksčiai.
Otoakustinė emisija (OAE) – kai įvertinama sraigės elektrinis aktyvumas.
Atsakyti
QUOTE(alina @ 2007 02 20, 16:15)
beje, gavau siuntimą pas surdologą, gal žinot kurią kūno dalį apžiūri lotuliukas.gif

Gal tikrins, ar priežastis ne Menjero sindromas g.gif

QUOTE(zibambukas @ 2007 02 20, 19:06)
Galva susvaigsta retai, bet dabar įsikūrė nerimas krūtinėj, kuris pereina į panikos atakas, kad gyventi nebesinori...        cray.gif 

O tau nebūna taip, kad ir kvėpuot sunku unsure.gif Vakar maniau, kad numirsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2007 02 21, 00:54)
SURDOLOGAS tikrina klausą, nustato klausos netekimo tipą, laipsnį ir paskiria reikiamą gydymą.
Tyrimai :
Fizinė apžiūra, jos metu įvertinami išoriniai simptomai, atliekamas ausies išskyrų tyrimas;
Audiometrinis tyrimas – audiometro pagalba išmatuojami klausos slenksčiai ir užrašomi audiogramoje;
Timpanometrinis tyrimas – ištiriama vidurinės ausies būklė. Šio tyrimo rezultatai pažymimi timpanogramoje.
BERA garsų sukeltų smegenų kamieno potencialų registravimas – kai nustatomi objektyvūs klausos slenksčiai.
Otoakustinė emisija (OAE) – kai įvertinama sraigės elektrinis aktyvumas.


O pas mus tokio daktarėlio vaabšė nėra...
Jaučiu šitų tyrimų metu gali tiksliai pasakyti ar kaltas vestibiulinis aparatas ar ne. Ir aš norėčiau papult pas SURDOLOGĄ. Bet kas mane siųs?
Papildyta:
QUOTE(alina @ 2007 02 20, 17:15)
na mergaitės pasidžiaugsiu  4u.gif  pasidariau rezonansą, nieko blogo nerado  thumbup.gif  jokių auglių ar IS požymių ax.gif 

taip kad iš kur tie svaigimai man visai neaišku  unsure.gif  tyrimų daugybę padaryta, viskas tvarkoj, o galva kaip sukosi, taip sukasi (aišku daug mažiau nei pradžioj)  g.gif  aš galvoju gal betaserca per anksti nustojau gerti, tik mėnesį laiko gėriau, bet kad gydytoja liepė pereiti prie tanakano  unsure.gif  dabar ir tą, ir tą geriu ax.gif

beje, gavau siuntimą pas surdologą, gal žinot kurią kūno dalį apžiūri lotuliukas.gif


Džiaugiuosi už tave, kad nerado IS. drinks_cheers.gif
Betaserc reikia naudoti 3 mėn. būtinai.
Atsakyti
[quote=furyy,2007 02 21, 09:55]
O pas mus tokio daktarėlio vaabšė nėra...
Jaučiu šitų tyrimų metu gali tiksliai pasakyti ar kaltas vestibiulinis aparatas ar ne. Ir aš norėčiau papult pas SURDOLOGĄ. Bet kas mane siųs?

Praeita sav. veziau mama i Santarikes, turejo siuntima pas , otolaringologa, tai va jis ir nusiuniunte pas Surdologa ir visus tyrimus padare.
Zodziu nustate, kad ne Menjero sindromas, bet priezasties taip ir nerado del ko zmogus nei per kambari nesusiemes pereiti negali g.gif nes taip ziauriai svaista galva doh.gif Dabar uzrase i eile komp. tomogramai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 21 vasario 2007 - 09:49
Merginos, kurios vartojate betaserc, po kiek vartojate? Aš tai 8 mg tris kartus per dieną. Ar nėra per maža dozė??? g.gif Sakė nuo cypimų galvoje pirmas vaistas. thumbup.gif
O nerimą bandau valdyti, tiksliau, su juo susitaikyti... Rytoj eisiu pas psichoterapeutą, matysim, ką jis pasakys... O galvos svaigimai būna irgi nerviniu pagrindu, ką išsiaiškinau pasidariusi daug tyrimų. Man pačiai prasidėjo nuo baisaus galvos skausmo, po to perėjo į svaigimą, o dar vėliau puolė į nerimą krūtinėje. Va taip. Už tai siūlyčiau pasidaryti, aišku, visokius tyrimus, nuo ko gali svaigti galva, bet neatmesti ir nervinės įtampos pasėkmių sindromo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zibambukas @ 2007 02 21, 13:44)
O galvos svaigimai būna irgi nerviniu pagrindu

Negaliu nesutikti drinks_cheers.gif Manau, kad tie svaigimai atsirado kaip pasekmė nervinės įtampos, kuri galbūt tęsiasi ne vienerius metus doh.gif
Nors aš pati nesijaučiu nei stresuojanti, nei per labiausiai besinervijanti, ale matyt kažkur kažkas suveikia.
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2007 02 21, 14:47)
Negaliu nesutikti drinks_cheers.gif  Manau, kad tie svaigimai atsirado kaip pasekmė nervinės įtampos, kuri galbūt tęsiasi ne vienerius metus doh.gif
Nors aš pati nesijaučiu nei stresuojanti, nei per labiausiai besinervijanti, ale matyt kažkur kažkas suveikia.



Aš irgi nesijaučiau per daug įsitempusi, pervargusi, bet tokį krūvį, kokį aš tempiau jau kelinti metai, atsisakė nešti mano ORGANIZMAS. blink.gif Dabar priverstinai turiu daugiau dėmesio skirti sau ir užsiimti gydymu, nes dabar esu tokios būsenos, ko nelinkėčiau net ir savo priešui... Užtat reikia save mylėti ir saugoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ko gero ir man tas pats doh.gif Tik kur padėti savo nesutramdomus dvynius doh.gif cry.gif Be rudens nieko nebus, poilsio nematyt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2007 02 21, 15:05)
Ko gero ir man tas pats doh.gif  Tik kur padėti savo nesutramdomus dvynius doh.gif  cry.gif Be rudens nieko nebus, poilsio nematyt verysad.gif



Man tas pats, nu truputį kitaip - du vaikiai, bet ne dvyniai. tongue.gif Bet išėjimas nepailsėjus į darbą ( ta prasme, kad po vaiko gimimo ir iki metų auginimo ), buto keitimas ( pati tą darbą dariau ), gyvenimas susigrūdus viename kambaryje, neturint asmeninio gyvenimo ir t.t. karsta.gif O ką jau kalbėti apie svorio priaugimą maitinant mažylį, savęs graužimą už tai ir t.t. blush2.gif Dabar už tai gavau su kaupu. doh.gif
Atsakyti
Furry, Man Menejro sindromą diagnozavo Santariškėse. Mūsų kaimo gydytojai nieko apie tai nežinojo, pati geriausi gyd. Prūsaitienė pirmą kartą išgirdo iš mano lūpų ir pasakė, kad jai dėl to negėda doh.gif Kažkiek apie šią liga nusimano gyd. Vitkauskas. Jei tau tikrai šis sindromas, bandyk patekti pas jį.

Betaserc reikia gerti min 3 mėn, o jei nepraeina, tai visą laiką. Aš geriu 16 mg 3*dienoj + Tanacan 1*dienoj.
Kaip, berods Jėga blush2.gif , rašė, kad šios ligos priežastys neaiškios. Nebūtinai tai turi būti stresas, nervai....
Na, o aš galiu pasigirti, kad jau nuo rugsėjo nebuvo to didžiojo priepuolio (po kurio reikėdavo 10 d. lašines lašinti ir gulėti 2 savaites lovoj). Bet... vyras naktim miega su vaiku, pati stengiuois būti gryname ore, nepervargti. Ausy cypia, galva karts nuo karto svaigsta, bet nereikai vemti 7 valandas doh.gif lotuliukas.gif

Zibambukai, aš išėjau į darbą kaimano vaikui tebuvo 4 mėn ir po šia dienai dėl to gailiuosi, nes manau, kad tai ir buvo viena iš ligos priežasčių - lakstymas tarp namų ir darbo, buitis, mažas vaikiukas, nemigo naktys.... Pati buvau po Cezario. Turbūt neatsigavus ir nesustiprėjus. Dabar gal valgyčiau duoną su vandeniu, bet į darbą taip anksti neičiau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lolka: 22 vasario 2007 - 09:45