Įkraunama...
Įkraunama...

Menjero sindromas

QUOTE(Lolka @ 2007 02 11, 11:56)
Man grynas oras labai padeda.  Jei tik pradeda svaigti galva, iš karto gulu lovon ir atsidarau langą, kad ir koks šaltis būna lauke.
O šiaip stengiuosi kuo dažniau eiti pasivaikščioti. man tikrai labai padeda.

Ir man taip atrodo: kaltas ištisinis sėdėjimas prie kompiuterio, mažai judėjimo, veiklos, gryno oro... dry.gif
Atsakyti
Na reiks kažkaip prisiverst išeit prasivaikščiot, ale kaip baisu, jei užeis o nerasiu kur prisėsti ar prisilaikyti?
Atsakyti
Šiandien išėjau pasivaikščioti po Akropolį. Einu ir jaučiuos lyg būčiau lengvai apsvaigus wacko.gif Visada man parduotuvėse jaučiasi intensyvesnis svaigimas. Pasėdėjau, kavos atsigėriau... wacko.gif Stengiuos apie tai negalvot, net mašiną vairuoju rolleyes.gif (o vairuojant taip nebūna schmoll.gif ) Nusipirkau vitaminų, maisto papildų su ginkmedžiu (gerina galvos smegenų kraujotaką), stengsiuos mažiau sėdėt prie kompo, daugiau pabūt lauke... Po mėnesio pasakysiu, ar kas nors bent kiek pasikeis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2007 02 11, 19:37)
Šiandien išėjau pasivaikščioti po Akropolį. Einu ir jaučiuos lyg būčiau lengvai apsvaigus wacko.gif Visada man parduotuvėse jaučiasi intensyvesnis svaigimas. Pasėdėjau, kavos atsigėriau... wacko.gif Stengiuos apie tai negalvot, net mašiną vairuoju rolleyes.gif (o vairuojant taip nebūna schmoll.gif ) Nusipirkau vitaminų, maisto papildų su ginkmedžiu (gerina galvos smegenų kraujotaką), stengsiuos mažiau sėdėt prie kompo, daugiau pabūt lauke... Po mėnesio pasakysiu, ar kas nors bent kiek pasikeis mirksiukas.gif


Gal jau jauti pagerėjimą?
Atsakyti
Net nežinau, kaip atsakyt. Bet svaigsu tikrai mažiau bigsmile.gif Gal ginkmedis, o gal saviįtaiga padeda doh.gif lotuliukas.gif Žiūrėsiu, kaip toliau bus mirksiukas.gif
Atsakyti
O man po truputį reikalai pajudėjo, kai vietoj betaserc pradėjau gert cinnarizin (kraujotaką gerinantys)
Kažkada irgi gėriau ginkomed, gal ir padėjo. bet tada būdavo mažesni svaigimai.
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 02 14, 15:17)
O man po truputį reikalai pajudėjo, kai vietoj betaserc pradėjau gert cinnarizin (kraujotaką gerinantys)
Kažkada irgi gėriau ginkomed, gal ir padėjo. bet tada būdavo mažesni svaigimai.


Įsikabink į parankę vyrui, mamai, draugei... nežinau, bet kam ir eik į lauką smile.gif pamatysi, turėtų pagerėti 4u.gif
Atsakyti
jetus mergaitės, paskaičiau šią temą ir atsirado noras gyventi blush2.gif nepykit, bet matyt lengviau jog ne viena tokia doh.gif

pasipasakosiu ir aš trumpai. Viskas prasidėjo gruodžio mėnesį, nei iš šio nei iš to baisiai pradėjo suktis galva, nuvežė į ligoninę, ten lašalinės ir betaserkas atstatė, parašė diagnozę vestibiuliarinis neuritas ir išleido namo ax.gif atrodė pasveikau, bet prieš porą dienų vėl pradėjo užeiti svaigimo priepuoliai, oa ausyse atrodo kad cypia doh.gif šiandien jau visai liūdna, net iš namų neėjau verysad.gif
norėjau klaust ar jum neįtarė išsėtinės sklerozės, nes kiek žinau galvos svaigimas - vienas iš požymių verysad.gif aš antradienį eisiu darytis mokamą magnetinio rezonanso tyrimą, ten jau turėtų konkrečiai pasakyti unsure.gif man baisiausia yra nežinojimas nei kas, nei nuo ko doh.gif
Atsakyti
Nu va, buvau pas psichoterapeutą, nes visi kaip susitarę skalambijo, kad mano negalavimai nervinio pobūdžio... g.gif Tai jis pasakė tą patį, kad jokių fizinių blogumų nereikia ieškoti, tai susidėjo visokie stresai, pergyvenimai ir t.t. unsure.gif Bet man nuo to nė kiek negeriau... Kaip man nusiraminti, kai krūtinę spaudžia, galva svaiguliuoja ir t.t. verysad.gif Nerandu aš normalaus daktaro, pas ką dar reiktų kreiptis??? Ar čia tik Klaipėdoj tokia tundra??? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(alina @ 2007 02 15, 14:07)
jetus mergaitės, paskaičiau šią temą ir atsirado noras gyventi  blush2.gif  nepykit, bet matyt lengviau jog ne viena tokia  doh.gif

pasipasakosiu ir aš trumpai. Viskas prasidėjo gruodžio mėnesį, nei iš šio nei iš to baisiai pradėjo suktis galva, nuvežė į ligoninę, ten lašalinės ir betaserkas atstatė, parašė diagnozę vestibiuliarinis neuritas ir išleido namo  ax.gif  atrodė pasveikau, bet prieš porą dienų vėl pradėjo užeiti svaigimo priepuoliai, oa ausyse atrodo kad cypia  doh.gif  šiandien jau visai liūdna, net iš namų neėjau  verysad.gif 
norėjau klaust ar jum neįtarė išsėtinės sklerozės, nes kiek žinau galvos svaigimas - vienas iš požymių  verysad.gif  aš antradienį eisiu darytis mokamą magnetinio rezonanso tyrimą, ten jau turėtų konkrečiai pasakyti  unsure.gif  man baisiausia yra nežinojimas nei kas, nei nuo ko doh.gif


Na man irgi pripažino vestibiuliarinio aparato sutrikimą.
Nieks nieko apie išsėtinę sklerozę neminėjo, nes sakė, toks svaigimas kai kambarys sukasi, tai tik dėl vestibiuliarinio aparato, nors aš jiem aiškinau, kad man kambarys sukosi tik pradžioj kokias 5-6 dienas, o po to buvo kitoks svaigimas...
Na man toks paaiškinimas kaip vestibiuliarinio aparato sutrikimas irgi nelimpa, todėl pati sugalvojau ir nuvažiavau pasidaryt galvos magnetinį rezonansą, galvojau gal kokia kraujotaka galvoj sutrikus-bet nieko.
Ir aš sau buvau prisigalvojus visokių ligų tokių kaip IS...
Įdomu kokie bus tavo tyrimai Alina?
Papildyta:
QUOTE(zibambukas @ 2007 02 15, 17:50)
Nu va, buvau pas psichoterapeutą, nes visi kaip susitarę skalambijo, kad mano negalavimai nervinio pobūdžio...      g.gif          Tai jis pasakė tą patį, kad jokių fizinių blogumų nereikia ieškoti, tai susidėjo visokie stresai, pergyvenimai ir t.t.          unsure.gif                    Bet man nuo to nė kiek negeriau...      Kaip man nusiraminti, kai krūtinę spaudžia, galva svaiguliuoja ir t.t.          verysad.gif            Nerandu aš normalaus daktaro, pas ką dar reiktų kreiptis??? Ar čia tik Klaipėdoj tokia tundra???          cool.gif


Žinai man irgi krūtinę spaudė, bet man pripaišė astmą...
O tu pati ar manai, kad tai nuo nervų?
Atsakyti

Žinai man irgi krūtinę spaudė, bet man pripaišė astmą...
O tu pati ar manai, kad tai nuo nervų?
[/quote]


Aš nelabai noriu tikėti, kad tai nuo nervų, bet jau labai pavargau ieškoti priežasties, nes niekas nieko neranda, ir iš viso, pati turiu sugalvoti, pas kokį daktarą nueiti ir kokius tyrimus pasidaryti... verysad.gif O ką parodo tas galvos magnetinio rezonanso tyrimas? blink.gif Gal ir man jį reiktų pasidaryti? g.gif
Atsakyti
[quote=zibambukas,2007 02 15, 19:11]
Žinai man irgi krūtinę spaudė, bet man pripaišė astmą...
O tu pati ar manai, kad tai nuo nervų?
[/quote]
Aš nelabai noriu tikėti, kad tai nuo nervų, bet jau labai pavargau ieškoti priežasties, nes niekas nieko neranda, ir iš viso, pati turiu sugalvoti, pas kokį daktarą nueiti ir kokius tyrimus pasidaryti... verysad.gif O ką parodo tas galvos magnetinio rezonanso tyrimas? blink.gif Gal ir man jį reiktų pasidaryti? g.gif
[/quote]

Jis parodo ar galvoje nėra auglio, ar nesutrikus kraujotaka galvoje...
Na žinai, man irgi visada daktarei reikdavo pasakyt pas kokį gydytoją mane pasiųst, nes jausmas toks kad ji nieko neraukia blush2.gif
O tau daug tyrimų buvo padaryta?
Nes man tai tik bendras kraujo tyrimas, EKG...tai visi mano tyrimai.
Kai nuėjau pas psichiatrę ligos ieškot mano didelio silpnumo, galvos svaigimo ir cypimo ausyse, ta net išsižiojo, liepė grįžt pas neurologą ir reikalaut normalių tyrimų...ko aišku aš nepadariau...nes jau irgi užkniso visi lakstymai per daktarus verysad.gif
Atsakyti