Įkraunama...
Įkraunama...

Menjero sindromas


Mano "negerai" - pradeda ūžti ausy, ištisai jaučiuosi pavargus - net ir ryte, po 10 val miego doh.gif Ir prieš mmm negerai....


Va va, man tas pats, bet nei vienas Alytaus gydytojas man nesugebėjo paaiškinti iš kur tas nuovargis ir silpnumas didelis, nors miegu gerai ir daug ilsiuosi. Net pas psichiatrą siuntė, galvojo depresija...
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 01 31, 12:49)
Mano "negerai" - pradeda ūžti ausy, ištisai jaučiuosi pavargus - net ir ryte, po 10 val miego  doh.gif  Ir prieš mmm negerai.... 


Va va, man tas pats, bet nei vienas Alytaus gydytojas man nesugebėjo paaiškinti iš kur tas nuovargis ir silpnumas didelis, nors miegu gerai ir daug ilsiuosi. Net pas psichiatrą siuntė, galvojo depresija...


Man tie patys Alytaus gydytojai nesugebėjo nustatyti priežasties - ligoninėj raminančius leido. Bet aš išsireikalavau siuntimo į Vilnių ir visą gydymą gavau ten.

O tau ausy ūžia, svaigsta galva? Papasakok plačiau apie simptomus ir kaip dažnai tau užeina?
Atsakyti
Man ausyse cypia, svaigsta galva, bet galvos beveik niekada neskauda. Toki svaigimai, kad net kambarys sukasi, tai buvo užėję pirmą kartą prieš 3 mėn. 5-6 dienas. Iki galo dar nebuvau pasveikus. Kambarys jau nesisuka, bet aš pati kaip ant karuselių pasisupus.
O tau kai būdavo tie svaigimo priepuoliai, ar širdis stipriai kaldavo?
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 02 02, 13:38)
Man ausyse cypia, svaigsta galva, bet galvos beveik niekada neskauda. Toki svaigimai, kad net kambarys sukasi, tai buvo užėję pirmą kartą prieš 3 mėn. 5-6 dienas. Iki galo dar nebuvau pasveikus. Kambarys jau nesisuka, bet aš pati kaip ant karuselių pasisupus.
O tau kai būdavo tie svaigimo priepuoliai, ar širdis stipriai kaldavo?


Man irgi galvos neskauda schmoll.gif
Šiaip man Alytaus gyd. liepė Betaserc pagerti kelias dienas, o vat Vilniuj pasakė, kad reikia ne trumpiau nei 3 mėn. Jei nepraeina, tai gerti ištisai.
O dėl širdies g.gif - aš net nežinau, nes kai jau man būdavo bloga, tai atrotydav, kad ir širdis šokinėja, ir drebulys apima doh.gif
Atsakyti
Tai va, kad man irgi normaliai Alytaus gydytojai nepaaiškino. Išrašė Betaserc, naudok ir praeis, nei kiek laiko naudot...nieko tokio nepaaiškino. Neperseniausiai buvau Alytus Media klinikoj, ten iš Vilniaus daktarai atvažiuoja, tai tik ten paaiškino, kad turiu reguliariai 3 mėn. gert tą Betaserc, o aš tai gerdavau, tai negerdavau (nes vis tiek jis manęs neveikia), po to pradėt gert cinnarizin.
Ryt pradėsiu cinnariziną, tas betasercas manes neveikia.
Kiek laiko tu naudojai Betaserc kol pradėjai gerai jaustis, man viskas prasidėjo nuo lapkričio 2d., o dar šiandien aš nerealiai supuosi...
Atsakyti
Aš gėriau Betaserc 3 mėn. Paskutinis priepuolis man buvo ~rugsėjo 11 d, o normaliai jaustis pradėjau prieš Kalėdas. Gavosi 3 mėn vaistų vartojimo. O gal tu per silpną Betaserc geri? Gal tik 8 mg? Nes yra 8, 16 ir 24 mg. Tai kai man buvo jau labai blogaii, tai liepė geri 24 mg. Žinoma, geriau, kad su gydytoju apie dozavimą pakalbėtum. Ir šiaip - užsitęsęs jau tavo siūbavimas. Nenori pasiimti siuntimo ir nuvažiuoti į Santariškes pas Riaubą? g.gif
Atsakyti
Iš pradžių aš gėriau 16mg 3k.d, po to gėriau 24 mg 1k.d, trečiąjį lapą gėriau 24 mg 2k.d.
Aš juos naudojau ne ištisai, sugėriau 3 lapelius.
Man labai nemalonūs prisiminimai apie santariškes. Lankiausi prieš 2 metus, tada irgi buvo galvos svaigimai, tik kitokie, daug lengvesni. Tada neurologė ištyrė savo "stebuklingu" plaktuku ir nusiuntė pas pediatrę, kuri pirmiausia man liepė nueit pas psichiatrą, kad išsiaiškintų ar pati iš neturėjimo ką veikt ligų neprisigalvoju, kadangi nedirbu.
O psichiatras būtinai turėjo būti jų, talonų nebuvo, taigi pas jį nenuėjau ir daugiau ten nevažiavau.
Bet tau irgi apie 3 mėn. buvo?...
o tau irgi sukosi kambarys tik kelias dienas? O paskui kažkoks kitoks svaigimas?...
Atsakyti
Furry, man galva ištisai nesvaigsta. Man tik ištisai ūžia ausy doh.gif
Kai pradeda svaigti galva, tada prasideda didysis priepuolis. Jei laiku pastebiu, tai atsigulu, praveriu langą, užmiegu ir. turbūt, pramiegu tą priepuolį smile.gif O jei rimtai, tai man galva svaigsta kai būnu pervargus, trūksta miego. Aš išmokau save kontroliuoti - žinau kada man reikia prigulti, kada pradėti gerti vaistus ir t.t.
Pabandyk patekti pas gyd. Riaubą (LOR sk). Tikrai laba dėmesingas ir paprastas gydytojas,. Susitark kad priimtų a la privačiai, o po to atsiskaitysi su juo. Tik nenuleisk rankų 4u.gif
Atsakyti
Nu skaitau aš apie jūsų svaigimus ir ūžimus, tai bent kiek geriau pasidarė, kad ne vienai man vyksta tokie dalykai. g.gif Man ausyse cypia jau 4 metai, dabar jau du mėnesiai kaip svaigsta galva. Buvo du priepuoliai, kuriuos greitosios daktarai įvardino kaip panikos atakos priepuoliais. Ar tai čia tas pats ar ne? unsure.gif Aš pas ką tik nėjau, niekas neranda priežasties, kodėl mano tokia klaiki savijauta... cray.gif Tai ir skaitau pati, ieškau galų, kur čia šuo pakastas...
Atsakyti
QUOTE(Lolka @ 2007 02 07, 16:33)
Furry, man galva ištisai nesvaigsta. Man tik ištisai ūžia ausy  doh.gif
Kai pradeda svaigti galva, tada prasideda didysis priepuolis. Jei laiku pastebiu, tai atsigulu, praveriu langą, užmiegu ir. turbūt, pramiegu tą priepuolį  smile.gif  O jei rimtai, tai man galva svaigsta kai būnu pervargus, trūksta miego. Aš išmokau save kontroliuoti - žinau kada man reikia prigulti, kada pradėti gerti vaistus ir t.t.
Pabandyk patekti pas gyd. Riaubą (LOR sk). Tikrai laba dėmesingas ir paprastas gydytojas,. Susitark kad priimtų a la privačiai, o po to atsiskaitysi su juo. Tik nenuleisk rankų  4u.gif


Tai tau neištisai svaigsta? O man beveik ištisai... Aš nuo pačio ryto kaip girta. Jau gal man ir gryno oro trūksta, nes per tuos 3 mėn. nuo mašinos iki daktaro ir atgal, net į parduotuvę buvau nuvažiavus gal kokius 5 kartus. Jau įsigijau baimę eiti iš namų doh.gif
Papildyta:
QUOTE(zibambukas @ 2007 02 07, 18:12)
Nu skaitau aš apie jūsų svaigimus ir ūžimus, tai bent kiek geriau pasidarė, kad ne vienai man vyksta tokie dalykai.        g.gif        Man ausyse cypia jau 4 metai, dabar jau du mėnesiai kaip svaigsta galva. Buvo du priepuoliai, kuriuos greitosios daktarai įvardino kaip panikos atakos priepuoliais. Ar tai čia tas pats ar ne?          unsure.gif          Aš pas ką tik nėjau, niekas neranda priežasties, kodėl mano tokia klaiki savijauta...          cray.gif        Tai ir skaitau pati, ieškau galų, kur čia šuo pakastas...


Kas tau darėsi tų panikų metu?
Atsakyti
Kas tau darėsi tų panikų metu?
[/quote]


Kai užeidavo priepuoliai, būdavo baisus nerimas krūtinėj, svaigdavo galva, labai šalta pasidarydavo ir atrodydavo, kad tuoj išsijungsi... fear.gif Va ir šiandien kažkas panašau buvo, tai pririjau visokių lašų - gudobelės, širdies lašų, valerodix, niekas nebepadėjo, tai turėjau išgerti bromazepamo, kad kiek aprimčiau... Taip kad eisiu pas psichologą sekmadienį, ir bus matyti, ką jis pasakys...
Atsakyti
Man grynas oras labai padeda. Jei tik pradeda svaigti galva, iš karto gulu lovon ir atsidarau langą, kad ir koks šaltis būna lauke.
O šiaip stengiuosi kuo dažniau eiti pasivaikščioti. man tikrai labai padeda.
Atsakyti