Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdarai

Nusipirkau zarnas bet jos labai plonos,kaip desrom daryti,ar kazi galiu kepti vedarus ar pirkti kitas zarnas?
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2010 12 11, 23:06)
Nusipirkau zarnas bet jos labai plonos,kaip desrom daryti,ar kazi galiu kepti vedarus ar pirkti kitas zarnas?

Man is plonu zarnu patys skaniausi vedarai buna mirksiukas.gif Kepkit drasiai
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2010 12 12, 01:09)
Man is plonu zarnu patys skaniausi vedarai buna mirksiukas.gif Kepkit drasiai



Man ir tokie patys skaniausi. O kad lengviau pripildyti būtų, pasinaudokite piltuvėliu. Jei jo neturite, tiks nupjautas plastikinis butelis tam reikalui. Pjaunat per puse, kakliuką į žarnoką įkišat ir pilat. Labai greitai gaunasi ir patogu, nereik su šaukštu kokiu vargti... ax.gif
Atsakyti
Vėdarai pasisekė,niekur neįtrūko,tik biški persūdžiau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2010 12 14, 17:12)
Vėdarai pasisekė,niekur neįtrūko,tik biški persūdžiau


Skaniai atrodo thumbup.gif as ,kad nepersudyt,kai uzmaisau ta bulviu mase su viskuo,issikepu viena blyna keptuvej,tada ir zinau ar su druska viskas tvarkoj bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Is plonu zarnu ir skalniau ir graziau,mano tetis visada vedarus darydavo,jo firmis patiekalas buvo biggrin.gif seip mama zarnas isplauna,ismirko per nakti po to dar cesnaku istrina...Norfoj kepavedarus,bet smarve kokia,visas noras praeina,butina gerai isplaut ir atmirkyt.
Bulves tarkuotas mama uzpliko karstu pienu,ideda lauro lapo,pipiru druskos,svoguno.Kepant reikia pabadyt smeigtuku ar sakute,kad nesprogtu.
Atsakyti
ir su "cielais" lauro lapais kepa? unsure.gif
Atsakyti
ne trupintais,delnuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2010 12 14, 16:25)
Skaniai atrodo  thumbup.gif  as ,kad nepersudyt,kai uzmaisau ta bulviu mase su  viskuo,issikepu viena blyna keptuvej,tada ir zinau ar su druska viskas tvarkoj bus  mirksiukas.gif

O čia gera mintis. thumbup.gif Aš tai vis bandau tą tarkių košę ragaut, bet kad nelabai suprat eina.
Atsakyti
nemegau kraujiniu vedaru kol neparagavau sildytu piene essen.gif: thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2011 01 11, 17:58)
nemegau kraujiniu vedaru kol neparagavau sildytu piene essen.gifthumbup.gif

o ka reiskia sildyti piene? ir idomu bulviai sildomi piene g.gif blink.gif
dar bendrai visu norejau paklausti kaip skaniau pasildyti vedarus nes ryt planuoju kepti namie ir veztis pietums pas mama, o kol nuvaziuosim atves, kazin gal puode su spirguciais ir aliejum?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 15 sausio 2011 - 17:26
QUOTE(georgiana @ 2011 01 15, 17:22)
o ka reiskia sildyti piene? ir idomu bulviai sildomi piene g.gif  blink.gif


Turbūt, kad taip.
Aš tai vėdarus paprastus pakepinu, bet kugelį tai šildau su pienu. Į keptuvę įdedu gabalėlį sviesto ar truputį aliejaus, supjaustytą nestoromis riekelėmis kugelį. Truputį pakepu ir užpilu pienu. Pienas kepant sutirštėja, į kugelį įsigeria ir gaunasi toks kaip su padažu. Man skanu. Vėdarus įtariu taip pat panašiai kaip nors galima smile.gif

Atsakyti