Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdarai

QUOTE(smeizike @ 2008 11 30, 20:36)
sveikutes moterytes  biggrin.gif    gal kas nors zinote kur pirkti kraujo? noriu kraujiniu vedaru, bet nezinau is kur gauti to kraujo  rolleyes.gif


Atleisk, kad taip vėlai atrašau, bet gali pabandyti nuvažiuoti (jei gyveni/tevai gyvena ne didmiestyje) į skerdyklą ir gražiai paprašyti ten dirbančių vyrų, kad tau prileistų kokius tris litrus kraujo (tiek maždaug reikės, kad pavalgytų 4 asmenų šeima ir dar liktų kitai dienai keptuvėj pasišildyt), na ir tada kaip nors jiems atsilygink, buteliuką kokį nuvežk ar dar ką. O kai jau norėsi gamint, tai parašyk - papasakosiu. 4u.gif
Atsakyti
aiskiukas, kaip tik zinau kur tokia skerdykla yra, reikes pamegint paprasyt.
Atsakyti
noriu perspeti Jus jeigu pirksite gatavas zarnas, na tokios sufasuotos lenkiskos buna Maximose tai teks ismesti vedarus kaip man atsitiko:( uzsimane mano seimyna vedaru na as nulekiau iki mesines bet ten negavau zarnu, tuomet buvau maciusi kad Maximose yra, kagi ciupau jau gatavas, gryzus atsidarau plevele ir matau kad velniskai pridruskuotos, paruosimas super labai svarios o vienas galas jau uzristas sniureliu ir ka gi mirkiau 2 paras vandenyje su actuku kad panaikinti specifini kvapa vis vandeni keiciau o po to nuploviau gerai ir kepiau tradiciskai, skoni tu skoni jei jos nebutu surios butu skanus pietus iseje, bet jau surumas tu zarnu na nezinau jei jau nuspresite pirkti kokia savaite jas rekia mirkyt, bet turbut nera skniau uz tas sviezias zarnas kur buna mesos parduotuvese pirkti g.gif
Atsakyti
Laba, rytoj darysiu vėdarus pirmą kartą smile.gif ir norėjau paklausti kiek laiko juos kepti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksiukas @ 2009 02 15, 19:59)
Laba, rytoj darysiu vėdarus pirmą kartą smile.gif ir norėjau paklausti kiek laiko juos kepti? blush2.gif


As kepu apie valanda su puse, kartais net dvi. Priklausomai nuo to, kokio dydzio arnos ir kaip daug mases viduj
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 02 14, 15:40)
noriu perspeti Jus jeigu pirksite gatavas zarnas, na tokios sufasuotos lenkiskos buna Maximose tai teks ismesti vedarus kaip man atsitiko:( uzsimane mano seimyna vedaru na as nulekiau iki mesines bet ten negavau zarnu, tuomet buvau maciusi kad Maximose yra, kagi ciupau jau gatavas, gryzus atsidarau plevele ir matau kad velniskai pridruskuotos, paruosimas super labai svarios o vienas galas jau uzristas sniureliu ir ka gi mirkiau 2 paras vandenyje su actuku kad panaikinti specifini kvapa vis vandeni keiciau o po to nuploviau gerai ir kepiau tradiciskai, skoni tu skoni jei jos nebutu surios butu skanus pietus iseje, bet jau surumas tu zarnu na nezinau jei jau nuspresite pirkti kokia savaite jas rekia mirkyt, bet turbut nera skniau uz tas sviezias zarnas kur buna mesos parduotuvese pirkti g.gif

kaip idomiai tai ci agavosi, ir as zarnas perku maximoj, jei nagaunu turgui, bet kad jau jos butu tokios surios tai man nera taip buve. As jas kokia gera val pamirkau slatam vandeni su trupuciu acto ir vsio ir kepu ir nebuna suru. Nu turbut tau jau taip papuole g.gif ir visda tai ptau buna ar cia tik viena karta pauole taip g.gif . o geriausiai zarnas pirkti turgui, jos irgi buna parduskintos ir zymiai pigiau.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 02 16, 16:11)
kaip idomiai tai ci agavosi, ir as zarnas perku maximoj, jei nagaunu turgui, bet  kad jau jos butu tokios surios tai man nera taip buve. As jas kokia gera val pamirkau slatam vandeni su trupuciu acto ir vsio ir kepu ir nebuna suru. Nu turbut tau jau taip papuole  g.gif  ir visda tai ptau buna ar cia tik viena karta pauole taip  g.gif . o geriausiai zarnas pirkti turgui, jos irgi buna parduskintos ir zymiai pigiau.

as sutinku kad geriau turguje, bet tos Maximines, jos buvo is Lenkijos veztos tokiam vakume ir matesi netgi druska per vakuma ir tikrai neprisimenu gaila firmos gamintoje, bet kai vel nuleksiu iki maxes pasiziuresiu ir parasysiu
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 02 18, 15:05)
as sutinku kad geriau turguje, bet tos Maximines, jos buvo is Lenkijos veztos tokiam vakume ir matesi netgi druska per vakuma ir tikrai neprisimenu gaila firmos gamintoje, bet kai vel nuleksiu iki maxes pasiziuresiu ir parasysiu


kitas dalykas, is turgaus jos buna sviezios mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(English_tea @ 2008 12 19, 10:58)
Atleisk, kad taip vėlai atrašau, bet gali pabandyti nuvažiuoti (jei gyveni/tevai gyvena ne didmiestyje) į skerdyklą ir gražiai paprašyti ten dirbančių vyrų, kad tau prileistų kokius tris litrus kraujo (tiek maždaug reikės, kad pavalgytų 4 asmenų šeima ir dar liktų kitai dienai keptuvėj pasišildyt),


labai daug... blink.gif
paprastai pilam tik koki puslitri kraujo (plius minus) ir visa kita vanduo, nors gal kam patinka ir vien is kraujo... rolleyes.gif

krauja mama perka turguje smile.gif
Atsakyti
Šiandien kepiau vėdarus . Sutarkavau bulves, įdėjau druskos, pipirų, prieskonių, paspirgiau spirgučių, porą kiaušinių, viską užplikiau karštu virintu pienu. tada visą masę sukrečiau į žarnas, į blėkutę aliejau truputį ir kepiau. Biškelį pakepus, su šakutę subadžiau, nes kitaip jos susproginės. Plonos žarnikės tai iškėpė greičiau, nei valandos nereikėjo, storąją teko ilgiau pakept. valgom su spirgučiais ir su grietine wub.gif
user posted image
Atsakyti
siandien dariau vedarus ir maximoje pirkau jau tu labai plonu zarnu, jos isfasuotos maiseliuose ir jos eksportuotos is vokietijos, tad mano pastebejimas ir skirtumas tas kad praeita karta pirkusi buvau storasias zarnas kurios kad ir mirkytos buvo nerealiai surios, tai si karta sios labai plonos yrasuper, drsukos nesijaucia ir labai puikiai prasiplecia kad butu galima sukresti bulviu mase, zodziu tikrai drasiia pirkite plonytes visai, super gaunasi vedarai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 04 09, 10:10)
siandien dariau vedarus ir maximoje pirkau jau tu labai plonu zarnu, jos isfasuotos maiseliuose ir jos eksportuotos is vokietijos, tad mano pastebejimas ir skirtumas tas kad praeita karta pirkusi buvau storasias zarnas kurios kad ir mirkytos buvo nerealiai surios, tai si karta sios labai plonos yrasuper, drsukos nesijaucia ir labai puikiai prasiplecia kad butu galima sukresti bulviu mase, zodziu tikrai drasiia pirkite plonytes visai, super gaunasi vedarai 4u.gif

Aš irgi tas perku.MB tik plonus vėdarus valgo - stori jam nepatinka,o man patinka.Tai ir kepu sau storoj žarnoj,jam plonoj.Tik valgyt kartu neišeina - jam pirmam iškepa...

Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 02 28, 13:30)
Šiandien kepiau vėdarus . Sutarkavau bulves, įdėjau druskos, pipirų, prieskonių, paspirgiau spirgučių, porą kiaušinių, viską užplikiau karštu virintu pienu. tada visą masę sukrečiau į žarnas, į blėkutę aliejau truputį ir kepiau. Biškelį pakepus, su šakutę subadžiau, nes kitaip jos susproginės.  Plonos žarnikės tai iškėpė greičiau, nei valandos nereikėjo, storąją teko ilgiau pakept. valgom su spirgučiais ir su grietine  wub.gif
user posted image

Kaip skaniai atrodo thumbup.gif Daznai ir as kepu vedarus ir butent taip,kaip tavo receptuky.
Karta pirkau zarnas Norfa PC.Galvoju gimtadienio proga padarysiu sveteliams.Tai kai istraukiau is to pakelio,tokia smarve buvo,man matyt pasitaike gerai neisvalytos doh.gif doh.gif doh.gif Tai tik i siuksliu kibira.Ilgai bijojau pirkt.O dabar vel perku,tik si kart visada buna geros thumbup.gif
Atsakyti