Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdarai

QUOTE(katiliukas @ 2007 11 24, 16:19)
kiek to acto pilti?  g.gif  ax.gif


1 litrui vandens 4 šaukštus acto
Atsakyti
QUOTE(Aniukes mama @ 2007 09 26, 22:23)
Aš tai stengiuosi palikti šiek tiek vietos, neprikimšti, tai tada man jie nesutrūkinėja.



QUOTE(*Karamelia* @ 2007 10 02, 17:02)
Aš kemšu nepilnai puse žarnos, subadau kelis kartus ir man niekad nesutrūkinėja..Būna begalo skanu biggrin.gif  drinks_cheers.gif Taip tik šį savaitgalį važiuoju pas mamą, tai jau liepiau nupirkti žarnų biggrin.gif


Man vis sutrukinėja... Tiesa aš naudoju plonasias žarnas. Gal galite paaiškinti kaip tai "puse žarnos" - paliekat gala visai nekimsta? ar visai skystai prikemsat?
Atsakyti
oi kaip norėčiau dabar vėdarų yu.gif , bet naminių o ne tų kur neaišku kaip gamina
Atsakyti
As irgi uzsimaniau.... greit vaziuosiu pas mama tai paprasysiu, kad iskeptu rolleyes.gif
Atsakyti
O as zarnu paruosimui acto nenaudoju.Isvalius jas pamerkiu per nakti i stiklaineli su vandeniu ir supjaustau plonais griezineliais citrina. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar storosios tos "garbanotos" zarnos taip pat skutamos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2008 04 05, 15:15)
Ar storosios  tos "garbanotos" zarnos taip pat skutamos g.gif

Nea ax.gif jos neskutamos 4u.gif
Atsakyti
Hematogenas

Kas yra hematogenas?
• tai puikus geležies, būtinos kraujo gamybai, šaltinis;
• tai sveikiausias saldumynas vaikams (Jūs prisimenate savo vaikystę?)

Kodėl reikia pirkti lietuvišką hematogeną?
• Lietuviškame hematogene esanti geležis yra vien organinės kilmės, todėl organizmas ją lengvai pasisavina ir nesukelia pašalinių poveikių;
• Hematogenas yra aukštos kokybės – jis pagamintas iš lietuviškų natūralių žaliavų (yra kokybės sertifikatas);
• Visų rūšių lietuviški hematogenai yra su vitaminu C. Hematogenas su linų sėmenimis praturtintas dar ir B grupės vitaminais. Vitaminas C ir B grupės vitaminai pagerina geležies ir baltymų įsisavinimą bei sustiprina teigiamą poveikį organizmui geriau negu vartojant cheminius preparatus;
• Jis patinka vaikams, nes yra skanus ir saldus, be to, lietuviškas hematogenas yra 3 rūšių: klasikinis, su linų sėmenimis ir su riešutų skonio glaistu. Pasirinkite tai, ko Jums labiausiai reikia.

Kam naudingas hematogenas?
• Augantiems vaikams;
• Nėščioms ir maitinančioms moterims;
• Sportuojantiems ir aktyviems žmonėms;
• Pagyvenusiems žmonėms;
• Paaugliams.

Kodėl vaikai augimo laikotarpiu turėtų valgyti hematogeną?
Pataria gydytoja pediatre:
“Augančiam organizmui reikalinga geležis – kasdieniame maiste jos dažnai trūksta. Kadangi mūsų organizmas geležies negamina, todėl ji į organizmą patenka su maistu ar maisto paildu. Kai trūksta geležies, juntamas nuovargis, depresija, atsiranda pakitimai odoje. Negaunant jos pakankamai – išsivysto mažakraujystė.
Aš rekomenduočiau vaikams 2-3 kartus per savaitę valgyti hematogeną. Taip sumažinsime tikimybę susirgti mažakraujyste, aprūpinsime organizmą pakankamu geležies kiekiu.
Beje, geležies trūkumą gali jausti ne tik vaikai, bet ir nėščios moterys, aktyviai sportuojantys, vyresnio amžiaus žmonės.
Chroniškas geležies trūkumas organizme sukelia mažakraujystę.
Taigi, vaikams, mamoms, sportuojantiems hematogenas – nepamainomas geležies ir sveikatos šaltinis.”

Klasikinis hematogenas
Įprasto nostalgiško skonio su vitaminu C.



ISVADA!!! hematogenas skanus, ir sveikas Tai ita jega!!! mylim hematogena!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
noriu vedaru,tik plonosiose zarnose,storos viau schmoll.gif
Atsakyti
KARTA SUGALVOJAU VYRA PALEPINTI SAVO PACIOS DARYTAIS VEDARAIS ax.gif viskas buvo faina iki reikejo pradeti kimsti zarnas doh.gif kaip jus greiciau prikemsat jas? as plonasias gal valanda kimsau, i to, vyra pakvieciau kad laikytu zarna o as su sauksteliu kimsau doh.gif kaibai ilgai gavos, kaip jus darote tai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(neringute22 @ 2008 07 02, 11:38)
KARTA SUGALVOJAU VYRA PALEPINTI SAVO PACIOS DARYTAIS VEDARAIS  ax.gif  viskas buvo faina iki reikejo pradeti kimsti zarnas  doh.gif  kaip jus greiciau prikemsat jas? as plonasias gal valanda kimsau, i to, vyra pakvieciau kad laikytu zarna o as su sauksteliu kimsau  doh.gif  kaibai ilgai gavos, kaip jus darote tai?  g.gif

as tai turiu toki vamzdeli desroms kimst smile.gif arba kazkada sodyboj tai nupjoviau limonado buteli, ta gala kur kamstelis ikisau i zarna ir per platesni gala pyliau tarkius smile.gif
Atsakyti
sveikutes moterytes biggrin.gif gal kas nors zinote kur pirkti kraujo? noriu kraujiniu vedaru, bet nezinau is kur gauti to kraujo rolleyes.gif
Atsakyti