Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdarai

Mmm... kaip as ju noreciau... Tik kazin rasciau cia pas save zarnu g.gif Reikes paieskoti, bo labai jau pasiilgau....
Atsakyti
vaje bigsmile.gif kaip vedaru pasiilgau.Greit i LT grisiu,tai i Smukle viena gera tiesiu taikiniu uzsisakyti as ju... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2007 08 16, 13:41)
vaje bigsmile.gif kaip vedaru pasiilgau.Greit i LT grisiu,tai i Smukle viena gera tiesiu taikiniu uzsisakyti as ju... biggrin.gif

jo vėdarai bulviniai,tai vos ne delikatesas,bet kraujiniai tai iš vis kažkas nerealaus,mano mamytė kažkada kai augindavo kiaules tai kepdavo tongue.gif bigsmile.gif thumbup.gif .Daugiau tikrai niekada nebeteks valgyt,nes iš parduotuvės niekada nepirkčiau,o ir iš nepažystamų žmonių negalėčiau smile.gif .O vat tada tai būdavo tikri šeimos pietūs thumbup.gif
Atsakyti
Nu ką ir aš prisiruošiau vėdarus daryti. Turiu žarnų, tik kaip jas paruosti, kad nebutų kvapo nežinau. Ir kiek reikia prikišti bulviu? Ar pilnai, ar palikti zarnose siektiek vietos? tongue.gif blush2.gif
Atsakyti
Aš tai stengiuosi palikti šiek tiek vietos, neprikimšti, tai tada man jie nesutrūkinėja.
Atsakyti
QUOTE(darbsti @ 2007 09 25, 23:20)
Nu ką ir aš prisiruošiau vėdarus daryti. Turiu žarnų, tik kaip jas paruosti, kad nebutų kvapo nežinau. Ir kiek reikia prikišti bulviu? Ar pilnai, ar palikti zarnose siektiek vietos? tongue.gif  blush2.gif

Kad nebūtų kvapo žarnas reikia pamirkyti į vandenį su actu.
Atsakyti
Vėdarai gavosi labai skanūs, tik tiek, kad labai daug vandens ištekėjo iš vėdarų į skardą per pirmasias penkiolika kepimo minučių.
Atsakyti
Aš visada grįždama pas mama, liepiu nupirkti žarnų, tai ji jas ir sutavrko, pačiai to daryti neteko, bet vien kemšant jas rankos prismirsta... tiesiog žinau, kad mama jas gerai numirko vandenyje, acte ir dar su tokiais mėlynaisiais grūdeliais, tokį skysti violetinį padaro ir pamirko, na vaistinėse tų grūdelių būna pirkti blush2.gif Mama sako, kad tada jos tikrai švarios ir kvapo nebebūna biggrin.gif Aš kemšu nepilnai puse žarnos, subadau kelis kartus ir man niekad nesutrūkinėja..Būna begalo skanu biggrin.gif drinks_cheers.gif Taip tik šį savaitgalį važiuoju pas mamą, tai jau liepiau nupirkti žarnų biggrin.gif
Atsakyti
Vakar kepiau, gavosi thumbup.gif Pasidalinsiu su jumis receptūra...

Ingredientai:

tarkuotos bulvės (2 litrai)
tarkuotas svogūnas
karštai rūkytas kumpis , pjaustytas mažyčiais kubeliais (labai smulkiai) apie 100 g
aliejus
pienas užvirintas (plikymui) - 1 stiklinė
pora šaukštų avižinių dribsnių
pusė stiklinės kefyro

Tarkius (nenusunktus) užplikiau verdančiu pienu, sudėjau kumpį (bet labai labai smulkiai reikia supjaustyti), kefyrą, dribsnius, aliejų, druskos, pipirų - ir viską į išmirkytas actuotame vandenyje žarnas. Įdėjau į įkaitintą iki 200 laipsnių orkaitę

Pakepiau gal 10 min., tada su dantų krapštuku subadžiau ir kepiau dar 50 min. Nu niam niam kaip skanu buvo.... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmiukė: 22 spalio 2007 - 11:47
Aš tai visad apkepinu svogūno galvą smulkiai pjaustyta ,tada dedu supjaustytus šoninės gabaliukus ir supilu ant tarkuotu bulvių išmaišau ir į žarną . o ją plaunu su kalio permanganatu arba truputį į vandenį įpylu sodos irgi gerai bigsmile.gif
Atsakyti
kiek to acto pilti? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitemaja @ 2004 09 13, 11:26)
sv.kraujas, virtos kruopos perlines arba kruopeles, druska, (meta man nepatinka) ir kepama orkaiteje. Gaminant nuo vaizdo praina noras valgyti:))) tongue.gif



o tai is kur to kraujo gaut? g.gif g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti