Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdarai

QUOTE(Minga @ 2005 11 23, 03:25)
O kaip Jums tie vedarai nesutrukineja? nu niekaip neiseina iskepti vedaru. Pastoviai sutrukineja.
Viska atrodo darau kaip reikia. Ir pries kepima subadau, kepimo metu irgi subadau, ir prikemsu nepilnus vedarus, o tik puse.....ir vistiek.... cry.gif
Gal tesloje yra kokia nors paslaptis?


Na aš čia prieš savaitėlę aplamai pirmą kartą užsiėmiau vėdarų kepimu ir man nesutrukinėjo. Tiesiog pilnų prikimšti nereikia, prieš kišant į orkaitę subadyk keliose vietose, ir kai jie jau išsipučia dar kartelį pabadyt, tai jiems kaip ir nebelieka dėl ko sutrūkinėti. Ir man gavosi tokie tvarkingi thumbup.gif
O dėl tešlos, tai nuplikau karštu pienu, truputi pakepinu spirgučių su svogūnu ir šaukštą miltų ir viskas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutosiukas: 23 lapkričio 2005 - 10:31
Sakykit, o kaip ten su tu zarnu kvapu? Viena kart dareu, tai vos nepridejau savo pilvo turinio i zarnu vidu schmoll.gif
Kazkaip man cesnake marinavimo neuztenka. Girdejau kazkaip acte marinuoja, gal kas galit padet? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2006 01 04, 16:07)
Sakykit, o kaip ten su tu zarnu kvapu? Viena kart dareu, tai vos nepridejau savo pilvo turinio i zarnu vidu  schmoll.gif
Kazkaip man cesnake marinavimo neuztenka. Girdejau kazkaip acte marinuoja, gal kas galit padet? smile.gif



as tai is vakaro tas zarnas pamerkiu vandenyje su actuo,o ryte gerai isplaunu ir nejokio kvapo thumbup.gif .Sutarkuoju ,i tarkius kuo daugiau pilu virinto pieno ,pora kiausu ,kepinto svoguniuko ....nededu spirguciu,nes man per riebu ,geriau pasidarau padaziuka su spirguciais ir grietine,pries dedant i orkaite isbadau zarnas ir kepant vis pabadau .Tikrai mano vedariukai super...tokie minkstuciai ,net burnoj tirpsta thumbup.gif
Atsakyti
Aciu labai uz pagalba! smile.gif
Atsakyti
Jei nepernešat vėdarinių žarnų kvapo, tai galima labai šauniai tam reikalui naudoti dešrines žarnas. Jų yra pirkt visose PC ir 5 metrai kainuoja apie 4 litus. To metražo pakanka 2 kartams mano 4 asmenų šeimai. Tos dešrinės žarnos būna švarutėlės, be jokių ten riebaliukų ir tereikia jas perplauti tekančiu vandeniu, kad išsiplautų druska ir jos pačios atliptų. Nu labai skanūs gaunasi vėdarai, tokie siauri, tvarkingi ir visai be "firminio" vėdarinio priekvapio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Upė @ 2006 02 08, 15:46)
Jei nepernešat vėdarinių žarnų kvapo, tai galima labai šauniai tam reikalui naudoti dešrines žarnas. Jų yra pirkt visose PC ir 5 metrai kainuoja apie 4 litus. To metražo pakanka 2 kartams mano 4 asmenų šeimai. Tos dešrinės žarnos būna švarutėlės, be jokių ten riebaliukų ir tereikia jas perplauti tekančiu vandeniu, kad išsiplautų druska ir jos pačios atliptų. Nu labai skanūs gaunasi vėdarai, tokie siauri, tvarkingi ir visai be "firminio" vėdarinio priekvapio  mirksiukas.gif

Šiandien vakare galvoju kepti vėdarus, bet parduotuvėj apžiūrėjau ir radau tas labai dideles žarnas arba tas plonytes, kažkaip pagalvojau, kad gal per plonos bus, o tos kažkokios didelės ir jų labai daug, na reiks išbandyti tas plonytes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Upė @ 2006 02 08, 17:46)
Jei nepernešat vėdarinių žarnų kvapo, tai galima labai šauniai tam reikalui naudoti dešrines žarnas. Jų yra pirkt visose PC ir 5 metrai kainuoja apie 4 litus. To metražo pakanka 2 kartams mano 4 asmenų šeimai. Tos dešrinės žarnos būna švarutėlės, be jokių ten riebaliukų ir tereikia jas perplauti tekančiu vandeniu, kad išsiplautų druska ir jos pačios atliptų. Nu labai skanūs gaunasi vėdarai, tokie siauri, tvarkingi ir visai be "firminio" vėdarinio priekvapio  mirksiukas.gif



nezinau kaip Jums, bet man tos plonytes sutrukineja visos doh.gif
Atsakyti
Kepiau vakar iš tų plonų žarnų, gavosi fantastiškai, tik sunku kimšti tokias plonas, bet kvapo nebuvo, labai gražiai atrodo ir skanu valgyti tokias plonytes.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2007 02 20, 09:06)
Kepiau vakar iš tų plonų žarnų, gavosi fantastiškai, tik sunku kimšti tokias plonas, bet kvapo nebuvo, labai gražiai atrodo ir skanu valgyti tokias plonytes.

kepiau ir aš iš tų plonų žarnų. Sunku prikimšti, bet vėdarai man pirmą kartą nesutrūkinėjo rolleyes.gif
Atsakyti
as visada darau tik plonas ir kimsimui pasiulysiu gera ideja (bent man ji labai tinka): paimi plastmasini buteli nuo mineralkos ir nupjauni nuo kakliuko per nedid sprindi ar pan. Tada kakliuka istatai i zarna ir pili pili tuos tarkius...kita kart truputi pagrudi su saukstelio galu jei uzsikemsa biggrin.gif

sekmes biggrin.gif

ar galiu paklaust, o kam i tarkius tie miltai blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2007 02 19, 16:01)
nezinau kaip Jums, bet man tos plonytes sutrukineja visos  doh.gif

Nereikia labai standžiai prikimšt ax.gif Turi taip polaisvės būt ir dar aš gerokai dantų krapštuku subadau, kad galėtų išeiti oras ir nesutrūkinėtų smile.gif O pagal mano mamą, negali orkaitės darinėt, nes gauna šalto oro ir dėl to trūksta mirksiukas.gif
Atsakyti
jau taip seniai as juos valgiau.Ui net svajoju,kaip noriu!MB ju nemegsta,bet as labai.Kai budavo nuvaziuoju pas mama ,o ji prikepus vedaru,tai man dziaugsmas,o maniskis nevalgo,ne per kur.Jis net savo mamos keptu nevalgo
Atsakyti