Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdarai

Hematogenas yra gaminamas iš veršelių kraujo, pridedant į jį priedų. Dabar LT dedama vitaminų ir sėmenų, riešutų, glaistoma šokoladu. Tai nėra vaistas, bet nėra ir "šokoladukas". Hematogenas priskiriamas prie maisto priedų. Vartoti gali visi, kurie nori "sustiprinti kraują", nes turi daug geležies, tinka sergant mažakraujyste.
Atsakyti
Kai pamaciau cia Rasma, pamaniau kad i Rasmos dieta ir vedarai su spirguciu padazu ieina laugh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Lona @ 2004 09 17, 07:57)
Dar niekad nebandžiau padaryti vėdarų, o kaip ar plaunant tos sūdytos žarnos nesmirda?

Yra kazkoks kvapelis, bet nieko baisaus, istversi tongue.gif
Bet kai prikemsi bulbiu mases i tas zarnas ir iskepi vedarus, aina pelon, kaip skanu buna, mmmm... thumbup.gif
Atsakyti
hematogenas tikrai is jaucio kraujo, gi parasyta ant pakuotes
Papildyta @ [mergetime]1095410173[/mergetime]
girdejau, kad per hematogenus galima kempinlyge apsikrest unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (hobo @ 2004 09 17, 10:35)

girdejau, kad per hematogenus galima kempinlyge apsikrest unsure.gif

Net mano batu raisteliai pradejo juoktis nuo tokiu naujienu! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Gryna nesąmonė.
Laiko turiu įrodinėti kodėl, bet tai būtų sudėtingas aiškinimas ir nežinau ar kam šiame forume įdomus.
Tame ir reikalas, kad hematogenas gaminamas iš VERŠELIŲ, o NE JAUČIŲ kraujo. Veršeliu, kaip žinia laikomas galvijas iki 6 mėn. amžiaus, o jautis - tai galvijas nuo 24 mėn. amžiaus. Čia ir yra šuo pakastas, kai kalbama apie užsikrėtimą "kempinlige" wink.gif
Atsakyti
man sake mama, o ji gydytoja ohmy.gif liepe jokiais budais nevalgyt hematogeno. unsure.gif blink.gif g.gif
Atsakyti
Tai tavo mama "kempinligėmis" nesidominti gydytoja rolleyes.gif
O kai neišmanai, tai labai lengva sėti paniką wink.gif Arba dar... kartais vyresni žmonės vadovaujasi ne mokslo žiniomis, nesidomi naujienomis, bet daugiau vadovaujasi liaudies išmintimi: kad tą kuris saugosi ir pats Dievas saugo wink.gif
Tie kas išmano, niekada nepasakys, kad nuo hematogeno galima susirgti kempinlige wink.gif
Atsakyti
apie gyvulius tai as nieko nesuprantu ir tikrai neatskirciau verselio nuo jaucio. na cia ne i tema, bet galiu iliuostruoti savo kaip gyvulininkes sugebejimus. einam su vaiku per kazkokia pieva, o jis ten pasakoja, kad truputi toliau yra karve. ziuriu tikrai karve stovi, sakau va gi tavo karve, o vaikas sako: ne mamye cia ozys, o karve ten toliu blink.gif sad.gif blink.gif taip kad esu grynas miesto vaikas ir bijau visko kas su gyvuliais susije huh.gif
Atsakyti
Aš irgi čia nenoriu plėstis, nes tiek kiek yra surinkta žinių, kiek mokslinių staripsnių, žinių ir pan. aš nesugebėčiau visko čia trumpai aprašyti ir susisteminti, kodėl negalima..Nors...jei labai reikės bandysiu pasakyti, kodėl hematogenas nesukelia grėsmės.
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ 2004 09 17, 13:35)
Gryna nesąmonė.
Laiko turiu įrodinėti kodėl, bet tai būtų sudėtingas aiškinimas ir nežinau ar kam šiame forume įdomus.
Tame ir reikalas, kad hematogenas gaminamas iš VERŠELIŲ, o NE JAUČIŲ kraujo. Veršeliu, kaip žinia laikomas galvijas iki 6 mėn. amžiaus, o jautis - tai galvijas nuo 24 mėn. amžiaus. Čia ir yra šuo pakastas, kai kalbama apie užsikrėtimą "kempinlige" wink.gif

Rasma, o kas tame tarpe? t.y. tarp 6 ir 24? da-ne-jautis-jau-ne-vershiukas?
Atsakyti
jo ir jeigu hematogena padarys pvz is 8 men versjaucio kraujo ar tada galima bus apsikrest ar ne?? g.gif nu gal geriau nerizikuot.
Atsakyti