Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdarai

QUOTE(sreider @ 2011 04 16, 19:14)
mergaites, labai reikia jusu pagalbos smile.gif  esu nekokia seimi ninke, gaminu retai, bet taip uzsimaniau vedaruu.. siaip netaip ikisau juos kepti, bet iskilo toks klausimelis.. ar juos reikia kepant apversti? 4u.gif

as siaip neapverciu,bet jei norit,kad ir apacia apskrustu,galit apverst ,bet tai nera butina
Atsakyti
aciu smile.gif jau iskepe. kaip pirma karta, tai gavosi puikiai, net nesutrukinejo. visa pusdieni vargau, bet buvo verta smile.gif
Atsakyti
kaip iskepti vedarus, kad jie nesutrukinetu nei kiek. kai tik kepu, tai man keptuveje viskas issileidzia ir gaunasi jau nebe vedarai, o kugelis doh.gif atrodo ir subadau, ir idaro maziau dedu. gal cia kaltas pienas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurutexxxx @ 2011 04 20, 18:03)
kaip iskepti vedarus, kad jie nesutrukinetu nei kiek. kai tik kepu, tai man keptuveje viskas issileidzia ir gaunasi jau nebe vedarai, o kugelis  doh.gif  atrodo ir subadau, ir idaro maziau dedu. gal cia kaltas pienas?  g.gif


Na vadinasi reikia dar mažiau dėti, kad butu daugiau laisvos vietos mirksiukas.gif Dar labai priklauso nuo pačių žarnų storumo...Jeigu žarnos nedidelės ir plonos tai gali neišlaikyti ir trūkinėti... unsure.gif Pienas tikrai niekuo nekaltas manau... schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas galit parašyti kraujinių receptą?
O tai googlas išmeta su miežinėm kruopom, o kiek žinau dedasi perlinės. g.gif
Būtų gerai su proporcijom - kiek kruopų, kraujo ir t.t.
Ačiū.
Atsakyti
As vedarus du kartus gaminau pagal Evelincik ikelta recepta temoje ,,receptai su nuotraukomis,,.
Tik abu kartus jie man gavosi sausi labai labai. Kame klaida galetu buti...kas tai lemia...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2011 09 18, 21:17)
As vedarus du kartus gaminau pagal Evelincik ikelta recepta temoje ,,receptai su nuotraukomis,,.
Tik abu kartus jie man gavosi sausi labai labai. Kame klaida galetu buti...kas tai lemia...? g.gif

pagal ta kur su cukinija dejau? sausi gal del to,kad pieno mazai
jei darau be cukinijos,pieno pilu beveik litra,jei bulves nera labai vandeningos(nes kepu visada is viso maisiuko zarnu).Tarkius darau gana skystus
Su cukija pieno maziau pilu,nes cukinija vandeninga.Sausi niekada nebuna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2011 09 18, 21:54)
pagal ta kur su cukinija dejau?  sausi gal del to,kad pieno mazai
jei darau be cukinijos,pieno pilu beveik litra,jei bulves nera labai vandeningos(nes kepu visada is viso maisiuko zarnu).Tarkius darau gana skystus
Su cukija pieno maziau pilu,nes cukinija vandeninga.Sausi niekada nebuna  unsure.gif

Aciu. 4u.gif Stai ir atsakymas. O as cukinijas isbraukiau is saraso, o pieno ta pati kieki palikau doh.gif doh.gif doh.gif nezinojau....dabar bandysiu pilti beveik litra ax.gif
Atsakyti
Nu jau visa temuke perskaiciau.Megstu vedarus, ypac kai ne pati darau biggrin.gif
Dariau anksciau is tu plonuju, bet si karta galvoju noreciau greiciau prikimst, tai emiau storasias.Ale perkant masciau kurias cia geriau imti...lenkiskos pasirode kiek grazesnes, o lietuviskos permirke toj pakuotej...atrodo isbrinke ir tokios "pilnos" doh.gif daugiau kitokiu nebuvo - arba, arba...hm...kokias perkat, vedaru ekspertes? cool.gif

Iki siol nedaejo, kad reiktu pasinaudot kokiu piltuveliu kemsant tarkius zarnon doh.gif blush2.gif Gerai, kad paskaiciau biggrin.gif
Atsakyti
Oh doh.gif Faktas, kad tokiu daugiau nebepirksiu.Tokios trumpos...galiukai jau uzristi, tai bent risimo kiek maziau bus smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
As niekad supakuotu zarnu neperku ax.gif
Zaliakalnio turguje pardavineja sudytas zarnas mirksiukas.gif pasiimu ir storesniu ir plonesniu, gerai isplaunu, dar nakciai uzmerkiu, kad nebutu surios mirksiukas.gif
I tarki pilu nemazai pieno( karsta piena uzpilu ant nusistovejusio krakmolo, tada buna tarkis skanus,tasus) dar zalia svoguna itarkuoju, druskytes ir pakepintus zalius lasinukus su svogunais ir kisu, bet vos vos, negalima perkisti, nes tarkis kepdamas kyla, issipucia, o tada ir truksta zarnos...kai sukisu, gerai subadau abi puses, dedu i ikaitinta orkaite, kiek pakepus, apverciu mirksiukas.gif
Tai ir viskas, labai skanu, niam, niam...valgyti galima su spirguciu/grietines padazu, ar tik su grietine 4u.gif
Atsakyti
Na, man gavosi ir su tom, kur pirkau.Nesutrukinejo, nesuplyso.Pabadziau pradedant kilti, gal po kokiu 8 minuciu.Nevarciau, nes labai graziai apskrudo ir taip 4u.gif Man labai skanu buvo...MB siek tiek vaipesi, o dicke pamacius ka as darau isvis pasake, kad to tikrai nevalgis biggrin.gif
Tarkius supyliau nedideliu asoteliu, nes apdorojus gavosi labai placios tos zarnikes ax.gif
Atsakyti