Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdarai

QUOTE(Dianaaa1215 @ 2010 12 11, 23:06)
Nusipirkau zarnas bet jos labai plonos,kaip desrom daryti,ar kazi galiu kepti vedarus ar pirkti kitas zarnas?

O jus zarnas pirkote tas kur desras daro?Ten tokiam mazuciam pokelyje kur yra ju apie 5 metrus.
Atsakyti
[quote=Lusasita,2010 02 26, 21:46]
sian kepem ir mes kraujinius vedarus. Tai buvo pirmas kartas gyvenie kai juos dariau ir pirmas kartas gyvenime, kai tokius naminius valgiau thumbup.gif thumbup.gif

pasiilgau ir aš vėdarų tik kur gauti kraujo? g.gif g.gif
Atsakyti
Jūs man patarkit, ką daryt, kad vėdarai nepratrūktų doh.gif doh.gif ?
Neprigrūdu daug bulvių, prabadau, bet kepant vistiek man jie išsprogsta...
Gal temperatūra kažkokia turi būti speciali? ar gal dar kažkokia paslaptis yra? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2011 01 24, 20:36)
Jūs man patarkit, ką daryt, kad vėdarai nepratrūktų  doh.gif  doh.gif ?
Neprigrūdu daug bulvių, prabadau, bet kepant vistiek man jie išsprogsta...
Gal temperatūra kažkokia turi būti speciali? ar gal dar kažkokia paslaptis yra?  doh.gif

o kiek kartu badot?
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2011 01 24, 19:36)
Jūs man patarkit, ką daryt, kad vėdarai nepratrūktų  doh.gif  doh.gif ?
Neprigrūdu daug bulvių, prabadau, bet kepant vistiek man jie išsprogsta...
Gal temperatūra kažkokia turi būti speciali? ar gal dar kažkokia paslaptis yra?  doh.gif


Man netrūksta kai darau taip: tarkim pačios žarnos ilgis 60 cm, aš pripilu tik apie 20-25 cm tešlos ir ją įdėjus į skardą išlyginu per visą žarnos ilgį, badyti pradedu maždaug po 20 minučių kepimo, kepu visada 200 laipsnių temperatūroje dvipusiu kaitinimu maždaug apie 1-1,5 val.
Atsakyti
Visgi dėl to kvapo, kame reikia išmirkyti kad jo nebūtų? g.gif
Mes taip mėgstam bulvinius... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate0111 @ 2011 01 25, 16:29)
Man netrūksta kai darau taip: tarkim pačios žarnos ilgis 60 cm, aš pripilu tik apie 20-25 cm tešlos ir ją įdėjus į skardą išlyginu per visą žarnos ilgį, badyti pradedu maždaug po 20 minučių kepimo, kepu visada 200 laipsnių temperatūroje dvipusiu kaitinimu maždaug apie 1-1,5 val.

Taip mazai pripildot? as palieku tuscios vietos apie 10-15cm,praduriu pirma karta kai matau kad jau "puciasi"vedarai,ir po to dar 2-3 kartus praduriu.Netrukineja,naudoju plonas zarnas.
Atsakyti
Ačiū, jau supratau, kad per daug prigrūdu, palieku gal tik 5cm... ryškiai per mažai doh.gif Badau tai daug kartų...
Atsakyti
Darysiu ir as manau sekmadieni vedarus. Jau nusipirkau tu plonuju zarnu.
Esu darius tik viena karta, sakiau daugiau gyvenime ir nedarysiu, nes ir pats procesas,ir kvapas tai vemt norisi blush2.gif taciau vedarus dievinu wub.gif betkur tik ne pacios gamintus biggrin.gif
O kada dariau pirma karta nesigavo viskas doh.gif prikimsau pilnut pilnuteliausias zarnas doh.gif aisku nesubadziau,viskas issproginejo ir plyso doh.gif , bet to pradeja kepti jie paskendo skystime g.gif kazi taip turetu buti g.gif
Na bandysiu, prisiskaiciau cia kruva patarimu ir tikiu kad antras kartas man pavyks cool.gif naivu ane? lotuliukas.gif
Atsakyti
convict - skystis atsiranda, jeigu prieš tai žarnos buvo mirkinamos ir į šlapias kemšama tarkė. Aš paprasčiausiai kai jis atsiranda nupilu jį.

Beje, niekas negimė mokėdamas, tikiu, kad antras kartas bus daug geresnis mirksiukas.gif
Atsakyti
Na bandysiu bigsmile.gif zarnas uzsimerskiu sestadienio vakare, kad atmirktu, ir sekmadieni pietums gaminsimies bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu visom cia pasisakiusiom kaip darote vedarus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Is antro karto ir pavyko va kaip thumbup.gif thumbup.gif Susprogo dvejose vietose, bet ne daug, o ir skonis gavosi wub.gif
Aciu dar karta visom 4u.gif
Atsakyti