Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užbėgti ligai už akių

Kai tik pastebiu , slogos pirmus požymius iškart sugirdau OSCILLOCOCCINO.(homeopatinis vaistas).Porą valandų labai intensyviai pasisnargliuoja ir viskas. 4u.gif Nežinau kaip kitiem,bet mum šis vaistas labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xlady @ 2007 03 01, 19:55)
Kai tik pastebiu , slogos pirmus požymius iškart sugirdau OSCILLOCOCCINO.(homeopatinis vaistas).Porą valandų labai intensyviai pasisnargliuoja ir viskas. 4u.gif Nežinau kaip kitiem,bet mum šis vaistas labai tinka thumbup.gif

Mum taip pat padeda šis vaistukas lotuliukas.gif Mes dar profilaktiškai nuo gripo geriam AFLUBIN ( kai būna gripo epidemija, na, dar neprasidėjus) tris savaites reik pagert, o tada jau ir epidemija būna pasibaigus mirksiukas.gif taip pat geriam vit. C
mažajam duodu Multitabs A,C,D bet dar nesenei pradėjom gert tai bus matyt, nes iki šiol tai sirgom gana daug verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo princesa: 01 kovo 2007 - 20:36
mamytes,patarkit ka daryti:mano vaikui 5 metai.jis neturi slogos,bet rytais atsikelia nosis lyg uzgulta,ir koseja.koseja tol kol atsikoseja.pastebejau,kad kosti arba tik atsikelus,ar ramybes busenoj,susiles.ka daryti ,kad nesusirgtu. unsure.gif
Papildyta:
taip pat nepasakiau,kad ryte dazniausiai ciaudo.tada issipucia nosyte. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mik @ 2007 03 02, 17:21)
mamytes,patarkit ka daryti:mano vaikui 5 metai.jis neturi slogos,bet rytais atsikelia nosis lyg uzgulta,ir koseja.koseja tol kol atsikoseja.pastebejau,kad kosti arba tik atsikelus,ar ramybes busenoj,susiles.ka daryti ,kad nesusirgtu. unsure.gif
Papildyta:
taip pat nepasakiau,kad ryte dazniausiai ciaudo.tada issipucia nosyte. cool.gif

Gal čia jam taip yra nuo patalynės, jeigu ji pūkinė, tai gali būti alergija erkutėms, kurios pūkuose būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gudytejol @ 2007 03 01, 16:21)
nu mums paskutiniu metu irgi padeda UMCALORAS,pirmas dienas kas dvi val,ir kolkas neisisergam  ax.gif

Mes taipogi pajute pirmus persalimo pozymius naudojame UMCALORA smile.gif Jis mums padeda neisisirgti. thumbup.gif
Atsakyti
oho, mamytes, jus tik vaistukais ir girdot vaikuciui nespejus normaliai susirgti blink.gif Jei pastebiu, kad mano dukrytetuoj prades sloguoti, visada purskiu juros vandeneliu skirta vaikams Humer 150 . Daug duodu skysciu gerti su vitaminu C. Juk vitaminas C visas bacilas(busimas ir esamas unsure.gif ) uzmusineja . O siaip pastoviai i mano maziaus meniu itraukiu imunine sistema tvirtinancius produktus - jogurtukus, gerimukus Actimel, pati retkarciais nusiperku sau Hematogena ar kaip jis ten ax.gif ir dukrytei gabaliuka atlauziu. na ir zinoma vaisiai, darzoves - tai musu pagrindas bigsmile.gif

Pasigirsiu, rimtai sirgom tik viena karta ir tai buvo vasara blush2.gif , pagavom skersveji verysad.gif Tfu tfu tfu, ligos nekimba schmoll.gif Mano mazajai tuoj bus 2 metukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gieruze @ 2007 07 27, 14:25)
oho, mamytes, jus tik vaistukais ir girdot vaikuciui nespejus normaliai susirgti  blink.gif    Jei pastebiu, kad mano dukrytetuoj prades sloguoti, visada purskiu juros vandeneliu  skirta vaikams Humer 150 . Daug duodu skysciu gerti su vitaminu C. Juk vitaminas C visas bacilas(busimas ir esamas  unsure.gif ) uzmusineja . O siaip pastoviai i mano maziaus meniu itraukiu imunine sistema tvirtinancius produktus - jogurtukus, gerimukus Actimel, pati retkarciais nusiperku sau Hematogena ar kaip jis ten  ax.gif  ir dukrytei gabaliuka atlauziu. na ir zinoma vaisiai, darzoves  - tai musu pagrindas  bigsmile.gif

Pasigirsiu, rimtai sirgom tik viena karta ir tai buvo vasara  blush2.gif , pagavom skersveji    verysad.gif  Tfu tfu tfu, ligos nekimba  schmoll.gif  Mano mazajai tuoj bus 2 metukai  4u.gif

labai šaunu kad vaikutis tokios geros sveikatėlės thumbup.gif maniškis irgi buvo toks sveikuolis, du metus nežinojom ką reikšia sirgti, gerti vaistukus...bet deja pradėjom lankyti darželį ir nuot o viskas prasidėjo. ir visai nesvarbu, kad gerdavom kiekvieną dieną vit C, žuvų taukus, šviežią skanų, maistingą maistą, valgėm daug daržovių ir vaisių...darželį palankėm gal mėnesį, bet spėjom n kartų susirgti, pasigauti plaučių uždegimą, ir dabar jam taip nedaug reikia, mažiausio vėjelio, ar šoltą vasaros dieną truputį pabraidžioti jūroje...todėl kai išgirstu jį kosint, ar pamatau pirmuosius slogos požymius dabar jau visada duodu UMCALOR, tepu Rezorbanu, darau inhaliacijas, deja be vaistukų jau retai kada apsieinam. Bet labai tikiuosi, kad mano sūnus visas tas slogeles išaugs, išsisirgs smile.gif
Atsakyti
Pajutus pirmus peršalimo simptomus iškart sugirdau UMCOLOR.Kažkaip kelis kartus jis mums padėjo pasveikti dar rimtai nesusirgus bigsmile.gif Dar ištepu rezorbanu arba tepaliuku su barsuko taukais.
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2007 07 27, 19:31)
labai šaunu kad vaikutis tokios geros sveikatėlės thumbup.gif maniškis irgi buvo toks sveikuolis, du metus nežinojom ką reikšia sirgti, gerti vaistukus...bet deja pradėjom lankyti darželį ir nuot o viskas prasidėjo. ir visai nesvarbu, kad gerdavom kiekvieną dieną vit C, žuvų taukus, šviežią skanų, maistingą maistą, valgėm daug daržovių ir vaisių...darželį palankėm gal mėnesį, bet spėjom n kartų susirgti, pasigauti plaučių uždegimą, ir dabar jam taip nedaug reikia, mažiausio vėjelio, ar šoltą vasaros dieną truputį pabraidžioti jūroje...todėl kai išgirstu jį kosint, ar pamatau pirmuosius slogos požymius dabar jau visada duodu UMCALOR, tepu Rezorbanu, darau inhaliacijas, deja be vaistukų jau retai kada apsieinam. Bet labai tikiuosi, kad mano sūnus visas tas slogeles išaugs, išsisirgs smile.gif

lygiai tas pats ir pas mus.. tik pradejo pavasari eiti i darza, tai jau turbut penkis kartus iki dabar sirgo. ir dabar tiesa serga...
siaip kas diena duodu Immunal, zuvu tauku ir alaus mieliu. bet kaip suprantu nepadeda, nes vistiek vel savaigali susirgo. dabar tepu rezorbanu, girdau arbateles liepziedziu ir ciobreliu su medum, tikiuosi neisisirgs smile.gif
Atsakyti
unsure.gif
QUOTE(Jūratė V. @ 2007 07 27, 17:31)
labai šaunu kad vaikutis tokios geros sveikatėlės thumbup.gif maniškis irgi buvo toks sveikuolis, du metus nežinojom ką reikšia sirgti, gerti vaistukus...bet deja pradėjom lankyti darželį ir nuot o viskas prasidėjo. ir visai nesvarbu, kad gerdavom kiekvieną dieną vit C, žuvų taukus, šviežią skanų, maistingą maistą, valgėm daug daržovių ir vaisių...darželį palankėm gal mėnesį, bet spėjom n kartų susirgti, pasigauti plaučių uždegimą, ir dabar jam taip nedaug reikia, mažiausio vėjelio, ar šoltą vasaros dieną truputį pabraidžioti jūroje...todėl kai išgirstu jį kosint, ar pamatau pirmuosius slogos požymius dabar jau visada duodu UMCALOR, tepu Rezorbanu, darau inhaliacijas, deja be vaistukų jau retai kada apsieinam. Bet labai tikiuosi, kad mano sūnus visas tas slogeles išaugs, išsisirgs smile.gif



vaje, jau dabar dingo noras vaika i darzeli vest blink.gif Svarsciau, ar jau dabar rustis ar laukt 3 metuku, tai tikriausiai lauksim, kol busim didesni ir atsparesni "darzelio ligoms" unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gieruze @ 2007 07 30, 13:22)
unsure.gif
vaje, jau dabar dingo noras vaika i darzeli vest  blink.gif  Svarsciau, ar jau dabar rustis ar laukt 3 metuku, tai tikriausiai lauksim, kol busim didesni ir atsparesni "darzelio ligoms"  unsure.gif

na čia laukimas net nzn ar gali padėt ar ne. vistiek vaikui įsiliejus į vaikų kolektyvą ir nesvarbu kokiame amžiuje tos ligos yra neišvengiamos. pati kiek save prisimenu, tai pradinėje mokykloje sirgdavau ir sirgdavau,(darželio nelankiau) o po to manau organizmas kažkaip apsiprato, imuninė sistema sustiprėjo ir tiek. manau jie būčiau lankius darželį, būčiau ten išsisirgus.
Atsakyti
aš tai savo mažiukui kažkur nuo metuku duodu LYSI žuvies taukūs su apelsino skoniu,tai va kiekvieną mielą dieną po 1 arbatinį šaukštelį ryte ir tfu tfu jokių peršalimų.dabar jam jau 3 su puse ir buvo 2 su puse pradėjom lankyti lopšelį, tai per visus metus tik vieną kartą susirgo ir tai buvo ausies uždegimas, o ne koks gripas ar dar kas nors.aplamai žuvies taukai stiprina imunitetą ir reik pradėti duoti vaikučiui jau vasaros pabaigoj, kad žiemą organizmas būtu pasiruošęs. dabar vasarą neduodu ir taip manau vitaminų užtenka, bet jau greit pradėsiu duoti.taip pat duodu VITA C taip pat yra įvairių skonių ir vaikams labai patinka ir taip pat medaus reikia duoti po šaukštelį per dieną,lai vaikučiai auga sveiki ir laimingi.kiekviena mamyte žino kas jos vaikui yra geriausia.
Atsakyti