Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užbėgti ligai už akių

QUOTE(murzinyte @ 2006 11 02, 15:09)
Aš atvirkščiai darau - pirma nosį išsipučiam, o po to purškiam....  g.gif
O hedelix tikrai geras, dar Stodal dažnai geriam (patinka skonis  ax.gif ).

O rezorbanas padeda kam nors ? Aš kažkada tepiau tepiau , jokių pokyčių, tai ir guli stalčiuje. Gal jis tik ligos pradžioje veikia ?  g.gif

Bjauru pažiūrėjus pro langą, bet einant į darbą prabėgo du pypliai juokdamiesi ir snaiges gaudydami, net šilčiau pasidarė  wub.gif

NESIRKIM  mirksiukas.gif



MAtai, kad mano mazius dar nemoka ispusti nosies schmoll.gif Ir vis delto sirupelis hedelix tinka 9,5 men. kudikeliui?
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2006 11 02, 19:02)
MAtai, kad mano mazius dar nemoka ispusti nosies schmoll.gif Ir vis delto sirupelis hedelix tinka 9,5 men. kudikeliui?


Turėjau omeny ar išpūsti ar išvalyti (su siurbtuku)...

Tinka, tinka bigsmile.gif

Cituoju :
"Amžiaus grupė Kiek kartų vartoti Vienkartinė dozė Paros dozė
Suaugusieji ir 10-16 metų
vaikai 3-4 kartus per parą 5 ml 15-20 ml
4-10 metų vaikai 4 kartus per parą 2,5 ml 10 ml
1-4 metų vaikai 3 kartus per parą 2,5 ml 7,5 ml
0-1 metų vaikai 2 kartus per parą 2,5 ml 5 ml

Vaisto farmakoterapinė grupė. Augalinis "

Jis iš gebenės ekstrakto mirksiukas.gif Kainuoja apie 13 litų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murzinyte: 06 lapkričio 2006 - 16:33
maniske vakar irgi pradejo ciaudeti, o jau siandiena tai tik ir tedaro, sloga didziausia. kazkokia pakimusi ji man, tai as ryte actifedo daviau. kuomet anksciau sirgome tai sis vaistas visai neblogai mums padedavo, bet siandiena drauge pasake, kad actifedas nera labai gerai 7 men. leliui. pasimeciau ir nebezinau ar toliau girdyti ta vaista ar ne? patarkit mamytes, gal jus zinote kazka apie mineta vaista. vartojimo instrukcijoje parasyta, kad vaikuciams nuo 6 menesiu galima 1,25 mg gerti. chm nebezinau...
Atsakyti
QUOTE(kristina2006 @ 2006 11 06, 19:00)
maniske vakar irgi pradejo ciaudeti, o jau siandiena tai tik ir tedaro, sloga didziausia. kazkokia pakimusi ji man, tai as ryte actifedo daviau. kuomet anksciau sirgome tai sis vaistas visai neblogai mums padedavo, bet siandiena drauge pasake, kad actifedas nera labai gerai 7 men. leliui. pasimeciau ir nebezinau ar toliau girdyti ta vaista ar ne? patarkit mamytes, gal jus zinote kazka apie mineta vaista. vartojimo instrukcijoje parasyta, kad vaikuciams nuo 6 menesiu galima 1,25 mg gerti. chm nebezinau...


Galima nuo 6-ių o taviškiui leliukui 7... Taip išeina kad galima, nors prieš mėnesį būtų buvę negalima....
Gal ir vertėtų ką nors "saugesnio" parinkti... g.gif


O maniškiui 37,2 šiandien... ir man tiek pat.... unsure.gif Kad tik neprasidėtų.... doh.gif
Sūnelis pas senelį, mamytė (vis tiek) į darbelį verysad.gif
Tikiuosi "neįsisiūbuos" ligos... schmoll.gif
Atsakyti
priklauso ,kas puola.jei mtau kad peršalo,buvo kontaktas su sergančiu žmogum ,pora savaičių duodu ,,AFLUBINĄ,, ligų sezonu juos geriame net du mėnesius.jei atrodo,kad gali parausti gerklytė-po kakliuku limfmazgiai užsičiuopia,vaikui juos skauda čiupinėjant ,nedelsiant ,, TONZILOTRENA ,, savaite pačiupiame. ,, RINITAL ,,geras nuo slogos ,bet prie jo ,jei aflubino negeriame ,vartoju ,, INFLUCID,,nuo kosulio ,,UMCKALOR,, griebiame.tik perspėjimas,pirmaja ligos diena visus šiuos homopatinius reikia gerti kas dvi valandas.visada ,v i s a d a laiku sudavus ,praeina be antibiotikų.mažiems,žindomiems kūdykiams i nosi lašinti reikia mamos piena.bet ir vyresniems jo nusimelždavau ,lašindau.niu kai isiserga, ,,resorban,, tepalas kojoms gerai ,krūtinėlei,jokio kosulio nesuvaldau be garstyčių lapuku.jie sausi ir i kojine migančiam tinka-pakaista,sudrėksta.na nežinau daugiau ,viskas išbandyta,laiko patikrinta.ypač ,kai mums daktarė du kart per savaitę pasiekiama,išmokom puikiai gydytis mirksiukas.gif sėkmės
Atsakyti
mūsų "sveika marija" tokia:
trimetukui UMCKALOR lašiukai, balti žirniukai iš ežiuolės ir eucabal balzamas nugarai ir krūtinei ištepti, 2 kartus paroj, o kūdikėliui tik eucabal.
tfu tfu tfu doh.gif , bet mes retokai retokai įkliūvam...

Reikia tinkamai ap(si)rengti mirksiukas.gif
Atsakyti
kai tik isgirstu pirma dukrytes itartina kosuliuka, iskart duodu toki kokteiliuka - Hedelix arba Prospan + Umkalor. Padeda tongue.gif
Atsakyti
O mes ,kai prasideda slogu metas,praplaunam nosi su mineraliniu vandeniu(negazuotu) ir druskos tirpalu,nors karta dienoj,ypac kai ateinam ish parduotuviu, kur labai sausas oras.O jai jau jauciu kas netaip, tai vakare shildom kojites,tepam padus terpentinu,vilnones kojines ir i lova,plius umcolor.O kai jau akivaizdzej prasidejo tai kas 2 valandas umcolor,o antra diena umcolora tris kart dienoj ir daug shiltos arbatos. Actifeda nenaudojam,jis sustabdo varvejima ish noses ir taip gali sukelti sinusita, taip man viena karta pasake vaistinej,tai nuo tada ir nenaudojam.
Atsakyti
O mes kai pagėrėm Actifed, tai per naktis košmarai. Tokia irzli pasidarė, o nuo slogos neišgelbėjo schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Auginu 1,5 menesio mazyle. Susirgau gripu gal kas patartumet kaip galeciau apsaugot savo mergaite, kad neuzkresciau.
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2006 11 02, 17:02)
MAtai, kad mano mazius dar nemoka ispusti nosies schmoll.gif Ir vis delto sirupelis hedelix tinka 9,5 men. kudikeliui?

Del Hedelix sirupo gali buti rami,tikrai galima vartoti,mano dukrytei kai buvo vos 4men daktare patare vartoti si sirupa,mums padejo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Malvyna @ 2007 01 03, 10:16)
Sveikos mamytes. Auginu 1,5 menesio mazyle. Susirgau gripu gal kas patartumet kaip galeciau apsaugot savo mergaite, kad neuzkresciau.

nenoriu nuliudinti,bet kiek pati sirgus,tai mano dukryte visada uz savaiteles pasigauna is manes liga verysad.gif nors tada kai sergu stengiasi vaika priziureti tevelis,bet zinote mama vaikui yra mama. schmoll.gif patarimas-stengtis greiciau pagyti ir maziau kontaktuoti su vaikuciu(nors manu tai neimanoma schmoll.gif )
Atsakyti
nu mums paskutiniu metu irgi padeda UMCALORAS,pirmas dienas kas dvi val,ir kolkas neisisergam ax.gif
Atsakyti