Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užbėgti ligai už akių

Sveikos, mamos,

Patarkite, pasidalinkite, ką darote, ko griebiatės, pajutę pirmuosius vaikučių peršalimo simptomus, idant užbėgtumėte ligai už akių. Manasis 1,7 metų vaikelis pradėjo čiaudėti ir "liulis" pasirodė. Taip nesinori įsileisti tos ligelės. Lauksiu Jūsų patirties krislų: ir liaudiškų ir medicininių. Ačiū. mano gydytoja patarė duoto Actifedo.
Atsakyti
Labukas,nors mano mergaite jau ne be tokia maza,bet visados kai tik pamatau kad pradeda sloguoti ar kositi,visad supanikuoju.Jei ji pradeda kositi tai musu didysis pagalbininkas garintuvas,i ji ispaudziu rezorbno ir duodu pasigarinti.Su rezorbanu istrinu ir nugaryte jei kosuliukas isismarkeja.Dar geriam arbatas. doctor.gif
Atsakyti
mums kosėjimo pradžioje labai tinka sirupas Prospan. ir resorban tepalas visada po ranka, žinoma
Atsakyti
QUOTE(mamse @ 2006 09 04, 13:13)
Sveikos, mamos,

Patarkite, pasidalinkite, ką darote, ko griebiatės, pajutę pirmuosius vaikučių peršalimo simptomus, idant užbėgtumėte ligai už akių. Manasis 1,7 metų vaikelis pradėjo čiaudėti ir "liulis" pasirodė. Taip nesinori įsileisti tos ligelės. Lauksiu Jūsų patirties krislų: ir liaudiškų ir medicininių. Ačiū. mano gydytoja patarė duoto Actifedo.


Na, as girdejau, kad labai gerai homeopatinis vaistas "Influcid". Ir vaikams, ir suaugusiems, ir sergant, ir sirgimo pradzioje, ir profilaktiskai. Dalinuosi tuom, ka girdejau, taciau pati nebandziau. smile.gif
Atsakyti
O kaip homeopatinis Umcalor? Ir apie kazka girdejau. Mes ji vartodavom vietoj antibiotiku, tikedami, kad pades. Bet visada baigdavom antibiotikais. matyt, paveluodavom.
Atsakyti
mums dazniausiai viskas irgi baigdavosi antibiotikais sad.gif
Atsakyti
mes čiut pajute peršalimo simtomus geriam umcalor labai padeda ir stiprina imunine sistema.Bet jei liga aštrėja garinam ir tepam krūtine bei padukus eukalipto balzamu.Taip pat geriam eukalipto sirupa.Įnosyte purškiam jūros vandenuka ir vibrocilį.Jei atsiranda sausas kosulys mažylį vimdo negali atsikosėti geriam acc 200.puse pakutės ryte puse vakare.Diena geriam vaistažolių arbatas, laižom medų.Sėkmės,nesirkit
Atsakyti
Buvo laikas,kai mano mergaitė sirgo(kosėjo)nuo liepos iki gruodžio mėn.Visokius vaistus išbandėm(gydytojos skirtus) doh.gif ,kol man šovė mintis pagirdyti krapų+liepų žiedų arbata,pakeisdavome ją čiobreliais.Kojytes trynėme eukabalio balzamu.Jau nuo praeito pavasario kosuliu,sloga nesirgom nė karto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Goldy: 08 rugsėjo 2006 - 13:15
mano mažytei irgi jau lyg liga prasideda, pačiaudėjo biški snargliukas atirado, ir keistas balselis toks, lyg ligotos unsure.gif ką daryt, kad neįsismarkuotų liga unsure.gif į nosytę purškiu vandenuką jūros ir dar Vibrocilį įlašinų, duodu influcid, o ką dar daryt, taip bijau kad nepradėtų rimtai sirgti verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
mano mazylei kai suserga duodu daug arbatytes gerti su medumi.lasinu i nosi vibrocilo,hedeliks sirupelio nuo kosulio,labai geras,bent jau mums padeda.kaip gera kai vaikai neserga,o kai pagalvoji ateina ziema-lygu metas.nesirkim. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(varnalesa @ 2006 09 15, 23:22)
mano mazylei kai suserga duodu daug arbatytes gerti su medumi.lasinu i nosi vibrocilo,hedeliks sirupelio nuo kosulio,labai geras,bent jau mums padeda.kaip gera kai vaikai neserga,o kai pagalvoji ateina ziema-lygu metas.nesirkim. rolleyes.gif



Maniskiui taip pat bega ,,liuliukas". Is pradziu galvojau, kad tai nuo dantuku dygimo, bet siandien pastebejau, kad pradeda koseti .Kazin ar 9,5 men. kudikiui tinka minetas hedeliks sirupelis? Arbateliu isvis nenori gerti, per jega blush2.gif ipurskiu juros vandenuko i nosyte ir istraukiu ,,liuliukus".Na kol kas lyg ir baltos spalvos , o gal ten issitraukia tas juros vanduo ir tiek?
DAr beda kad as pati persalau ir ,,bega" nosis. Bijau ji labiau uzkresti.Vienu zodziu SIauuuuuubas. Patarkit ka galima padaryti tokiam kleckui.
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2006 11 02, 12:28)
ipurskiu juros vandenuko i nosyte ir istraukiu ,,liuliukus".Na kol kas lyg ir baltos spalvos , o gal ten issitraukia tas juros vanduo ir tiek?



Aš atvirkščiai darau - pirma nosį išsipučiam, o po to purškiam.... g.gif
O hedelix tikrai geras, dar Stodal dažnai geriam (patinka skonis ax.gif ).

O rezorbanas padeda kam nors ? Aš kažkada tepiau tepiau , jokių pokyčių, tai ir guli stalčiuje. Gal jis tik ligos pradžioje veikia ? g.gif

Bjauru pažiūrėjus pro langą, bet einant į darbą prabėgo du pypliai juokdamiesi ir snaiges gaudydami, net šilčiau pasidarė wub.gif

NESIRKIM mirksiukas.gif
Atsakyti