Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

Mano sūneliui pirmieji dantukai pasirodė 8 mėnesių - vėlokai, bet užtai jie dygo nepastebimai, nebuvo jokių negalavimų. Tik dygstant paskutiniam - 20-am dančiui, vaikas buvo sukarščiavęs. Dukrytei jau 6 mėnesiukai, bet dantukų kol kas irgi nėra. Tikiuosi, kad jie dygs taip pat lengvai, kaip broliui.
Atsakyti
Mano mergicai pirmieji išdygo nesulaukus 6-o mėnesio, o dabar, kai panelytei 10-as ant nosies - auga dar du: vienas viršuje (priekinis) ir vienas apačioje, šalia jau išdygusių. Bet... labai didelis tarpas tarp jau išdygusių ir naujojo. Man labai neramu. O gal tai iltinis, o antrasis dar neišdygo???? Ar gali taip būti???? Gal kam nors taip jau buvo??? Parašykit, labai lauksiu....
Atsakyti
Mano dukrytei pirmieji dantukai pradėjo lįsti, kai jai buvo 5 mėn, dabar jai jau 8.5 mėn ir jai prasikalė šeštas dantukas. tik pirmieji du dygo be skausmo, kitus tai skaudėjo, zirzdavo mažė, naktim nemiegojo, ir tepliodavau Dentinoxu.
Atsakyti
Kokie jus visi dantuoti!!! 4u.gif

Musu maziui jau ryt bus 10menesiu, bet kol kas neturim nei vieno, kuris butu islindes. Taciau jau vienas tikrai kalas, o gal ir iskart du... dar nelabai matos. blush2.gif Sias dvi savaites po para laikesi karstis iki 39.5! Naktim blogai miegam, be ciulptuko neiseina gyvent, dabar grauzia morka ir man kazka pasakoja- turbut apie pirmuosius dantukus drinks_cheers.gif

Tepam taip pat Dentinox arba duodam Osanit zirniukus. Dar tiesa slogyte turim. Zodziu, kol kas nieko gero. O sako, kad su kruminiais dar baisiau doh.gif
Atsakyti
mums 7 menesiukai,o dar neturime nei vieno dantuko..ir dar nieko nesimato.. verysad.gif jau buvau kazkaip sunerimusi,bet pamaciau,kad mes ne vieni.. bigsmile.gif
Atsakyti
mums 9men.bet turim tik 2 dantukus,ir tie isdygo tik 8men. matau kad turim draugu friends.gif
vaikas vis garauzia nysti,tai turbut kiti bus neuzilgo lotuliukas.gif
Atsakyti
manio maziui pirmas dantukas ilindo 3men apacioj,net nepastebejau blush2.gif o paskui ir kiti,tik nebebuvo toks ramus,kai per pirmojo dygima..dabar jau turim 8 thumbup.gif dar vienas kalassi bet sunkokai g.gif daktare patare vaikisko skysto paracetamolio duoti,jei labai mazius neramus.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano mazyliui 7men. ir turi 8 dantukus. blink.gif Valgydamas kruti pakramsnoja, irzlus buna vakarais. Pirmieji 2 dantukai isdygo 3men. Ar tai normalu kad tiek dantku? verysad.gif
Atsakyti
o mes dar neturim nei vieno, nors mum jau 7 mėnesiai... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano sūnukui 7 mėn. ir jau turime 6 dantis. Pirmieji išdygo 3 mėn. biggrin.gif O naudoju tepaliuką Kamistad baby thumbup.gif Tepalai ir skirti kai skausmingai dantukai dygsta, juk jie ti dantenas apšaldo ir viskas.

QUOTE(linciuxx @ 2006 04 25, 19:49)
mano dukriukui 7 mėn greitai turėsim 5 dantukus 4u.gif turiu tepaliuką Kamistad baby,bet jis labai stiprus ir Ugnė žiaugčioja kai juo tepu  blink.gif

Gal tu per daug jo pritepi g.gif
Atsakyti
mums jau 7men su puse ir mes turim tik viena dantuka doh.gif smagu kai vaikeliui dygsta dantukai, bet nelabai smagu kai jis kankinas unsure.gif
Atsakyti
Mums jau astuoni menesiai, mes turime jau tris dantukus, bet siaip jokiu tepalu nebandziau tepti ax.gif o gal reiketu vistik isigyti, nes tas treciasis dantukas jau ilgai dygo, matesi kad vaikui niezti ax.gif
Atsakyti