Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

Mum jau 10men ir turim 8 dantukus biggrin.gif Labai jau grazus blush2.gif
O dygo labai idomiai: apatiniai dantukai laaabai skausmingai wacko.gif abi verkem cray.gif cray.gif ir dar temperatura kankino gal 4 dienas doh.gif Nepadejo nei tepaliukai dantenytems, nei zvakutes i dupce.
O virsutiniai be problebu. Jokiu asaru. Gal truputi paniurgzejo, bet nelabai mates smile.gif Ir virsuje pirma isdygo antri, o ne priekiniai dantukai (turbut nelabai aiskiai parasiau, bet gal suprasit). Tai kai juokdavos, atrodydavo kaip mazas vampyriukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrr?: 29 kovo 2006 - 21:28
mano maziukui 6men. nuo pirmadienio vakaro laikosi temperatura 38, labai neramus verke ir verke. Iskvieciau daktare tai sako greiciausiai dantukai,nes mate skylutes apacioje, prie burnytes neleidzia prisiliest! bet as bijau kad nebutu kas blogiau nes jau ketvirta diena kaip laikosi temperatura beveik nieko nevalgo! verysad.gif ar tai gali buti dantys?
Atsakyti
QUOTE(enola @ 2006 03 30, 11:06)
mano maziukui 6men. nuo pirmadienio vakaro laikosi temperatura 38, labai neramus verke ir verke. Iskvieciau daktare tai sako greiciausiai dantukai,nes mate skylutes apacioje, prie burnytes neleidzia prisiliest! bet as bijau kad nebutu kas blogiau nes jau  ketvirta diena kaip laikosi temperatura beveik nieko nevalgo! verysad.gif  ar tai gali buti dantys?



tikrai bus dantukai. mum ir taip baisiai dygo verysad.gif temperatura issilaike 4 dienas, o valge tik mamos pieniuka.
Atsakyti
Rokui dabar 7 su puse men. o dantuku mes dar vis neturime schmoll.gif o mes ju taip laukim blink.gif verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
Pirmieji du apačioje idygo kuo ramiausiai 6.5 mėnesio, kiti 4 išlindo viršuje savaitės bėgyje 10.5 mėnesio, čia jau buvo prasčiau, kankinosi mažoji 3 mėnesius. tepiau Kamistad tepaliuku, bet mažai padėjo.
Atsakyti
mums dantukas išdygo 6, 5 mėn. kelias dienas buvo neramesnis, bet šiap tfu tfu tfu, didesnių problemų nebuvo. g.gif bet kol kas tas dantukas vienturtis, kaip aš sakau, tai nežinia, kaip bus su kitais dantukais g.gif
Atsakyti
mantui pirmieji du dantukai isdygo 4.5men ir mums pasiseke jie visai nepastebimai isdygo, bet va dabar tai oioioi kokie pikciurnos kalasi ir skauda ir ilgai....
Atsakyti
maniškiui pirmi išdygo 7.5 mėn.
irgi laikėm laukėm ir pagaliau sulaukėm biggrin.gif
Atsakyti
mano dukrytei 6,5mėn kartu lenda 3 dantukai doh.gif
Atsakyti
Trijų mėnesių išdygo pirmi du dantukai.Dabar jai 8 mėn.ir turi 7 dantukus.
Atsakyti
Pirmi išdygo 5,5mėn, dabar jau turime 3 ir 4 pakeliui. Du apatiniai lindo palyginant ramiai, o štai viršutiniai antrieji tai oi,oi,oi doh.gif
Atsakyti
na mums jau tuoj bus 9 menesiai, bet kaip dantu nera, tai nera. Na as jau pradedu nerimauti g.gif Nors kiek skaiciau, sako iki 1 metu turi nors vienas dantukas pasirodyti.Na ziuresim ax.gif
Atsakyti