Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

QUOTE(saulute_2002 @ 2007 07 19, 11:58)
<...>Nenoriu kitu mamyciu labai gazdinti, bet mums su vyru tikras vargelis: 3 dienas laikesi temperatura 39, paskui temperatura praejo, pasidare labai irzlus diena ir nezmoniskai spiegiantis nakti, net nebezinom, ka daryti, tikriausiai reiks rytoj "pakuotis" ir eiti pas daktare. Pavydziu toms mamytems, kuriu vaiku dantukai isdygo be problemu. Bent jau man vaiko dantuku dygimas yra sunkiausias periodas nuo jo gimimo.

Mes irgi kankinamės, jau antra diena temperatūra vis pakyla iki 38 ir virš. Tik laimė, kad naktį nespiegia. O kiek normalu temperatūra? Kad tik ligos kokios nepražiopsotume?
Atsakyti
mums jau tuoj metukai, o dantukai pasirodė tik prieš kelias dieneles, iškart 2 apačioje thumbup.gif Dygo sunkiai ir ilgai, savaitę laikėsi temp 39, dantenos buvo tiesiog mėlynos, matėsi kraujosrūvų doh.gif Laukiam daugiau perliukų thumbup.gif
Atsakyti
kelios dienos pries puses metuku gimtadieni pasirode du perliukai wub.gif
Atsakyti
Mano mazytei pirmieji dantukai isdygo 5men ir 1sav. Abu is karto. tiesa pasakius, net nepastebejau, nes maniske ir taip ne is ramiuju, tad didesnis jos dirglumas man nesukele jokiu minciu. Viena diena tiesiog tevelis uzciuope abu dantukus ir jie abu jau buvo isdyge.
dabar laukiam kitu, dantenos patine, tad turetu pasirodyti greitu laiku.
Atsakyti
Mano maziukui atsirado iskart du dantukai 2.3men. blink.gif , dabar tapo nermus, irzlus tai laukiam nauju g.gif smile.gif
Atsakyti
Mano mazei pirmieji du pasirode 4 men. O dabar virsuje islindo dar vienas tik ne pirmas (vidurinis), o antras, kuris salia iltinio. Temperaturos nebuvo bet jau rekimas naktimis doh.gif Ir labai blogai valgo... Tepu Dentinox-gel, manau kad siek tiek susvelnina ta skausma. Vargsai vaikuciai, kiek jiems tenka patirti skausmo kol uzauga tie perliukai verysad.gif
Atsakyti
mamos,mano dukrytei 8 menesiai greitai..o dantuku net nesimato,net nesiruosia dygti.ka daryti?gal duodat kuri nors vitaminu kokiu,ar panasiai? g.gif
Atsakyti
Mano dukrytei pirmas dantukas islindo be keliu dienu 9 menesiu blink.gif Po kokios savaites antras, o dabar vel pikta, trydalioja blush2.gif tai tikriausiai vel lenda. Pirmas dygo sunkokai, o antras be jokiu pozymiu, tik apciuopiau viena diena ir vsio cool.gif Isbandymas tie vaikuciu dantukai teveliams rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(WEITA @ 2007 07 26, 20:54)
mamos,mano dukrytei 8 menesiai greitai..o dantuku net nesimato,net nesiruosia dygti.ka daryti?gal duodat kuri nors vitaminu kokiu,ar panasiai? g.gif


Palik ramybej vaika biggrin.gif Isdygs, niekur nedings, ne visiems vienodai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(WEITA @ 2007 07 26, 16:54)
mamos,mano dukrytei 8 menesiai greitai..o dantuku net nesimato,net nesiruosia dygti.ka daryti?gal duodat kuri nors vitaminu kokiu,ar panasiai? g.gif

Maniskei irgi tik dabar dantukas lenda, jai jau virs 8men. as taip pat laukiau kada gi jau tie dantukai pasirodys, bet nereikia pergyvent vistiek visiems isdygsta, mano pazystamai pirmas dantukas isdygo metu ir triju men doh.gif cia tai jau rekordas sakyciau...

Atsakyti
pirmasis dantukas apačioj išdyko 6mėn ir kelių dienų , antrasis po 2sav., su nakantrumu laukiam daugiau perliukų smile.gif
Atsakyti
na mums prasikale iskarto du santukai 5.5 menesiuku, kalesi skaitau dar lengvai , tik gal 3 dienas pazizeno ir viiena diena koncertavo
Atsakyti
Mums pirmasis isdygo visai nesenai. Lygiai 11 men. sulaukus, beje virsuje smile.gif , o kitas po paros irgi virsuje. Bet niekaip ypatingai vaiko elgesys nebuvo pasikeites. Kol kas dygsta lengvai thumbup.gif , nors ir pakankamai velai 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Pakeliautoja @ 2007 07 26, 19:11)
Maniskei irgi tik dabar dantukas lenda, jai jau virs 8men. as taip pat laukiau kada gi jau tie dantukai pasirodys, bet nereikia pergyvent vistiek visiems isdygsta, mano pazystamai pirmas dantukas isdygo metu ir triju men  doh.gif cia tai jau rekordas sakyciau...


Mamos, nepergyvenkit, galbut kaip tik atvirksciai, bukit ramios, vistiek jie isdygs. Kuo veliau isdygs tuo ilgiau sveikesni bus thumbup.gif
Atsakyti