Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

MŪSŲ PIRMAM SŪNELIUI PIRMASIS DANTUKAS IŠDYGO 3,5 MĖN. DABAR JAM 4,5 METŲ MANOM ,KAD JAU DYGS NUOLATINIAI DANTYS , NES LABAI IŠTINĘ DANTENOS. STOMOTOLOGĖ SAKĖ, KAD TAI NORMALU, NES KOL PRASILKALS PRAEIS NEMAŽAI LAIKO. ANKSTYVAS DANTŲ DYGIMAS MUMS NIEKO GERO NEDAVĖ, TODĖL, KAD VAIKAS BUVO NERAMUS, NAKTIMIS VALGĖ MANO PIENĄ, GĖRĖ VANDENĮ, TAI DABAR JAU TURIM DU TAISYTUS DANTUKUS.
ANTRAM SŪNELIUI PIRMIEJI DANTUKAI DYGO LABAI SKAUSMINGAI, TAI PRISIKANKINO IR MAŽIUKAS IR MES SU VYRU, PIRMAS DANTUKAS IŠDYGO BEVEIK PENKIŲ MĖNESIŲ, PO POROS DIENŲ IR ANTRAS DANTUKAS.
Atsakyti
Mano maziukui pirmieji du apatiniai dantukai isdygo likus vos kelioms dienoms iki 6 menesiuko. Dabar jam jau 7 su puse menesio ir laukiam, kols pasirodys virsutiniai, nes labai istine dantenos, truputi net kraujuoti pradejo (matyt su apatiniais nusizulino). Nenoriu kitu mamyciu labai gazdinti, bet mums su vyru tikras vargelis: 3 dienas laikesi temperatura 39, paskui temperatura praejo, pasidare labai irzlus diena ir nezmoniskai spiegiantis nakti, net nebezinom, ka daryti, tikriausiai reiks rytoj "pakuotis" ir eiti pas daktare. Pavydziu toms mamytems, kuriu vaiku dantukai isdygo be problemu. Bent jau man vaiko dantuku dygimas yra sunkiausias periodas nuo jo gimimo.
Atsakyti
Sveikos

O mums pirmasis dantukas isdygo 3men ir 3sav, dar po savaites ir antrasis pasirode. Labai seiliojomes, su pirstuku vis krapste burnyteje, o pries pat prasikalant naktimis neramiai miegojo. Na bet nepasakyciau kad kol kas labai vargom. Ziuresim kas bus toliau.... ax.gif
Atsakyti
Na mums pirmas dantukas pradejo dygti 4.5men,bet viskas labai ramiai praejo wub.gif
Atsakyti
O mano vaikučiui pirmas dantukas išlindo tik per pirmą gimtadienį
Atsakyti
6,5 men isdygo pirmas, o uz poros dienu mano mazyliui bus 7 men ir jau dygsta anras dantukas bigsmile.gif
Atsakyti
Pirmas dantukas pasirodė lygiai 5 mėn dabar jau beveik devyni mėnesiai ir turim šešis dantis(du apačioje ir keturi viršuje) bando lyst septintas ax.gif
Atsakyti
Pirmus du apatynius dantukus sulaukėm beveik 5 mėnesių, dabar jau turi 8 dantukus (4 viršuje, 4 apačioje)
Atsakyti
o mes sulaukem siandien tongue.gif (7,5men) .nors gyd.jau pries pora menesiu sake,kad tuoj turesim doh.gif .labai sunkiai dygo,skausmingai labai.jauciu dar tokiu nakteliu kiek laukia,kol visi islys doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Mums nuo septyniu men pradejo dygti, su kiekvienu dygimo po sloga, o kaip rekia naktim, kuo toliau, tuo labiau, naktimiki 7 men nevalgydavo, o dabar kasnakti pripratom valgyt, nes taip bandydavau nuraminti, jokie tepaliukai nepadeda. Vargstu vargstu... bet svarbiausia labai vaikucio gaila
Atsakyti
Mūsų dukrytei prasikalė pirmieji dantukai 6,5 mėnesiuko smile.gif pora dienų prieš tai buvo nerami ir šiiek tiek karščiavo.
Atsakyti
pirmasis pasirode apacioje septinto menesio gale.po savaiteles islindo ir antras. mirksiukas.gif be jokiu kanciu,vargu,asaru. labai ramiai thumbup.gif
Atsakyti