Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

mums pirmas pasirode 4.5 men vos vos galiukas islindes ir nesikala daugiau mums jau 6 men smegeneles labai pabrinke ir mergina zirzalas baisu o dantu kaip ner taip ner turim ta galiuka islindusi ir tiek unsure.gif
Atsakyti
Mano vyrukui dantys prasikale kaip pagal knyga: 6 men du , po to kiti du ir t.t. Visi laiku ir be skausmo, tik niezedavo. Dazniausiai griauzdavo ciulptuko prilaikytuva, o visokiu zaislu dantims tai ne is tolo nenoredavo. O va kaimynes vaikui pirmieji dantukai pasirode po metuku unsure.gif pediatrai sako, kad tai normalu.
Atsakyti
pirmi du dantukai isdygo 9men ir 2 savaiciu biggrin.gif dabar laukiam dar dvieju smile.gif
Atsakyti
Berniukui pirmi dantukai islindo 6 menesiu. Siandien jau turim 6 dantukus. ir dar 2 lenda doh.gif
Atsakyti
mum pirmi du dantukai isdygo 5 su puse men. ir visdar dygsta ax.gif bet mazius nezirzia, nekarsciuoja... kaip niekur nieko 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
pirmų dantukų apačioje sulaukėme 6,5 mėn., irzli šiek tiek buvo, bet tikrai pakenčiamai thumbup.gif Prieš savaite sulaukėme pirmo dantuko viršuje, o šiandien prasikalė ir antras biggrin.gif Po kelių savaitėlių bus dar naujų gyventojų, nes jau baltuoja ir apačioje ir viršuje. Tai dabar tai truputį kankinamės doh.gif KAžkaip "urmu" pradėjo dantukai dygti, tai mažylei nelabai patinka, tai ir tėvelius pakankina blink.gif Na, bet reiks pakentėt nieko čia nepadarysi rolleyes.gif
Atsakyti
o mano mama sake kad man pirmas dantukas isdygo 14menesiu. Ir nieko, dabar turiu visus biggrin.gif tikrai idomu, ka gydytoja sako? Gal jusu su vyru pirmieji dantukai irgi velai dygo? Genai daug ka reiskia
Atsakyti
nepergyvenk, isdygs ir jusu Andrejai dantukai, musu Andrejai pasirode virs metu, o dabar esam su 9 danciais bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vingizas @ 2007 07 04, 06:53)
Tai vat mes neturim nei vieno dantuko. Sapnuoju kosmarus, prisigalvoju visokiausiu priezasciu del ko? Taip juk neturetu buti. Gal kas galit kuom padet? Aciu


tikrai nepergyvenk. as tokia buvau. man buvo 3 nmetai (!!!), o daugumos dantu dar nebuvo. tetis visus daktarus ant koju buvo pakeles. net dabar apylinkes pediatre pamacius mano teti gatveje paklausia, tai ar isdygo jusu dukrai dantukai... iki siol pamena.
Atsakyti
O ka gydytoja, ji te pasake lenda, reikia lauk, bet tas lenda jau 4 menuo. net nezinau ka daryt. Kalcio sako turetu uztekt, juk pati dar maitinu ir papildomai varskes duodu. Nezinau. Ima neviltis. Ypac kai prisiklausai visokiu bobuciu, kad reikia kazka prapjaut ir t.t.

schmoll.gif
QUOTE(Reika @ 2007 07 04, 08:46)
geras,hm,juokingiausia tai,kad pries pora dienu perskaiiau straipsni,kur gydytoja aiskino" nesijaudinkite,iki metuku visiems vaikams isdygsta dantukas"...o dabar ziuriu,kad nevisiems...o jums ka gydytoja patare?


Papildyta:
Zinau, kad tai daugiausia priklauso nuo genetikos. Bet tas ir keisciausia, kad mums abiem su vyru dantys pasirode laiku.

QUOTE(rikutis @ 2007 07 04, 08:54)
o mano mama sake kad man pirmas dantukas isdygo 14menesiu. Ir nieko, dabar turiu visus  biggrin.gif  tikrai idomu, ka gydytoja sako? Gal jusu su vyru pirmieji dantukai irgi velai dygo? Genai daug ka reiskia


Papildyta:
Nuosirdziai sveikinu su dantukais. Tai vadinasi ne as viena su tokiom problemom. O jau buvau persigandusi. Aciu
QUOTE(Anchela @ 2007 07 04, 09:04)
nepergyvenk, isdygs ir jusu Andrejai dantukai, musu Andrejai  pasirode virs metu, o dabar esam su 9 danciais bigsmile.gif  bigsmile.gif

Atsakyti
Manąjai 7 su puse pradėjo dygt dantukai, ir kas keisčiausia trys kartu apatiniai, jau baltuoja išlindusios aštrios viršunėlės, bet kodėl trys? blink.gif
Atsakyti
pirmuju dantuku sulaukem 5 menesiu, o septyniu menesiu sulaukem ir antruju, dar du virsuj isdygo
Atsakyti