Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

manajam keistai kazkaip - jau 4,5men buvo kai mates ir jautes dantuko kampas. paskuj dantenos pabalo, patino ir pasislepe tas dantuko kampukas biggrin.gif ir iki siol - tai pasirod, tai pasislepia biggrin.gif vaikas viska i burna kisa, seiliojas, bet dantuku nera biggrin.gif
Atsakyti
Pirmas dantukas prasikale 5 men, be jokiu skausmu ir problemu. Dabar jau turim 6 dantukus thumbup.gif
Atsakyti
Mano pirmajai dukrytei pirmi dantukai atsirado 7 su puse men. Dabar mazajai beveik tiek, bet kol kas nieko nesimato tongue.gif Bet ir be dantu persika ar abrikosa moka isciulpti iki skureles bigsmile.gif Visada maniau, kad vidutiniskai apie 8 men. dygsta dantys smile.gif
Atsakyti
Mano mažutei pirmas dantukas išdygo 6 mėn. ir 11 dienų. Praėjus dar 12 d. mes turėjome jau keturis dantukus! Pirmasis išdygo apačioje, antasis viršuje, o trečiasis ir ketvirtasis, apačioje ir viršuje, pasirodė tą pačią dieną.
Prieš išlendant dantukams jų dygimo vietos be jokių paspaudimų baltavo, atrodė tarsi pūlinukas. Mažytė jautėsi neblogai, nekarščiavo, tik truputį irzlesnė buvo.
Atsakyti
merginos, patarkit, ka daryt. Mano suneliui 9 men., turi 2 dantukus apacioje ir, turbut, kalasi kiti. Labai jau irzlus pasidares, verkia daznai, grauzia viska is eiles, pyksta, jautriau miegot pradejo...Ir taip jau 2 savaite, o dantu dar nesimato nauju. Dantenytes pabalusios, patepu Kamistad geliu. Oi, kaip isvargino jo tas irzlumas... blink.gif
Atsakyti
Pirmas dantukas isdygo 7 men., ir savaites smile.gif , po savaites dar vienas. Dabar laukiam virsutiniu dantuku, nes labai virsaus dantenytes patine ir maziukas neramus.
Atsakyti
QUOTE(Dangutė @ 2007 06 22, 06:05)
merginos, patarkit, ka daryt. Mano suneliui 9 men., turi 2 dantukus apacioje ir, turbut, kalasi kiti. Labai jau irzlus pasidares, verkia daznai, grauzia viska is eiles, pyksta, jautriau miegot pradejo...Ir taip jau 2 savaite, o dantu dar nesimato nauju. Dantenytes pabalusios, patepu Kamistad geliu. Oi, kaip isvargino jo tas irzlumas... blink.gif


pabandyk ant dantenu uztepti medaus!maniskei padeda!jei neramiai miega!
Atsakyti
Aš mergytei dantenukes tepu Dentinox-Gel. Pabandyk, Dangute, gal padės.
Atsakyti
Mano sūneliui pirmasis dantukas išdygo 7 mėn. Antrasis prasikalė po 3 dienų. Gal šiek tiek irzlesnis buvo, bet šiaip gerutis. Tepiau su Baby Kamistad, bet labai įsižeidė blink.gif Dantenos nebuvo paraudusios, tik prieš pat dantukų pasirodymą ant dantenų buvo tarsi su pieštuku pažymėtos vietos, kur dygs dantukai. Seilėjasi nuo 4 mėnesio, tai skirtumo dėl seilėtekio nepajaučiau. Kaip tik gal šiek tiek pamažėjo.
Atsakyti
na va pagaliau ir mano mazajai isdygo dantukas! biggrin.gif sulauke pirmo dantuko kaip tik per puses metuku jubilieju biggrin.gif biggrin.gif islindo per nakti ir be jokiu problemu.
Atsakyti
Mums pirmi 2 dantukai prasikalė 5 mėn, o paskui laukėm dar 4 mėn. Dabar mums beveik metukai ir turim tik 6 dantukus
Atsakyti
pirmas dantukas 10 men. paskui labai greit vienas po kito isdygo kokie 4. Dabar mums beveik du. Dantu 16. Ir jau seniai cia taip. Jau koks pusmetis nebeislenda daugiau. laukiam dar tu 4 privalomu smile.gif
Atsakyti