Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

QUOTE(sedka @ 2007 06 05, 22:15)
Mano pirmiems vaikučiams prasikalė 3,5 mėnesių, kaip ir man, o mažylei - tik 6 mėn. ir iki 11 mėnesio turi tik 5 dantukus. Dantukai kalasi su baisiu 3 parų karščiavimu, viduriavimu, kai daugiau jokiomis ligomis nėra mergytė sirgus. Naudoju Viburkolio žvakutes nuo skausmo ir temperatūros.

Mano vaikui pirmas virsutinis iltinis dantukas prasikale dvieju men. Dabar jam 2 men su puse, tai vis paziuriu kiek jau padidejo.
Atsakyti
mes pirmojo dantuko sulaukem 7 menesio proga thumbup.gif Per pusantros savaites dar du islindo dabar jau turim 3 thumbup.gif
Atsakyti
Mes pirmojo dantuko sulaukem krikstynu proga septintojo menesio gale smile.gif
Atsakyti
mano mazajam pirmas danciukas prasikale penkiu su puse men.dabar jau septyni ir turim tris danciukius biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano mazuliui pirmas dantukas isdygo 5 menesiu. ir dabar vienas po kito dyksta smile.gif
Atsakyti
o mum pirmas dantukas 5 men prasikale be jokio vargo, antras 6 men po 3 dienu ir naktu zyzimo
Atsakyti
Mano pupai pirmas ir antras dantukai išdygo 8 mėnesių, dabar už poros dienų 11 mėn., bet turim vis dar tik 2 dantukus g.gif
Atsakyti
Mum pirmi du dantukai isdygo 7,5 menesio ir tai su dideliais verkasmais, nors ir tepaliuku tepiau, visisku maisto atssakymu ir auksta temperatura 4u.gif
Atsakyti
mums pirmi dantukai ka tik(apie6,5men) issikale, bet dar tokie maziukai smile.gif visa laime, kad neturejom jokiu problemu su pirmuju dantuku dygimu, tikiuosi, ka ir su kitais bus tas pats. nenaudojom net jokiu tepaliuku, gal jam nelabai ir skaudejo. nes seiles liejasi laisvai. kazkur dar ir girdejau, kad jei vaikiukas labai seilejasi tai jam ir dantukai lengviau dygsta g.gif
Atsakyti
Pirmieji dantukai isdygo 5 menesiu. O 7 menesiuku jau turejom 6 dantukus. Apatiniai du dygo be ypatingo vargo, bet virsutiniai........ ohmy.gif Digo visi 4 vienu metu tai prisikankinom nerealiai. Nors temperaturos aukstos ir nebuvo, bet jau kankinomes kokias 2 savaites net ir vemem kartais blink.gif
Atsakyti
musu pirmasis dantukas kalesi kalesi ir prasikale 5men1sav. astrus kaip ziurkeno biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(zhiuzepe @ 2007 06 16, 21:42)
kazkur dar ir girdejau, kad jei vaikiukas labai seilejasi tai jam ir dantukai lengviau dygsta g.gif

paneigsiu si fakta, nes mano mazyliui nuo pirmojo menesio reikia visada deti seilinuka, kitaip visi drabuziai slapi- seiles upeliais teka, bet prisikankino maziukas labai daug, teko sunaudoti jau visa tutele bonjela ir net calpol geriam, klykimas nesvietiskas 3d. buvo blink.gif
Atsakyti
mums beveik 7 men thumbup.gif
Atsakyti