Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

Mums pasidore 5.5 men pirmas danmtukasir jau dabar beveik 10men turi 7 dantukus 4u.gif
Atsakyti
Mes pirmų dviejų dantukų sulaukėm 6 mėn ir 2 sav., dabar jau ir trečio laukiam biggrin.gif
Atsakyti
abu mano vaikai pirmus 2 dantis užsiaugino beveik 7 mėn būdami
Atsakyti
O mes pirmuju dantuku sulaukem 6 menesiu proga ir iki 7 menesio uzsiauginom 8. Dabar jau 11 menesiukas ir po truputi kalasi kruminiai dantukai, bet paziureti niekaip neduoda.
Atsakyti
pirmi du dantukai isdygo apacioj , kai dukrytei buvo 5menesiai , o dabar kaip tik kalasi antri , bet tai pat apacioj g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na as pirma dantuka,baltuojant pamaciau,kai mano stebukliukei buvo 4.5 men. tada labai karsciavo sad.gif ,nezinojau kas yra,pazejau i burnyte,o gi isvydau,kad baltuoja kazkas,paciupinejau,kad kieta,neapsakomas dziaugsmas buvo thumbup.gif ,isbuciavau visa savo lelyte,kad mums dantuka padovanos yess.gif .Bet dygo ilgokai,o jau 6 men. turejom 2 grazius dantukus clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxmamytexxx: 18 gegužės 2007 - 08:18
pas mus pirmasis pasirode lygiai 8 men biggrin.gif
Atsakyti
Suneliui pirmasis dantukas isdygo 6,5 men. smile.gif , o dukrytei - 5,5 men. smile.gif
Atsakyti
mano mažiui pirmas dantukas pasirodė 9 mėnesių. jau galvojau visai nebesulauksim biggrin.gif
Atsakyti
Mums pirmasis dantukas pasirodė 4 mėnesių, o po to jie pradėjo dygt kaip grybai po lietaus. Pusmetuką šventėm su 4 dantukais smile.gif
Atsakyti
Mus pirmas dantukas pradziugino Kaledu ryta 4u.gif Dukrai tuo metu buvo 8 men ir 20 dienu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, mano pirmajam, dantukai pradėjo dygti 3mėn. Antras sūnelis jų sulaukė normaliai, t.y. 6mėn. O treciasis sūnaitėlis dantukais nudziugino vėl gi 3mėn., kaip ir pimasis. Ir nuo ko cia priklauso, neaisku. blush2.gif
Atsakyti