Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

o mums didelis seiletekis prasidejo nuo 3 menesiu. ilgai laukem dantuku, kol galu gale sulaikem apacioj pirmojo, kai sukako 9 menesiai. dabar mums 11 menesiu ir dygsta antrasis. miega ramiai, temperaturos nera. tik va kisa i burna viska kas papuola smile.gif
Atsakyti
mes 11 men, turim 1 dantuka ir antras auga. kiekvienam savaip. mano pazistamos vaikutis jau metuku turejo visa burna dantu smile.gif
kiekvienam savaip
Atsakyti
pirmasis dantukas išdygo 4 mėnesiukų wub.gif kai maitinau tyrele, tai su šaukštuku pakibinau dantuką wub.gif wub.gif
Atsakyti
O mums du apatiniai pirmieji dantukai isdygo kai tik pradejome mesyte su darzoviene valgyti, kai mazyle buvo 5,5 menesiu. Dabar jau speju, kad ir kiti tuoj islys, nes pasidare tikrai nerami, nors miega gerai, tik diena zurzuoja, ir kai tik patepi Dentinox'u iskarto nurimsta...
Atsakyti
o mums dantukai pradejo dygti kazkur 5 menesiu ir iskarto abu, o dabar jau 7,5 ir kalasi iltiniai, nors virsutiniu dantuku dar neturime
Atsakyti
Mums pirmi dantukai pasirodė lygiai 5-kiė mėn, ir iš karto du, o viršutinių teko laukti dar 4 mėn ir pasirodė tik kai dukrytei buvo 9 mėn
Atsakyti
du apatiniai pradejo dygti praktiskai vienu metu kai buvo be savaites 5 men. kol islindo pro dantenukes, tai mergina buvo labai nerami. dabar po truputi jie auga, tai viska panele griauzia, juokauju, kad dantis galanda biggrin.gif
Atsakyti
Pirmas dantukas pasirodė 6 mėn ir 1 sav. Dabar 7,5 mėn ir jau turi 5 dantukus, o 6 pakeliui thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gamar: 13 gegužės 2007 - 17:33
pirmi 2 apačioj išdygo 8,5mėn per tėtės gimtadienį wub.gif seilėtekio kaip ir visai nebuvo, pamačiau tik kad pūslytės pasidarė, o ištinę jau visos dantenos nuo kokių 6 mėn.
tuo metu labai karščiavo iki 39,2 ir verkė. bet kai paaiškėjo vėliau, kad ten ausytės uždegimas jai buvo o ne nuo dantukų, nors gal viskas susidėjo. gyd sako, kad galėjo taip būti, jog dygstant dantukams susiplnėjo imuitetas ir susirgo verysad.gif
Atsakyti
Mano Gabijai pirmas dantukas isdygo lygiai 5 menesiuku. Po savaites radau antraji. O 6 men. ir 3 savaiciu islindo 3. Dabar jau 4 pakeliui. Mums 7 menesiai mirksiukas.gif
Atsakyti
MANO ANGELIUKUI DANTUKAS PIRMAS ISDYGO 4 MEN IR 3 SAV, O ANTRAS - PO SAVAITES clap.gif
Atsakyti
mums 7 menesiai ir jau turim viena dantuka tongue.gif isdygo gal pries 2 savaites thumbup.gif
Atsakyti