Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

Mano mazajam pirmas dantukas issikale 4 men. 3 savaiciu, o po poros dienu ir antras salia islindo 4u.gif . Ir kas keisciausia jokiu pozymiu nebuvo isskyrus seileteki ax.gif . O kai tik prasikale antras dantukas prasidejo ir verkimas,ir slogyte - biski paveluota reakcija pas manaji lotuliukas.gif
Atsakyti
mums pirmas dantukas pasirode 5 su puse menesiuko, antras septinta menesi biggrin.gif
Atsakyti
doh.gif oi oi prasidejo ir pas mums manyciau dantu dygimas. Mums 4men. ir viena savaite. Jau trecia diena kaip dukryte nerami irzli, netenkina niekas, gal tik nesiojimas ant ranku... Tepam Dentinox tepaliuka, bet jis mums nelabai padeda gal tik kokim 5 minutem nurimsta. O instrukcijoje parasyta, kad per para tegalima jo tepti 2-3 kartus... tai sakyciau nelabai veiksminga priemone. Reikes isbandyti Vibrucol zvakutes.... doh.gif doh.gif doh.gif sarvojuosi kantrybe:)
Atsakyti
5 mėnesių mums iškarto vienas po kito išdygo du apatyniai dantukai. Kol kas nauji nebedygsta.
Atsakyti
mums pirmasis 9mėn. išdygo.1,4m.turėjo 8,priekiniai buvo tik 2,nors turėjo būti 4,o krūminai išdygo pirmiau g.gif daviau osteoker sirupo (kalcis,magnis ,cinkas ) per 3sav.išdygo dar 4 dabar turim 12 biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien prasikalė mūsų pirmasis dantukas clap.gif clap.gif clap.gif Mum jau 6 mėnesiukai ir 3 savaitės cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teresiukas: 11 balandžio 2007 - 15:42
Mum pirmas dantukas prasikale per Velykas 4u.gif Maziui buvo 7 men ir savaite. Dbr jau dar trys kalasi blink.gif Tepam Kamistad baby ir sarvuojames kantrybe ax.gif
Atsakyti
o mūsų ilgai lauktas pirmasis "perliukas" išlindo per pirmąjį gimtadienį...turėjom dvigubą šventę biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif O mes pirmo dantuko laukėm nuo 4 mėnesių,bet sulaukėm septynių ir iš karto dviejų.Dabar jau kalasi devintas. lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dukrytei pirmasis dantukas prasikalė 6mėn., o sūneliui už poros dienų sueis 11mėn., tačiau dar nei vieno dantuko neturi. g.gif
Atsakyti
Aš ir nerimavau, nes draugių berniukams dygo dantys nuo 4mėn, o mums pirmas išdygo 8mėn, dabar 10 mėn ir turi tik du dantis. Aišku noris daugiau, bet ką padarysi 4u.gif
Atsakyti
mano maziukui apatinei du dantukai isdygo 6 men.bet musu privati gydytoja sake kad kuo dantukai isdyksta veliau tuo jie tvirtesni tai taip net geriau ir ner ko pergyventi thumbup.gif
Atsakyti