Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

QUOTE(Irjuda @ 2006 03 21, 18:32)
o mes dar nei vieno neturim...  schmoll.gif  ax.gif



nu tai dar anksti... smile.gif

Maniskei abu isdygo 7 menesiu, o stai pusseseres dukrytei 4 menesiu doh.gif
Taciau, kai maniskei dygo, tai nieko vaikui neskaudejo - ir miegojom kaip iprasta ir neverke... O stai, kai pusseseres mergytei dygo, tai ojojoi... unsure.gif
Atsakyti
Mums pirmas isdygo 4men.ir 1sav.,o antras lygiai po 10d.Kadangi jis mums ir siaip ne is ramiumu,tai ir nepastebejau didesnio nerimo.
Atsakyti
o mums jau grei 7 mėnesiai, o paie dantukus, net negalvojame blush2.gif
Atsakyti
Dukrai isdygo 3 men ir 3 sav. biggrin.gif
Atsakyti
Mums tik sukako 6mėn.pasirodė pirmi du apatiniai dantukai thumbup.gif bet kitų dantukų vis dar labai laukiam, jie niekaip nepasirodo, o mums tuoj bus 8mėn. unsure.gif
Atsakyti
Mano merginai pirmi dantukai isdygo 3men.tryju savaiciu ir be jokio skausmo. Na jau sekantys kai dygo, tai visa para nemiegojo, tik verke.
Dabar mums jau be savaites 8 men. , turim 7 dantukus, 8-as pakeliui.
Paskutinis dantukas kai dygo, truputeli buvo suirzusi. Mociute pamokino, kad reikia duoti lasinuku rukytu, be raumens ir skuros. Daviau ir labai greit nurimo, nakti miegojo kuo puikiausiai thumbup.gif
Atsakyti
Mums pirmi dantukai išdygo 7 mėn. kiti viršuje keturi dygo vienu metu, tik vieni greičiau išlindo kiti lėčiau, o bendroj sumoj paėmus, tai išdygo 10,5 mėn. Mažutė tik vieną dieną pabuvo irzli ir blogai miegojo, o šiaip nei temperatūros, nei kitų komplikacijų nebuvo. thumbup.gif Kad neskaudėtų kai dygsta tepiau Kamistad tepaliuku. ax.gif
Atsakyti
Mano maziui pirmas dantukas isdygo 4,5men. Po savaites - antras. Aisku labai apsidziaugiau, bet esu girdejusi, kad kuo veliau isdygsta, tuo sveikesni buna. Ai, nezinau, kiek cia tiesos. g.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 3 men. ir tuoj 3 sav. jau antra diena kai nertamesne tapo. As vis mastau, kas cia gali jai buti g.gif o atejusi mano drauge sako: ziurek jai dantenos baltuoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Sako dantukai kalasi doh.gif
Tai dabar nors zinau ko ji irzli drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano sūnukui pirmas dantukas prasikalė 4,5 mėn. o kitą dieną antras išlindo ir nieko ypatingo nepastebėjom. 4u.gif O trečias viršuje pasirodė vakar, bet ne priekinis, o šoninis - tai ir karščiavo ir viduriavo. doh.gif
Atsakyti
Musu maziukui pirmas dantukas isdygo 3men., o antras po poros savaiciu lotuliukas.gif ,nebuvo jokiu problemu, bet dabar seiles liejasi laisvai, turbut sulauksim jau ir virsutiniu tongue.gif
Atsakyti
Kai dygo apatinis dantukas, tai pasireiškė irzlumas smile.gif Bet panešiojimas, dažnas dėjimas prie krūties nuramindavo.. Kaimynui dygstant, neapsiėjom be Kamistad'o..
Deja, virštuniams jau niekas nepadėjo blink.gif Kentėjom, kentėjom, ir toliau kenčiam tongue.gif Apsišarwawom kantrybe lotuliukas.gif
Atsakyti