Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

Mus jau greit 8 menesiukai, bet dantuku dar neturim g.gif
Atsakyti
o maniskiui tik pries keleta dienu, nors jau daugiau nej 9men smile.gif
Atsakyti
Šiandiena pirmas dantis išdyyyygo clap.gif Mamai laimės pilnos kelnės lotuliukas.gif Šiandiena mums šeši mėn. ir šešios dienos ax.gif
Atsakyti
mums pirmieji dantukai ir iskart 2 isdygo 4.5men. taciau vat treciojo dar nesulaukiam, nors jau 7.5men... g.gif unsure.gif
Atsakyti
mes pirmojo sulaukėm 9 mėn. ir 4 dienos kai buvo ax.gif Dabar laukiam ir antrojo ax.gif
Atsakyti
Mano dukrytei pirmas dantukas prasikale 6 menesiu, dabar mums 10 menesiu ir savaite mes turim jau 6 dantukus clap_1.gif
Atsakyti
pirmu dantuku sulaukeme 5.5men bigsmile.gif , dabar mums 6.5 mirksiukas.gif kolkas du ir teturime ax.gif
Atsakyti
Mes pirmu dantuku sulaukek 6,5 men. dabar jau turime 6 dantukus biggrin.gif
Atsakyti
Kokių 7 mėnesių
Atsakyti
Mums pirmi 2 dantukai pasirode 6,5 men.
Atsakyti
Manajai pirmuju dantuku virsunes pasirode, kai iki 6 men. gimtadieniuko buvo like 2 d. Dabar dar vis tik tuos 2 ir teturim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2007 04 03, 11:28)
mano vaikuciui 5 menesiai labai smarkiai seiliojasi kiti kasuzaugino po kelis vaikus labai net nustemba kad mano vaikuciui tiek daug seiliu bega... g.gif daktare jau pries 2 menesius sake kad tuoj isdyks dantukas bet dar iki siol jo nesulaukeme...as nesijaudinu nes galvoju jog jis dar per mazas biggrin.gif

Mano Ugnei seilėtekis prasidėjo nuo kokių 4 mėn., o pirmas ir po kokios savaitės antras išaugo sulaukus 6 mėn. amžiaus. Po to buvo pertrauka ir nuo 9 mėn. kaip pradėjo dygti kaip grybai po lietaus - per 3 mėn. išdygo 10 dantukų ir pirmąjį gimtadienį mergina šventė su 12 dantų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagėlė: 03 balandžio 2007 - 12:55