Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

QUOTE(dowiliuke @ 2007 03 16, 22:26)
musu mergytes ta pacia diena gimusios  thumbup.gif  mirksiukas.gif ir abi bedantes  lotuliukas.gif
Papildyta:
man atrodo, kad cia mitas (kad kuo veliau, tuo dantys svejkesni)  ax.gif  nes juk dantys paveldimi... jej pas mama ir pas teti blogi dantys, taj man atrodo, kad ir mazylio dantukaj bus nekokie  blush2.gif nors jie ir velai isdygs. o gal ir ne.....

drinks_cheers.gif
Atsakyti
as irgi jau nerimauju mums jau ne uz kalnu 6 menuo o dantuku kaip nera taip nera...o drauges vaikui 3 menesiu isdygo pirmasis blink.gif o mano saulytei keip nedygsta taip nedygsta doh.gif unsure.gif verysad.gif cray.gif cry.gif net nebezinau ka daryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gabytuke @ 2007 03 18, 17:08)
as irgi jau nerimauju mums jau ne uz kalnu 6 menuo o dantuku kaip nera taip nera...o drauges vaikui 3 menesiu isdygo pirmasis  blink.gif o mano saulytei keip nedygsta taip nedygsta  doh.gif  unsure.gif  verysad.gif  cray.gif  cry.gif net nebezinau ka daryti  verysad.gif

ką čia jau kita padarysi - lieka tik laukti lotuliukas.gif Maniškei tuoj 8 mėn, o dar be dantų doh.gif
Atsakyti
mes jau 6 turim ir jau laukiam 7 jau greit bus,nes jau kamputis mazas matosi.
Atsakyti
QUOTE(Rasmuze @ 2007 03 19, 00:28)
mes jau 6 turim ir jau laukiam 7 jau greit bus,nes jau kamputis mazas matosi.

na ir dantuota tavo mergička thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasmuze @ 2007 03 19, 00:28)
mes jau 6 turim ir jau laukiam 7 jau greit bus,nes jau kamputis mazas matosi.

O kaip pernesa ta dantuku dygima? Irzli? Mano suneliui 6 men bet irgi dar bedantis smile.gif
Papildyta:
Priimsit i badanciu kompanija, mergos??? biggrin.gif
Papildyta:
Upsss, bedanciu... blush2.gif
Atsakyti
MES NETURIM DANTUKU verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangutė @ 2007 03 19, 11:50)
O kaip pernesa ta dantuku dygima? Irzli? Mano suneliui 6 men bet irgi dar bedantis  smile.gif
Papildyta:
Priimsit i badanciu kompanija, mergos???  biggrin.gif
Papildyta:
Upsss, bedanciu... blush2.gif

priimsim priimsim mirksiukas.gif
Atsakyti
Sunui pirmieji dantukai isdygo 6 men., o dukryte jau 5 men. 2 dantukus turi smile.gif
Atsakyti
Mes jau turime 10-ajį dantuką!
Atsakyti
5 mėn. pasirodė pirmas dantukas. Kiek džiaugsmo buvo mamytei! smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Mum pasirodė visu gražumu 7 mėn proga wub.gif
Atsakyti