Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

Iki 9,5 mėn. dukrytė neturėjo nė vieno dantuko. Klausėm gydytojos,gal reiktų sunerimti.,tai atsake,kad viskas normalu.Dabar jau 11 mėn ir turim du dantukus,bet kitų dar nesimato. schmoll.gif
Kantrybės,kurie laukia. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramux: 22 vasario 2007 - 12:57
Pirmas dantukas išdygo 5.5 mėn., po savaitėlės antras. O vakar pasirodė iš karto abu viršutiniai thumbup.gif Tai dabar jau turim visus keturis smile.gif
Atsakyti
Pirma dantukas isdygo 8 menesiu, antras po dvieju savaiciu. 3 ir 4 tai po gero menesio ar dar daugiau, o visi like keturi vienu metu po nauju metu, tai kai vaikui buvo 1,1 laiko smile.gif
Atsakyti
mums pirmas dantukas išdygo 7 mėnesių.Nerimauti nėra ko,krikšto dukrai pirmas dantukas išdygo tik sulaukus vienerių metuku.
Atsakyti
mano maziausiai dukrytei pirmas(tiksliau keturi pirmi)dantukas isdygo metu laiko.seiliojosi tai jau nuo kokiu keturiu men ir as vis laukiau kada gi tas dantukas isdygs.bet paskui kazkaip apsipratom ir be dantuku iki metu prabuvom.o maista tai ji pakankamai geari su dantenom kramte,matomai niestejo dantenas,tai ir kramtydavo mielai kietesni maista
Atsakyti
Mum isdygo 8men :4u
Atsakyti
Mano abiejų vaikų pirmieji dantukai pasirodė kai jiems buvo po 9 mėn. Ir tikrai nėra ko nerimauti, kad jie taip ilgai nepasirodo.....
Atsakyti
Didziajam pirmas dantukas islindo 1.3 metuku.Buvau nuvezusi i "zalgirio" ligonine bet nuramino kad isdygs iki pusantru metuku.
Mazajam isdygo 6 men. 4u.gif
Atsakyti
pirma pora dantukų pasirodė 6 mėn., antra - 11 mėn., o dabar neseniai pasirodė septintasis... laukiam likusių
Atsakyti
kai mum suėjo 7 mėn.mes jau turėjom 8 dantukus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif dar Rokui 11 mėn.ir tie patys 8 dantukai g.gif nors gydytoja sakė kad daug ir kad iki metų gali daugiau nei viens neišdygt unsure.gif
P.S.pirmi 2 dantukai išdygo 4 mėn. thumbup.gif
Atsakyti
o mums penki menesiai ir mes jau turim du dantukus, kurie beje dygo visai lengvai, buvo truputi irzlesne negu visada, bet naktimis miegojo smile.gif
Atsakyti
Labai skirtingai su tais dantukais 4u.gif

Suneliui išdygo 9 mėn su trupučiu, sunkokai ax.gif Sunkesnės dienoskai lieka tik tik prasikalti, dabar jam metai trym mėnesiai,turi penkis dantukus, tuoj dar bus, viršutiniai dygsta sunkiau nei apatiniai smile.gif

Man už dentinox geresnis Kamistad smile.gif tepaliukas smile.gif
Atsakyti