Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

pirmasis dantukas pradejo lyst kai buvo 5 men per dvi savaites islindo is po dantenos ir stiebiasi aukstyn , pries savaite pradejo lyst antras bet dar pro dantena neislindo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kedute: 15 vasario 2007 - 14:54
QUOTE(ugninemere @ 2007 02 15, 15:28)
o mes pirmą dantuką turėjom lygiai 4mėn.,antras-6mėn  biggrin.gif o dabar nenori išsižiot ir parodyt savo turtą lotuliukas.gif

O KIEK DABAR TURITE? MUSU LELIUKAI VIENO AMZIAUS TAI MANAJAI SIANDIENA ISDYGO TRECIAS VIRSUJE, O PIRMIEJI PASIRODE 4 MEN
Atsakyti
Mes 6,5 mėn.
Atsakyti
mums pirmi du apatniai 5 men islindo thumbup.gif
dabar laukiam sekanciu
Atsakyti
Lukui pirmas dantis išdygo 9 mėn. ir viskas vyko pakankamai skausmingai, su slogom, pakylančia temperatūra ir pan.
Bet dabar štai laukiam septinto gimtadienio ir neturime nei vienos skylės ir dar visi savi pieniniai puikiai laikosi thumbup.gif
Mikui pirmas dantukas išlindo aštuonių mėn. ir kelios dienos, po dviejų savaičių pasirodė antras. Tikiuosi, bus tokie pat stiprūs, kaip pas brolį biggrin.gif
Atsakyti
mano vaikinukui prmas dantukas islindo 3,5men ax.gif
Atsakyti
pirmas pasirodė be kelių dienų 6 mėn. iš karto po jo lenda antras 4u.gif vaikui tikra kančia doh.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 8,5 men. Turime viena dantuka, bet jau 2sav. mums bemieges naktys.Jau nebezinau ko griebtis.Tepaliukai nepadeda, viburkolis irgi nelabai, be to mano dukryte neima ciulptuko, tai nakti keliuosi po 15 kartu.Gal kam nors taip buvo? Nebezinau ka daryti.Tikriausiai teks apsisarvuoti kantrybe ir laukti kol isdygs dantukai.
Atsakyti
Mano mama sakė, kad man dantukai pradėjo dygti beveik 9 mėn. ir dygdavo po keturis iš karto bigsmile.gif o mano mažajam dantukai pradėjo dygti lygiai pusės metukų biggrin.gif čia kiekvienam vaikučiui vis kitaip smile.gif o pediatrė nieko nesakė?
Atsakyti
maniskiui pirmasis dantukas isdygo apie 8 men.pries tai dar su gydytoja konsultavaus,ir ji mus nuramino,kad viskas normalu.sake pas ja buvo 13 men vaikas ir dar be dantu g.gif va cia tai reikia sunerimt blink.gif
Atsakyti
Mano pupai pirmi kandys išdygo 7,5 mėn, o jos puseserei 1m.
Galima kreiptis ir į gyd., bet jie nuramins ir pasiūlys dar palaukti.
Žinau, kad metinukams gali daryti ir rentgeno nuotrauką - ar yra dantų kaulinių darinių. Ir nuotraukos visada parodo, kad yra. Vadinasi, išeitis - laukti ir išsikals:) 4u.gif
Atsakyti
Musu kliackui pirmi du dantukai isdygo 5men.
Bet ju kiekienam vaikui skirtingai todel tikrai neverta nerimauti mirksiukas.gif
Atsakyti