Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

Sveikutės, mamytės. Mums pirmasis dantukas išsikalė 5 men ir 10d., biggrin.gif antrasis pasirodė už savaitės, o trečiasis tik 7 mėn. Dabar mums jau daugiau truputį nei 10 mėn. ir mes jai turim 6 dantukus ir matau kad neužilgo prasikals dar du dantukai clap.gif .Kiekvienas vaikutis yra individualybė, ir jam išsikala dantukai tada kada jamreikia (bent jau aš taip manau) gossip.gif
Atsakyti
pirmasis pasirode 6.5 men. sekancia diena sulaukem ir antro dantuko biggrin.gif. O pries savaite pasirode ilgai lauktas 3 ias dantukas biggrin.gif
Atsakyti
pirmi du prasikale 4men. laukiam kitu bet ju nera. Idomu kiek reiks laukti?
Atsakyti
pirmas dantis prasikale laaabai velai - 10men. 16d. mirksiukas.gif
Atsakyti
6 mėn. pirmi du (su dviejų sav. pertrauka), po to 9 mėn. dar du (vienas ryte, kitas vakare) bigsmile.gif
Atsakyti
Pirmi du išsikalė 4mėn.poto 5mėn.sulaukėm dar du išsikalė ir šešių sulaukėm dar dvieju thumbup.gif o va mano sesers dukrytei pirmų dantukų sulaukė tik 8mėnesiukų.tai čia priklauso tik nuo vaiko rolleyes.gif o kaip yra smagu žiurėti kai jau matosi dantukai wub.gif
Atsakyti

o mums pirmi dantukai pasirode 4 men.naktys buvo ramios,bet kai dygo priekinai ir kiti soniniai tai naktys buvo liudnos,labai dejavo,gal delto,kad kalesi iskart 6.dabar ir visi 4 kruminiai kalas,bet galim sakyt,net nesupratau,kol nepamaciau,nes nesitikejau.mums greit 11men.turim 12 dantuku.dentinox tepiau,kai buvo neramios naktys ir net zvakute kisau,bet niekas nepadejo.
Atsakyti
Norejau paklaust mamyciu,mano dukrytei jau matytis pirmasis dantukas antra diena,kada isdigs visas,pirmasis vaikutis,tai jauciuosi "zalia" blush2.gif mano dukrytei 9 men ir 4 d
Atsakyti
Pirmieji du penkių mėn ax.gif
Atsakyti
Mao dukrai uz savaites 9men, bet dantu nei kvapo. matyt bus i teti, tam 11men isdygo smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės. Mums 4 mėnesiukai. Pastarosiomis dienomis, o ypač naktimis mūsų Zuikutis labai irzlus tapo. Naktį per miegelius labai blaškosi. Apatinės dantenytės pabalusios, panašu į dantukų šaknytes. Įdomu ar gali būti, kad taip anksti dantukai dygsta?
Atsakyti
QUOTE(lern @ 2007 02 10, 16:00)
Įdomu ar gali būti, kad taip anksti dantukai dygsta?

na, čia paskaičius, Jums jau gana "vėlai" dantys lenda smile.gif ir tikrai panašu, kad Jums dantys...
mane kitkas kankina - mano mergina jau pusantro mėnesio augina 4 viršutinius dantis. Ir visą laiką ji pikta kaip šeškas - lipa ant rankų, zyzia nuo pat ryto, valgo blogai - būna dienų, kai tik MP tevalgo... Jau du dantys išlindę, bet dar du šviečia pro dantenas. Labai tikiuosi, kad kai tie išlįs, ji pasidarys ramesnė (na, bent kurį laiką). Ar aš puoselėju tuščias viltis?
Atsakyti