Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

mums pirmasis dantukas prasikalė 5 mėn. ir 3d..o antrasis 5,5 mėn.. biggrin.gif dabar mums 6mėn ir 6d. ir kitų dantykų dar nesimato g.gif
Atsakyti
Mano abiem dukrytem pirmieji dantukai isdygo 7.5men.
Dabar mazajai tuoj metukai, bet turi tik 2 dantukus, au lyg r treciasis kalasi. Abiem dygo lengvai,be jokiu temperaturu ar viduriavimu thumbup.gif
Atsakyti
Mano suneliui pirmieji dantukai isdygo 6men. Bet jau taip ilgai ir skausmingai jie lindo... Labai kankinomes.
Atsakyti
pirmieji dantukai mano suneliui prasikale velokai - kai buvome jau 7 menesiu. is karto kalesi du virsutiniai dantuliai, tai vaikis vaiksciojo kaip triusiukas biggrin.gif tiesa, kalesi nelengvai - su naktiniais nemiegojimais, temperatura (viena nakti buvo pakilusi net iki 39.5 doh.gif ).
dabar jau turime viena apacioje ir antras jau visai pakeliui bigsmile.gif
Atsakyti
mums jau taip pat lenda matosi ir labai duria o Suneliui neseniai sukako 5menesiukai!
Atsakyti
mes pirmų dviejų dantukų sulaukėm 5 mėn , o dar du dantukai išdygo prieš kelias dienas tai yra 8 mėn lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano mažylei pirmasis dantukas prasikalė lygiai 8,5 mėn yahoo.gif sakyčiau visai neskausmingai. Beje, seilės plūdo jau nuo 2 mėn doh.gif o pora savaičių prieš pasirodant dantukui tų seilių visai sumažėjo thumbup.gif Dabar jau laukiam antrojo danto tongue.gif
Atsakyti
mes pirmų dviejų dantukų sulaukėm 5 mėn, dabar 7 ir tebeturim tik 2, laukiam kitų
Atsakyti
mums pirmieji dantukai isdygo 4 men ir iskart du, kiek dziaugsmo buvo thumbup.gif o dabar stop ir nebera, tad taip ir gyvenam su dviem dantukais ir laukiam kitu draugu.
Atsakyti
O mano mažyliui pirmieji dantukai išdygo aštuonių mėn.,dabar jau devyni mėn.,o kitų dantukų nesulaukiam.
Atsakyti
mums 5,5 men ir jau lenda lenda tongue.gif ryt poryt bus tongue.gif
Atsakyti
mums jau 6men ir pirmasis dantukas jau prasikale uzvakar thumbup.gif
Atsakyti