Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

O mes dantuku sulaukem labai netiketai. Pirmas pasirode 5 men ir 3 diena, o antras dar po dvieju dienu. Pora savaiciu iki tol, po skiepu, jis pasidare neramesnis, tai sulauke 5 men., kai ejom pas gydytoja, paprasem, kad paziuretu, ar dar dantukai nedygsta. Gydytoja patikino, kad dantenos nepatine, tai dar negreit ju sulauksim. O va se tau, kad nori, po vizito praejus 2 dienom ir islindo!!!!!Ir tikeke gydytojais !
Atsakyti
pirmas dantukas isdygo 3,5men.dabar mums 7men ir jau 8dantukai g.gif g.gif
Atsakyti
Mes ir gana velai sulaukem pirmuju skapliuku isdygo 8men 2savaiciukiu 4u.gif bet atnese labai daug dziaugsmo todel kad mama labai jau lauke pirmuju danteliu,man labai grazus apatinai skapliukai.Kai juokiasi taip graziai islenda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O mums vakar prasikale pirmas dantukas! lotuliukas.gif Kaledinis stebuklas... Kaledu Senelis dovanu atnese dantuka lotuliukas.gif biggrin.gif Mums 6 menesiukai tik ka suejo, tai tevelis jau labai lauke to pirmojo dukrytes dantuko biggrin.gif
Bet jau prikamavo mus su teveliu tai nerealiai -- pirma karta per puse metu beveik visa nakti nemiegojo maze doh.gif
Jau matau, kad ir kitas salia baltuoja pro dantenas...tai vel greitu metu turesime tikriausiai bemiege nakti blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristal: 26 gruodžio 2006 - 20:59
mums pirmas islindo 7 men. smile.gif
Atsakyti
Musu suneliui pirmasis dantukas buvo uztiktas, kai jam buvo 3 men ir 20 dienu. Beje, tai mums staigmena nebuvo, nes labai jau vaikas seilejosi ir viska i burna kiso. O mano mama pasakojo, kad man pirmais dantukas isdygo 4 men ir 4 dienu.
Tai turbut tikrai paveldimas ankstyvas dygimas bigsmile.gif
Atsakyti
Mum 5 mėn ir 3 sav. bet dantukų dar neturim.Nors jau zirzia labai, seilytės bėga, viską kiša į burnytę.Bet tikiuosi jau greit bus
Atsakyti
mes dantukų sulaikėm 5 men. ir 3 savaičių ryte atsirado 1 dantukas po pietų pastebėjom ir antrą tai apačioje turime jau du dantukus kurie jau puikiai matosi. Dabar vėl pradėjom kišt viską į burnytę ir stipriai sukąst laukiam dantukų viršuje manyčiau mienuo jau praėjo gal išdygs, kasdien kelis kartus tikrinamės. thumbup.gif
Atsakyti
Na bent jau manajai i men po du dantis.4men -2, 5 men -2, 6 men. greit bus vel du.
Atsakyti
na, mano berniukui dantukas pirmas 4 menesiu isdygo smile.gif
Atsakyti
4u.gif
mano maziukei pirmas dantukas islindo nesulaukus 4 menesiuku bigsmile.gif
Atsakyti
Manajam tai išdygo 4mėn.2dantukai tėveliai jau labai džiaugėsi ir dabar jau 5mėn.ir dar sulaukėm viena jau turim tuoj bus kitas iltinukai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti