Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

Mano dukrytei 9,5men. ir mes jau turim du dantukus apacioj ir virsuj jau dvieju dantuku virsuneles baltuoja. thumbup.gif lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
Mano 2.gif seletis ir viska kisti i burna pradejo 3 men. wub.gif o pirmi dantukai islindo 5 men. lotuliukas.gif o daba turim cielus 7 thumbup.gif
Atsakyti
mums taip pat jau 3men o i burnyte viska kisha jau nuo 2-o,taciau dantuku dar nesimato g.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Mano pumpuriukui flirt.gif 6,5 mėn. ir turime jau 2 dantukus, kurie išdygo nesenai. Pirmas išdygo kai buvo 6 mėn ir 4 d, o antras lygiai po savaitės. O laukėm mes jų labai ilgai. Dukrytė viską į burną kišo ir seilėtis pradėjo nuo 1,5 mėn, bet vis dantukų nebuvo. Ir sulaukus pusės metukų dantukai labai greitai ir tikrai be jokių skausmų ir zyzimų prasikalė.
Atsakyti
Manajam 6 men su galu. Pirmasis isdygo 6 men. Dabar jau antras kalasi. labai jau neramus berniukas mano. Viskas negerai. Kas tik papuola po ranka patenka i burnyte. Vargsiukas! Kaip jam skauda! Su pirmuoju taip nesikankino... verysad.gif
Atsakyti
Turim 2 dantukus, bet laukiam kitu, nes baisi zirzilyne vaiksto ir seiliune doh.gif
Atsakyti
Musu maziukui pirmasis dantukas issikale kai buvo 4,5 menesio, netrukus ir antrasis isvydo sviesa. Neseniai (dabar esame 7,5 menesio) net pati nustebau - vaikiukas pasidare toks neramus, knerzi nuolatos - ogi pasirodo, vargsiukui net keturi dantukai vienas paskui kita kalasi - du apacioje ir priekiniai didieji. Labai mazyli erzina toks pasikeitimas, bet pripras thumbup.gif
Atsakyti
Mums pirmas dantukas isdyko 6men ir 1 sav.Dabar turim tris,jau matosi ketvirtas,jokio vargo smile.gif gal tik valge maziau schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(gu1 @ 2006 11 30, 13:01)
Mums pirmas dantukas isdyko 6men ir 1 sav.Dabar turim tris,jau matosi ketvirtas,jokio vargo smile.gif gal tik valge maziau schmoll.gif

ne 6 men,o 5 men smile.gif ne ta skaiciu paspaudziau ax.gif
Atsakyti
manajai maziukei 9men ir 1sav tai pirmas dantukas isdygo pries savaite o dabar jau ir antras lenda jokio vargo neturejau ir naktimis gerai miegojo.tik gan keistai isdygo tie dantukai virsutiniai soniniai dantukai lotuliukas.gif
Atsakyti
mano dukrai dantys kaltis pradejo 2 men,tai gydytja stebejosi,bet procesas vyko net du men,bet 4 menesiuku turejom jau du dantukus,po dvieju savaiciu dar du biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyrui isdygo pirmi 2 dantukai 8 men.dabar mums 10,5 men. tai pas mus pries kelias prasikale dar du ir vat ,vat dar du bus thumbup.gif
Atsakyti
Dukrytei 8 mėn., ji jau turi 5 dantukus. Bet kas keisčiausia, kad visiškai jai nebuvo seilėtekio, seilinukus naudojam tik valgant tongue.gif Tikiuosi tai normalu..juk visi vaikai individualūs.
Atsakyti