Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

mums kai suejo 5 men ir 5 dienos pamaciau pirmaji dantuka. dabar jau antro laukiu neuzilgo turi pasirodyti, nes seiles, zyzimas ir bemiege naktis buvo.
Atsakyti
Pas mus seiles bego nuo 2 menesiuku,Bet dantis prasikale 6 men.
Atsakyti
Pas mus tarp pirmo ir antro dantuko tik savaites skirtumas, taciau paskiau trecio ir ketvirto reikejo daugiau nei 3 menesius laukti ir tai prasikale beveik neauga:blink: Irgi buvau emus svarstyti, kad gal kalcio per mazai, tai dabar vietoje vitD emiau Osteocare duoti mirksiukas.gif Nors is tikruju manau, kad pas kiekviena vaika savas ritmas. Kai kam ir daugiau nei metuku pirmas isdygsta ir nieko, paskui like kaip grybai po lietaus pasipila smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistiushka_: 20 spalio 2006 - 17:20
Mums jau yra 10men.o dantuku turim apacioj tris ir virsuj du bet jie yra soniniaio pirmieji dar neisdygo mano vaikinas atrodo kaip vampyriukas lotuliukas.gif
Atsakyti
mums atrode kad jau greit bus kai jai buvo 4 men,nes buvo pabrinkimai,o seilejasi jau nuo 2 menesiu.Dabar jau dygsta 2 dantukai,vienas jau prasikale biggrin.gif ,o Gabytei siuo metu 5 menesiukai ir 15 dienu.jau gera savaite matesi dygimas tongue.gif
Atsakyti
5,5 menesiuko biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .Dabar biggrin.gif
Atsakyti
mes sulaukem pirmo dantuko 4men.2d, o antras isdygo po 3 dienu biggrin.gif
Atsakyti
dziaukites mamytes kad vaikuciu dantukai veliau dygsta nors ir norisi kad anksciau pasirodytu, unsure.gif mano maziui dar tik du menesiukai o jau dantukai dygsta, tai koks jis irzlus dbar doh.gif
Atsakyti
Mum 10 mėn. turim 8 dantis lotuliukas.gif . Dabar kaip matau viršuje dar kalasi biggrin.gif . Labai jau sutinusios dantenos yra net kraujosrūvos schmoll.gif . Labai išsigandau pas daktarytę nuvedžiau nes labai jau baisiai atrodo, mėlynos dantenos g.gif . Pirmajam vaikui taip nebūdavo. Gyditoja sakė, kad lendantys dantukai paprasčiausiai užkliuvo kraujiagyslę unsure.gif . Vargšiukai mūsų mažiukai blink.gif . Ar jūsų vaikučiam būna kraujosrūvų, kai dantukai lenda verysad.gif ?
Atsakyti
Mum už savaitėlės geros bus 7mėn, bet dantukų dar neturim. Tačiau jau antra naktis bemiegė, o dieną vaikis irgi neramus... soske.gif Man rods dantukai atkeliauti nori... Bet kad dantenos nepabrinkusios... Bet jau taip zyzia, jau tos neramus antra para iš eilės... doh.gif blink.gif
Atsakyti
Mum pirmieji isdygo 8men.
Atsakyti
o mums 9 mėn, ei na 10men o dantu ne kvapo cray.gif cray.gif labai pergyvenu verysad.gif
Atsakyti