Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

gydytoja išrašė Basica. geriam, bet bijau, kad viduriai nuo to neužkietėtų, nes ir su tuo turim problemų. ir laaabai blogai valgo sad.gif aš kiekvieną kartą, kai reik maitinti, baisiai susinervinu... sad.gif
šiaip gydytoja susirūpino tik dėl dantų, ne dėl ūgio-svorio. nors priaugo per mėnesį tik 200 g unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eziuke: 09 spalio 2006 - 11:33
QUOTE(Eziuke @ 2006 10 07, 20:09)
ir vėl prašau pagalbos... mums išdygo prieš mėnesį vienas dantukas, o antro ir nesimato sad.gif Ar tai normalu? girdėjau, kad dantys auga poromis. kas negerai? tiesiog permažai kalcio? Rachito požymių lyg nesimato...
dar vaikas blogai valgo ir blogai priauga svorio cry.gif

mano Ugnytei pirmieji 2 dantukai išdygo 6 mėn. (savaitės intervalu), o kiti pradėjo dygti nuo 9,5 mėn. Ir metukų Ugnė turėjo jau 11 dantukų. Tiesiog dygo vienas po kito kaip grybai po lietaus. Kantrybės ir pamatysi kaip greitai gydysi savo sukandžiotus žandus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2006 10 09, 13:27)
gydytoja išrašė Basica. geriam, bet bijau, kad viduriai nuo to neužkietėtų, nes ir su tuo turim problemų.  ir laaabai blogai valgo sad.gif aš kiekvieną kartą, kai reik maitinti, baisiai susinervinu... sad.gif
šiaip gydytoja susirūpino tik dėl dantų, ne dėl ūgio-svorio. nors priaugo per mėnesį tik 200 g  unsure.gif


keista, kad gydytoja susirūpino dėl dantų unsure.gif Mūsų gydytojos žodžiai: jei išdygo vienas dantukas, išdigs visi biggrin.gif o dėl nevalgymo... Jei vaikiukas gerai jaučiasi, sysioja ir kakoja - viskas gerai thumbup.gif tik tu pati nusiramink mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2006 10 09, 11:27)
gydytoja išrašė Basica. geriam, bet bijau, kad viduriai nuo to neužkietėtų, nes ir su tuo turim problemų.  ir laaabai blogai valgo sad.gif aš kiekvieną kartą, kai reik maitinti, baisiai susinervinu... sad.gif
šiaip gydytoja susirūpino tik dėl dantų, ne dėl ūgio-svorio. nors priaugo per mėnesį tik 200 g  unsure.gif

manau, kad nereik pergyvent, juk jau turite viena 4u.gif pazistu vaikiuku, kuriems pirmas dantukas tik metuku pasirode. o kiti dygo po kelis iskart.
gal dar ir genai turi itakos g.gif
o dantukai, tikrai, nebutinai poromis dygsta. kantrybes 4u.gif
Atsakyti
Mano sūneliui pirmieji du dantukai išdygo pusės metų ir vienos dienos smile.gif tėčiui gimtadienio proga lotuliukas.gif
Atsakyti
Musiskis pirmasis dantukas pasirode 8,5 men., kai mamai danti isrove tongue.gif
Neveltui sakoma vieniems atima-kitiems duoda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes pirmojo baltuko sulaukėm 8 mėn. ir 6 dienų.
Atsakyti
Nepergyvenk, išdygs tie dantys.
Maniškei 6 mėn. per vieną savaitgalį prasikalė pirma dantukų pora, o va kitų kaip nėra taip nėra...
Atsakyti
dantukai tikrai isdyks mirksiukas.gif nera ko pergyvent mirksiukas.gif tuo labiau kad jau viena turit mirksiukas.gif

vat drauges mergytei nebuvo nebuvo, o dabar varo kaip grybai po lietaus 10menesi biggrin.gif
Atsakyti
Mes tokio džiaugsmo sulaukėm kai sūnukui buvo 7 mėn. ir 3 sav.
Atsakyti
Per apsilankyma pas gyd. triju men dukryte apziurejusi gydytoja pasake, kad jau laukiam dantuku, nes jau paburke dantenos, griauzia pirstukus ir labai seilejasi. O kokio amziaus jusu vaikuciams isdygo pirmieji dantukai? g.gif
Atsakyti
Mano irgi nuo 3 mėn. selėjosi graužė viską.... bet pirmo dantuko sulaukėm tik 6 mėn blink.gif o tada kai pasipylė ir 7 mėn jau turėjom 6 doh.gif
Atsakyti