Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

niu maniskei siandien pastebejau kad jau baltuoja... 4u.gif verysad.gif o dar tik 3 men ir 2 sav. pilvukas dar nesusitvarke o jau dantukai kankinti pradejo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saules Mama: 18 rugpjūčio 2006 - 18:24
Su kaprizais 6men. ir 2d. isdygo vienas dantukas greit bus septyni o antro nesimato smile.gif
Atsakyti
Mano suneliui pirmi du dantukai isdygo 5 men.,2sav. ax.gif
Atsakyti
mum 7 men ir savaite, bet dar neturim dantuku:D bet jau bet kuria diena turetu jie ishdygt.gal net ir rytoj ryte rasim dantuka. tikiuosi:D
Atsakyti
Mes netveriam džiaugsmu, nes dukrytės burnytėje jau du dantukai matosi bigsmile.gif Mums tik keturi menesiai ir 9 dienos. Vakar pagalvojau gal per anksti, gal per daug vitamino D, bet šiandien paskaičius jūsų žinutes supratau, kad galima džiaugtis ir nieko tokio, kad anksti jie išlindo. Mums beje prieš pora dienų atsirado slogytė, kuri jau baigia praeiti. Bet nelabai suprantu ar dantukų dygimas ir slogytė gali būti susiję?
Atsakyti
Mum siandien sukako 5 men. ir 5 dienos. ir sulaukem pirmo dantuko thumbup.gif
O taip sunkiai jie dygo, jau nuo 4 men pradejo maziukas zirzaliuoti, blogai miegoti, blaskytis ir begalo seiletis. Paskutinem dienos is viso sunkiai rasdavom tinkama padeti, pasidare nebegera ir ant ranku. Ka bepaima i rankytes, viska kisa i burnyte, kanda is visu jegu, tada uzsigauna dantenas, dar labiau supyksta, verkia, nervinasi. Zodziu kankinomes, tik dziaugiuosi, kad tik menesi. Bijojau, kad tai nesitestu 2 ar 3 men. Tikiuosi kad po keliu dienu turetu aprimti mano zirzaliukas biggrin.gif
Atsakyti
Mano mažajam jau beveik 6 mėn. Prieš dvi savaites išdygo pirmas dantukas, o po 4 dienų ir antras. Seilėjosi baisiai gal kokius porą mėnesių, viską kišo į burną, o porą dienų prieš pasirodant dančiui buvo pakilusi temperatūra iki 38,5.
Atsakyti
Pas vyresnėlį 4,5 mėn. , o pas mažajį 5,5 mėn.
Atsakyti
mes sulaukem iskart 2 apatiniu dantuku neturedami net 6 men.buvo labai ramus,o kitu 4 virsutiniu 6 su truputuku nelabai pamenu vat tuomet turejom siek tiek vargo bet naktimis budavo ramus tik dienomis siek tiek neramus biggrin.gif dabar dar neauga jau tie dideli ir kaip kandziojasi ojojoj doh.gif fear.gif jau visa seimyna bijom jo
Atsakyti
o mes du dantukus apacioja sulaukem budami be savaites 3men lotuliukas.gif o dabar mums katik suejo 7men ir jau turim 8 dantukus
Atsakyti
Mano sunukas nuo pat gimimo toks irzlesnis budavo. Kad pradejo truputuka daugiau zirzenti net nepastebejau. Tik vat visokiausiu simptomu prasidejo seiliojimas, viska imti i burnyte ir pan. Grazu ryta kai sunukui buvo 4 menesiai ir dvi savaites aptikome pirmaji dantuka!! Ot dziaugsmelio buvo. Tik veleliau priskaiciau visokiu straipsniu, kad taip anksti pasirode dantukai nera gerai. Guodzia tai, kad anyta papasakojo, kad sunuko teveliui taip pat dantukai pasirode l. anksti ir iki siol visi sveikuteliai!!! Ir as tikiuosi, kad ir mums taip bus. Dar vienam zurnale perskaiciau, kad jau reikia pradeti valyti pirmuosius dantukus su specialiu sepetuku, katras uzsideda ant mamos pirstuko, vat jau ir klausimas ar tiksliai reikia jau trinti maziukus dantukus????? g.gif Dabar mums 5 menesiai ir 3 savaites o mes jau galim pasidziaugti net 2 dantukais!!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird20 @ 2006 06 01, 14:36)
mano sūneliui pirmas dantukas pasirodė 6,5 mėn, dabar jau turim apačioj 2 ir viršui du jau truputį išlindę. labai jau lėtai auga g.gif ar taip turi but?
kai pradėjo augt, pradėjo naktim nemiegot, o iki to laiko isšmiegodavo visa naktį dabar butinai atsikelia 2kartus, ir nesiaip rekdamas o tiesiog klykia, vagšiukas unsure.gif gaila


Mums labai panasiai, tik mes nezinome ar tai jau dantukai pasirode, ar kas kita vaikui miegoti neduoda. Pasidalinkite patirtimi mamytes - vaikutis nakti labai daznai keliasi, purto galvyte, ziojasi. Anksciau ismiegodavo visa nakti.
Tiesa, mums 4.5 men.
Atsakyti