Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

Mano pirmam sūnui 1-as dantukas išdygo 3mėn., o antram sūnui 3mėn.,2 sav. Dabar mums 8 mėn. ir mes turim 7 dantukus, pokyčių jokių nebuvo nebuvo- ramiai miegojo ramiai, gal tik daugiau seilėjos
Atsakyti
o mum 6 menesiai ir saavite:) ir mes esam bedantes:) bet ash nesijaudinu:) kazkada vistiek tures ishdygti:) plius..kadangi ash ja maitinu, tai labai dziaugiuos, kad ji be dantu:)
Atsakyti
Mazajam pirmas dantukas pasirode 6men.ir savaites.Per du men.isdygo 6 dantukai .Odabar jau du men.nesulaukiam nieko. g.gif
Atsakyti
pirmi 2 isdygo 4,5 men 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukas1 @ 2006 07 17, 22:55)
Mums tikriausiai ir dantukai prades lysti, nes labai jau norim viska grausti ir pirstukais dantenas pasikasyti ax.gif Nors, kas cia zino.. Mamytes ar naudojat kokius vaistukus, kad dantenu taip nenieztetu?



mes naudojam Kamistad Baby,as patepu nedaug soske,nes ji vis ja kramsto ir kramto,tai kartu su tepaliuku mes daug ramesnes bunam.... ax.gif
Atsakyti
Mums pirmi 2 islindo 5,5 men. Iki to vos ne 2 menesius kankinomes... Naudojau Dentinox, bet jis tik naktimis padedavo. Ta diena kai prasikale mazylis jau ramus buvo ir daugiau miegojo. Diena pries dazniau ir skysciau tustinosi.
Atsakyti
QUOTE(aistiushka_ @ 2006 08 05, 20:42)
Mums pirmi 2 islindo 5,5 men. Iki to vos ne 2 menesius kankinomes... Naudojau Dentinox, bet jis tik naktimis padedavo. Ta diena kai prasikale mazylis jau ramus buvo ir daugiau miegojo. Diena pries dazniau ir skysciau tustinosi.



2 men kankinotes...? blink.gif mano irgi jau ilga laika nerami,irzli,ne vaikas o biesas kazkoks blush2.gif bet nezinau,duok dieve kad tai netvertu 2 men ar ilgiau,nes isprotiesiu pirmu perliuku belaukdama biggrin.gif Pas pirma vaika net nepastebejom kaip isdigo pirmi dantukai,o pas panele... doh.gif
Atsakyti
na o mano maziuke tai kaip dejo 4men ir 2dienu,sshast ir yra pirmas dantukas,o antrasis po keliu dienu....oi kokia nerami buvo,oi kaip verke,iprastai miegodavo per nakti,bet kai dantukai kalesi tai kas tris val kelesi,tai valgyti,tai gerti,o su antru kas pusvalandi varciau nuo sono ant sono,kitaip verke...isdygo ir dabar tpiu tpiu tpiu vel i ritma grizta thumbup.gif
Atsakyti
mano dukrytei du dantukai apačioje išdygo 6 mėn pabaigoje, tačiau žinau, kad ir iki metų dantukai gali nepasirodyti...
Atsakyti
mes pirmuju 2 dantuku sulaukeme pries kelias savaites thumbup.gif mums dabar 5 menesiai smile.gif net nelaukem taip greitai..nei irzlus buvo,nei seiliojosi tongue.gif
Atsakyti
nu čia tikrai skirtingai vaikams. Mano pirmam berniukui, tai net nepastebėjom blush2.gif močiutė tiktai sako jūs dantį turit??? blink.gif Jam buvo vos 2 mėn.
O dabar merginai tai sunkiai kankinomės gal 4-5 dienas. Jau nežinojau net ką daryti. doh.gif Dieną nei vienos minutės viena, beveik nieko nevalgė tiktai MP. Naktimis irgi teko kas 2-3 val. duoti MP. Nu pasikankinom doh.gif Išlindo 6,5 mėn.
Dabar su baime laukiu antro dantuko , kažko tai nenori lįsti g.gif
Atsakyti
O mums dantukai pasirode velai,tik 8 men. ir is karto 2,bet dygo gana lengvai,tik siek tiek irzleznis buvo.Kol kas daugiau dantu neturim ax.gif
Atsakyti