Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

Mano mažiukui jau 9 men., o dantuku dar nera.Aš irgi jau panikiuoju,bet pasirodo ne vieni mes tokie.Tad tikėkimes ir laukim,gal neliksim bedančiais. lotuliukas.gif
Atsakyti
mano mergytei tuoj 5 men ir jau pora savaiciu labai nerami, pastoviai zyzia , viska kisa i burnyte jau nekalbu apie pacios kumstukus, jei neduodi iskart pyksta kisa net adijala, pagalvyte zodziu viska. seiliojasi labai. gydytoja dantyuku nemato. kas dar gali buti?
Atsakyti
[FONT=Courier]ŠIANDIEN thumbup.gif
[FONT=Arial] Pamačiau netyčiukais, laaabai šaunu.
Mums 5,5 mėn.
Atsakyti
mes pirmuju dantuku sulaukėm 5, 5 mėn. ir palyginti labai lengvai, kai jau pastebėjau jau buvo išdyge, o kad visi taip, vat trčias viršutinis kalėsi su didžiausiais skausmais, kankinomes beveik visa mėn. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renaciukas25: 06 liepos 2006 - 20:40
musu pirmas dantukas pasirode 6men., antras po poros dienu.. abu apacioje biggrin.gif
Atsakyti
Mano didžiajam pirmieji dantukai prasikalė 4 mėn., viduriniąjai 6mėn. Dabar laukiamkada prasikal mažylio pirmi dantukai. 4u.gif
Atsakyti
Meidutei 2 apatiniai dantukai isdygo 6 men. ir 2 sav. - is abu is kart thumbup.gif
Dabar jau labai grazus mazi kapliukai kaip pas zuiki wub.gif
Atsakyti
.. labutis,Ginta..
tikrai nereikia taip baimintis,kad mažajam sūneliui neišdygsta primieji dantukai.. Auginu du sūnelius... susilaukusi pirmojo daug ką turėjau išmokti daryti.. man taip pat buvo keista,kad vaikučiui,jua sulaukusiam 8 mėnesių,nesikala dantukai.. bet mano dideliam džiaugsmui po keletos savaičių burnytėje apsigyveno du "išdykėliai"...
nenusimink,tikrai jie išdygs.. nors neramūs būna mažyliai,kai niežti dantenas.. bet smagu paskui stebėti,kaip kas mėnesį burnytėje išlenda baltas dantukas smile.gif
Atsakyti
Dantukai isdygo 6 men., iskart 2 apatiniai biggrin.gif
Atsakyti
Mums pirmas dantukas isdygo 5men. 3sav.,o antras sekancia diena bigsmile.gif
Atsakyti
Mum iš karto, du apatiniai dantukai išlindo 6.5mėn.
Atsakyti
QUOTE(taniai @ 2006 03 17, 21:26)
Seip musu dukryte irgi labai nerami buvo nuo pat gimymo. Gali buti, kad pilvuka skauda arba dantukai. Musu leliukui pirmi dantukai isdygo nepilnu 3 menesiu. 4u.gif

Dukrytei 2 mėn. kartais taip užsiklykia, labai seilėjasi ir graužia kumštukus, ar gali būt, kad dantukai dygsta, dėl to vaikas toks neramus, nes diegliukai visą dieną juk būt negali blink.gif ? nors teoriškai dantukams dar labai anksti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delusion: 01 rugpjūčio 2006 - 17:27