Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

[quote=Ginta24,2006 05 20, 18:37]
Sveikos mamytes biggrin.gif
Neseniai prisijungiau prie supermamų klubo ir labai norėčiau pakalbėti ir pasitarti su jumis apie vaikuti.....
Mano sūnelis Arijus gimė praeitų metų spalio mėnesį,dabar jau eina aštuntas mėnuo 4u.gif
Mes jau viska po truputuką darom,ir sėdim,ir labai norim pastovėt,tačiau niekaip nesulaukiam pirmųjų dantukų.Nors seilėtekis nerealus,niekaip neiškankinam jų.... g.gif
Papasakokit,kaip elgėsi jūsų mažiukai elgėsi laukdami dantukų wub.gif

Papildyta:
Mano sūneliui tai išaugo anksti keturių mėnesių jau turėjome du dantukus,o aštuonių mėnesių jau aštuonis.Dabar dviejų mėnesių pertrauka nesulaukiam dantų,nors jau iltinių dantukų smegenėlės ištinusios.Kai dygo dantukai didelių bėdų nebuvo tik prasidėdavo slogytė.Aukščiau nosytes ir jūs sulauksit dantukų,paskui net nepastebėsit kaip greit ir daug jų išaugo. 4u.gif
Atsakyti
Sveika Ginta24 smile.gif
Oi mes ir laukem laukem dantuku, dabar 8 men, suejo 28 d. o 21 d ir dantuka uzgirdom (su saukstelio pagalba). O laukem tai jau nuo ketvirto menesio, nes visi kalbejo kad jau dantenos patinusios, gal taip zmogeliukams rodesi.
Tai dabar jau islinde du apatiniai dantukai ir pradejom galasti i lovytes krasta.
Seiletis didesnis prasidejo kai dantukai pasimate. Tenka dabar seilytes ir nusluostyti nuo smakriuko.
Pries isdaiginant - blogai nakti miegojo, kas viena dvi valandas keldavosi, labai neramiai miegojo. Tik uzmigdavo ir vel verkdavo. Viburkolio zvakute nepadejo.
O dabar jau miegam ramiai. Tfu tfu tfu.
Nera vaikuciu be dantuku, kaip mums gydytoja sake, tad kantrybes ir neuzilgo jus sulauksit.

Atsakyti
mes sulaukėm pirmo dantuko 7,5 mėnesio. o po dviejų savaičių išsikale 3 dantukai per 3 dienas. bet skausmingiausias buvo pirmasis, visi kiti labai ramiai išlindo thumbup.gif
Atsakyti
Mano pupai pirmasis dantukas išdygo kai iki 9mėnesių trūko 1dienos, antras, kai buvo 9mėn ir 3 dienos. O va dabar mūms 1m ir 4mėn ir turim 12 dantukų. Pasivijom bendraamžius, kuriems pirmasis dantukas išdygo 6mėn smile.gif
Atsakyti
pirmasis mums pasitode 7 men.o siai dienai musu saskaitoj 7 baltukai thumbup.gif
Atsakyti
mano sūneliui pirmas dantukas pasirodė 6,5 mėn, dabar jau turim apačioj 2 ir viršui du jau truputį išlindę. labai jau lėtai auga g.gif ar taip turi but?
kai pradėjo augt, pradėjo naktim nemiegot, o iki to laiko isšmiegodavo visa naktį dabar butinai atsikelia 2kartus, ir nesiaip rekdamas o tiesiog klykia, vagšiukas unsure.gif gaila
Atsakyti
Mano mazajam pirmieji du islindo tada, kai daktare apziurejus pasake, kad bus negreit. Kai buvo 3men., o po savaites islindo visi du. blink.gif lotuliukas.gif Dabar jam astuoni men ir turime astuonis dantukus, beje pakeliui ir devintas. ax.gif Pirmieji isdygo lengvai, bet virsutiniai keturi kandziai lindo kartu, tai teko truputi ir pasikankinti. Labai didelio seiletekio nebuvo. Sekmes daiginant dantukus. 4u.gif
Atsakyti
Pirmieji dantukai dygsta labai įvairiai. Jaudintis tikrai nėra ko, jei dar tik 8mėn. Iki metų tikrai turėtų išdygti. O po metų, jei dar nėra dantų, tiriama dėl adentijos, t.y. ar yra dantų užuomazgos.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif , as supermamos naujoke. Mano mazyliai 9men. , o dantuku neturime smile.gif ir net seiletekio jokio nera , kuris isduotu , kad dantukai jau pakely.Taip kad laukiam , ziurim ir nesulaukiam , bet manau sulauksime , o ir man paciai pirmas dantukas isdygo 1metu 3men.
Atsakyti
[COLOR=Chocolate]LABAS,MAMULES!as galima sakyti kaip ir naujoke,tik su situ vardu(anksciau deliKatie) tongue.gif .O BOZEEE!!!nu as cia prisiskaiciau ir viduriuoja ir sloga..Maniau,kad nebus blogiau,net bijau pagalvot,kad dar ir tokiu dalyku reiks laukt blink.gif Mano mazyliui 4,5 .,bet jis toks zyzlys pasidare,kad mum su vyru zvimbia makaules,kai jis uzmiega,o anksciau ramiakas buvo...Seilemis visi mes pramirke,ir kisa viska i burnyte ka gali ir ko ne-jau savas kumstukas nebepadeda,i darba ir nagucius paleidzia,va tada tai spiegia nesavu balsu-jokie tepalai nepadeda,jis juos nulaizo,pasimegauja minute ir toliau"dainuoja" g.gif ..gaila sunelio,kada gi finisas verysad.gif
Atsakyti
pirmas dantis - 6men proga 4u.gif is elgesio net nepastebejom, kad dygumo procesas vyksta blush2.gif antras po poros dienu pasimate thumbup.gif irgi lb ramiai bigsmile.gif
Atsakyti
Mums tuoj 11 men, o dantu kaip ner taip ner... verysad.gif
Atsakyti