Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

QUOTE(Isila @ 2006 05 21, 20:50)
mano pipiras pirmo dantuko sulaukė penktojo mėnesio pabaigoje. Antras pasirodė po poros savaičių. Abu karts su sloga, zirzimu, išsimušimu iš ritmo  mirksiukas.gif


Susimasciau: mano 7.5 men. vaikas irgi antra sav. sloguoja, nors anksciau nera visai nieko sirges. Dantuku dar neturi, labai kramto viska, kas pakliuna, tai gal jau bus pagaliau dantuku ? g.gif Laukiam jau nuo 3 men. - seilejosi, baltavo dantenos, net gyd. sake, kad jau tuoj... biggrin.gif Praejo daugiau nei 4 men., o tuoj dar neatejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginta24 @ 2006 05 20, 19:01)
ax.gif Gal ir ne pasaulio pabaiga,taciau taip norisi,kad jie išdygtų smile.gif Nes atrodo,kad sugrauš viską kas papuls po ranka,kartais besikasydamas į lovytės strypą nejuokais užsigauna ir tada ašarytės rieda kaip pupos  verysad.gif

Tikrai nėra ko jaudintis - mano pažįstamų mergaitei pirmas dantukas 1metų2mėn. išdygo, susirūpinę ne juokais tėvai buvo, bet dabar tai mergytei 2 metai , o burnytė pilna dantų ir viskas ok.
Atsakyti
mano suneliui pirmi du dantukai pasirode 5 men pabaigoje, o po menesio islindo dar tu. gerai tik tai kad neturejome nei temperaturos, nei viduriavom, tik labai neramus, apetitas dingsta ir tikras zirzaila pasidaro smile.gif labai padeda nuramniti vaika ivairus tepaliukai dantenoms.vaikas greitai nurimsta ir uzmiega.
Atsakyti
QUOTE(Ginta24 @ 2006 05 20, 17:37)
Mes jau viska po truputuką darom,ir sėdim,ir labai norim pastovėt,tačiau niekaip nesulaukiam pirmųjų dantukų.Nors seilėtekis nerealus,niekaip neiškankinam jų.... g.gif
Papasakokit,kaip elgėsi jūsų mažiukai elgėsi laukdami dantukų wub.gif

pirmojo dantuko sulaukėm visai neseniai, pries 2 savaites, mum buvo 7,5 mėn. prieš tą dantuką buvo baisi zyzlė diena ir tuštinosi po 4-5 kertus per dieną,bet neviduriavo, o naktį, kaip visada - išmiega neatsikėlusi. dabar jau greit turėtų 2 viršutiniai išlyst, bet kolkas jokių elgesio pokyčių nėra tongue.gif (tfu... tfu... tfu...)
Atsakyti
Mums 5men., bet dantuku nesimato. Irzlus, biski kas bliauna, viduriuoja, blogai valgo, sloga ir nakti truputi pakosti doh.gif ir kada tai baigsis. Dantenas paciupineju paziurineju, nieko as ten nerandu, nei man ten patine, nei jos pabaltavusios, na tiesiog esu pasimetus, tai gal cia ir ne dantys kalti, o sergam, nors doctor.gif sake kad jis sveikas. Tai esu pasimetus g.gif doh.gif
Atsakyti
Na mes 5mėn ir beveik 3 savaičiu sulaukiam dantuku,bet iškart 2 ejo smile.gif apačioj thumbup.gif
user posted image
1 dantukas 5 mėnesiu 3 sav (2006 05 17)
2 dantukas 5 mėnesiu 3 sav (2006 05 17)
Atsakyti
QUOTE(Ginta24 @ 2006 05 20, 19:37)
Sveikos mamytes biggrin.gif
Neseniai prisijungiau prie supermamų klubo ir labai norėčiau pakalbėti ir pasitarti su jumis apie vaikuti.....
Mano sūnelis Arijus gimė praeitų metų spalio mėnesį,dabar jau eina aštuntas mėnuo 4u.gif
Mes jau viska po truputuką darom,ir sėdim,ir labai norim pastovėt,tačiau niekaip nesulaukiam pirmųjų dantukų.Nors seilėtekis nerealus,niekaip neiškankinam jų.... g.gif
Papasakokit,kaip elgėsi jūsų mažiukai elgėsi laukdami dantukų wub.gif

Mes taip pat dar be dantuku,esam irzlus,viska kisam i burnyte,seiles teka upeliais,bet dantu kaip nera,taip nera,o taip norisi,kad bent vienas islystu ax.gif Na,bet viskam savas laikas mirksiukas.gif
Atsakyti
Mūsų leliui pirmas dantukas išdygo 5 mėn ir 2 dienų.
ir dygsta su tokiom pertraukom, išdygsta keli dantukai, kokių 3-4 sav pertrauka ir vėl taip.
seilėtekis tai būna dažniausiai ne per dygimą, o gerokai prieš g.gif

Rena, tavo mažiui tikrai dantukai kalti, sveikas jis mirksiukas.gif tik linkiu, kad tokie simptomai greičiau dantukus prišauktų, nesitęstu labai ilgai, nes lb išvargsta ir leliukas, ir mamytė unsure.gif doh.gif
Atsakyti
MUMS GREIT 8 MEN IR VIS DAR ESAM BE DANTU blink.gif blink.gif BET VIS LAUKIAM LAUKIAM, IESKOM PO BURNYTE, BET VIS NER IR NER blink.gif
Atsakyti
bus tu dantuku smile.gif aplamai girdėjau daktarai sako,kad dažniausiai dantukai pasirodo,maždaug tokiu mėn kaip pas tevelius pasirode,tai prisiminkit gal ir pas jus velai išdigo g.gif
Atsakyti
mano vaikams dantukai pradejo dykti nuo 10 menesiu ,mazius dabar turi 8 dantukus [na dar yra 2 kruminiu po kampuka islinde ]
Atsakyti
QUOTE(jurkutuke @ 2006 05 29, 20:48)
MUMS GREIT 8 MEN IR VIS DAR ESAM BE DANTU  blink.gif  blink.gif BET VIS LAUKIAM LAUKIAM, IESKOM PO BURNYTE, BET VIS NER IR NER  blink.gif

as ir pries pora savaiciu taip sakiau, mums jau 8 menesiai ir dar nera doh.gif , o 8 menesiu ir savaites pasirode pirmas baltas ziedukas biggrin.gif , uzvakar taip pat islindo jam draugas 4u.gif
Atsakyti